Рол он/стик против жълти петна

  • 1 543
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 648
Здравейте, от известно време започнах да нося доста бели блузи/ризи и установявам, че вече всички са пожълтели под мишниците Sad Можете ли да препоръчате ефективен рол он или стик, от който да не се появяват жълти петна. Ползвала съм Рексона, кристал, Дав, последно взех Нивеа против бели и жълти петна и с нея е пак същото. Замислям се да не би проблемът да е другаде, а не в дезодорантите. След всяко обличане пера, не нося блуза по 2 пъти. Някакви идеи?

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
На Виши рол-он против жълти петна не оставя следи Peace

# 2
  • Мнения: 410
На Виши рол-он против жълти петна не оставя следи Peace


+1  Peace
и аз ползвам Виши рол-он със зелена капачка - не знам дали е против жълти петна , но нямам този проблем.От повече от 5 години използвам само рол-оните на Виши и съм много доволна !

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
На Виши рол-он против жълти петна не оставя следи Peace


+1  Peace
и аз ползвам Виши рол-он със зелена капачка - не знам дали е против жълти петна , но нямам този проблем.От повече от 5 години използвам само рол-оните на Виши и съм много доволна !


Този също е със зелена капачка, но е малко по скъп-обикновения е 18.00, а другия към 22лв.

# 4
  • Мнения: 20
В момента съм с бяла блузка и имам същия проблем. Мерси за инфото ще пробвам Виши. За колко време ви стига флакончето, ако имате такива наблюдения?

# 5
  • Мнения: 410
В момента съм с бяла блузка и имам същия проблем. Мерси за инфото ще пробвам Виши. За колко време ви стига флакончето, ако имате такива наблюдения?


Колко точно е ще те излъжа но поне 2 месеца при мен  Peace

# 6
  • Мнения: 46 515
От тези съм много доволна.

Вишито при мен нямаше никакъв ефект, а не съм от миризливите. Вярно, петна не оставяше, но и все едно бях без нищо  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт