Съвети за естествено уголемяване на БЮСТ !!!

  • 11 274
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 247
Дайте някакви съвети ,хапчета добавки ,хомеопатични лекарства (тези bustplus i breastfast)някой пробвал ли ги е ???Пробвала съм крема pupa -не помага  : newsm78 Rolling Eyes Thinking

# 1
  • Мнения: 2 653
Два пъти естествено ми се уголеми бюстът. Но и двата пъти имаше страничен ефект и сега съм с три деца.  ooooh!

# 2
  • Мнения: 57
Много ми харесва отогворът на fiona!  Grinning И моят така се уголеми.

Към авторката - разгледай SexWell сайта. Има и предложения за уголемяване на бюста, сериозно говоря. А ако искаш лично мнение - това, което ти се иска да стане по начина, по каойто си го наумила, е невъзможно.

# 3
  • Мнения: 2 450
Съвети : пластична хирургия или забременяване. Друго не помага, макар опитите с тоалетна хартия да продължават. Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 29
Погледни както е предложила Zlati_M сайта на Сексуел. Имат таблетки BreastMax. Позната е ползвала продукта и след около 2 месеца някъде казва че започва да се вижда ефект (работят чрез натрупване в организма). Но имай предвид, че ефектът се запазва по време на приема на таблетките и постепенно отслабва при преустановяването им. Аз само съм ползвала крема на Ейвън, но той е за стягане, а не уголемяване, но няма ефект Grinning Иначе каквито и хранителни добавки да приемаш ефекта няма да е постоянен.

# 5
  • Мнения: 308
Естественото уголемяване на бюст - с боза, кашу, фъстъци.. и все неща, които май водят до увеличаване и на останалите обиколки на тялото, които пък после се чудим как да намалим  Laughing
Като изключим вариантите за временна зрителна илюзия, чрез сутиени с подплънки, увеличаване с естетичен резултат, май само хирургично.

# 6
  • Мнения: 414
Два са начините за естествено увеличаване на бюста, но и двата имат тежки странични ефекти. Първият са го споменали вече - забременяване, вторият - напълняване Simple Smile Други начини, които работят - подплънки, подходящи сутиени, силикон. А, и подходящи упражнения за гръдните мускули могат да повдигнат и оформят гърдите.

Всякакви хапченца и прахчета за пиене или кремчета и гелчета за мазане бюста няма да увеличат, но пък ще намалят дебелината на портфейла Simple Smile

# 7
  • Мнения: 308
То упражненията хубаво оформят и стягат, ама номерът е да има какво  Joy

# 8
  • Мнения: 1 410
Здравейте и от мен, нова съм и миналата седмица прочетох че едно момиче е успялo да уголеми бюста си от 85 см. на 105см за 2 месеца с билки. При някои уголемяването е било по малко 4-5 см., но при други е по-вече, лично аз предполагам че зависи от годините на жената. Реших и аз да пробвам, ако някой иска да пробва ще пиша какво трябва да се прави

Последна редакция: чт, 18 авг 2016, 10:04 от unzile_20

# 9
  • Мнения: 532
Лежанката изключена ли е?

# 10
  • Мнения: 2 653
Здравейте и от мен, нова съм и миналата седмица прочетох че едно момиче е успялo да уголеми бюста си от 85 см. на 105см за 2 месеца с билки. При някои уголемяването е било по малко 4-5 см., но при други е по-вече, лично аз предполагам че зависи от годините на жената. Реших и аз да пробвам, ако някой иска да пробва ще пиша какво трябва да се прави

Аз не искам да пробвам, ама само да попитам- билките в сутиена ли се тъпчат??

Не ви ли е срам да лъжете така?!?

# 11
  • Мнения: 1 410
прави се масаж и под формата на чай се приемат

# 12
  • Мнения: 2 653
Явно са някакви субстанции влияещи на хормоните. Обаче за 20 см разлика..... Дори и 5 см разлика не си заслужава излишно да си разбърквате хормоналния баланс!!! Вложете енергията си в научаване на нещо ново и полезно!

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 020
Бюст или имаш или нямаш.Няма билка , хап и гел , който да го уголеми.Преди цикъл гърдите набъбват и са по-плътни , но ако генетично не ти е заложено да си с голям бщст някак как да си без операция , дете и няколко кила отгоре ( макар че съм виждала закръглени жени с малки гърди) .Аз за две години станах от 95D на 85Е.Генетично съм с големи гърди.Разни салфетки са излишни.В един момент , когато си махнеш сутиена всичко ще се разбере и ще те одумат.

# 14
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен, нова съм и миналата седмица прочетох че едно момиче е успялo да уголеми бюста си от 85 см. на 105см за 2 месеца с билки. При някои уголемяването е било по малко 4-5 см., но при други е по-вече, лично аз предполагам че зависи от годините на жената. Реших и аз да пробвам, ако някой иска да пробва ще пиша какво трябва да се прави

Искам да пробвам . кажете как и какви билки се пият.

Общи условия

Активация на акаунт