Габриел Гарко, "Чест и уважение"... и още италианско - тема 22

  • 60 657
  • 768
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 3 244

ot  Centro Commerciale Megalò

# 466
  • Мнения: 9 541
 Привет на всички Hug

Кмароо Hug, супер, че поддържаш темата bouquet От септември и аз ще се включа по-активно, пък дано и Мария Hug и другите момичета се обадят Praynig

Аз да пусна малко спомени от Честта, че току виж ни изненадали с нов сезон в следващите 1-10 години newsm78

# 467
  • Мнения: 3 244

събота, 30 юли, сан джовани ротондо часа 1.00 -
Скрит текст:
лиа, мерси, дано не си пиша сама в темата  до тогава- за мен Гарко не съществува само когато излъчват филм с негово участие- моля  да не си помислите , 4е искам да ви засегна с нещо за това, 4е не се вписвате
а само тази снимка намирам от снощното събитие   

# 468
  • Мнения: 3 244
Скрит текст:

малко допълнение към предната  снимка

# 469
  • Мнения: 1 571
kmaro  Hug

аз все се андявам 4е ще вземат да по4нат да подготвят есента с нов сезон на гарко - я някои треи нещо?

# 470
  • Мнения: 3 244
Скрит текст:


muci,добре си мечтаеш ама едва ли ще стане ,така както са ни показали Гарко в гръб / майтап - това е част от клипа на тръгване от Сваровски , тъй и тв. компанията ни е обърнала, изглежда не са от най - бързите .по рано гледах друг артист - англ. продукция снимаха сериите пролетта и на нова година на вече го излъчваха 4е и на другия ден ка4ен в замунда   

# 471
  • Мнения: 9 541
 Hug Hug Hug

Отвсякъде го обхванахме този Габриел, кой в гръб, кой в анфас Joy Joy Joy

# 472
  • Мнения: 3 244
Скрит текст:

лия ,еми заслужава си човека- според мен , а  фотоса   дали пък няма да се окаже сцена от филм   или просто са го засекли фотографи по улицата-но той май рядко ходи костюмиран, и сега е с друга  прическа , та надеждите на muci да се сбъднат /spoiler]

# 473
  • Мнения: 1 571
kmaro, 4ерноблата е трепа4 Simple Smile

# 474
  • Мнения: 3 244

да ви е сладко

# 475
  • Мнения: 3 244
02/08/2016 договор, подписан габриел гарко,  започва, пролет лято 2017




за какво ли ще да се отнася този договор - може би за реклама на дрехи

# 476
  • Мнения: 9 541
 Hug

кмароо Hug, на последните две снимки не е излязъл добре, Габриел Wink

# 477
  • Мнения: 3 244
Скрит текст:



Gabriel Garko sighting during the 67th Venice Film Festival on September 2, 2010 in Venice, Italy.

лия прощавай но не разбрах кои снимки имаш в предвид, от твоя или моя пост , но на мен си ми харесват и двата , просто  зависи с какво са снимани, осветление и т.н. техники  , все пак това не е специална фото сесия а снимки в движение - моля да не се обидиш нещо

# 478
  • Мнения: 9 541
02/08/2016 договор, подписан габриел гарко,  започва, пролет лято 2017

.....


Тези, горните, имах предвид Wink



# 479
  • Мнения: 3 244
Скрит текст:


лиа дано ти харесат , не са нови,затова в /spoiler]

Общи условия

Активация на акаунт