полудявам ли или.........

  • 2 305
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 817
След ужасното раждане и аз не си помислях за 2-ро,но сега като чета ,че си по-сигурна с 2-то дете не ме е чак толкова страх!!!А и наистина като порсне първото детенце,ще ни е по-трудно да минем пак на бебешка вълна #Crazy newsm30Така,че действай смело!

# 16
  • Мнения: 30
Нищо ненормално няма. Прави са мамите, че така или иначе вече имаш едно, по-добре да си родиш и второ докато си на тази вълна и после да се радваш на хубавото си семейство. Аз съм на 23 и наскоро родих първото си детенце, но не сматам да спирам дотук. А например моята най-добра приятелка на 19 год. роди първото, на 22 второто. И двете направени с много любов и желание. Сега са едно прекрасно семейство и даже когато бяха вълненията около мен и моето бебче тя сподели, че се замисля и за трето...

# 17
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Знаеш ли, аз съм на 31 и си мисля, че съм ужасно закъсняла с първото и няма да мога да се справя с второ. Така че - спокойно - не бързаш въобще.
И аз съм на 30, но не мисля, че съм закъсняла, нито че няма време за второ.
А възрастта е без значение-важно е желанието.
А защо не и трето newsm78

# 18
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Не е лудост,а майчин инстинкт. Аз за първото нямах търпение. второто го исках още седмица след като излязох от болницата с първото Mr. Green (ама мъжито не ще и да чуе та изчакахме 3 години. Сега бременна с второто вече мисля за трето  Joy Имам чувството, че ако не ни спират други неща като финанси и т.н. ние жените сме способни да износим с желание много бебоци. Така, че давайте още по-добре, че си на толкова години.  Peace

# 19
  • Мнения: 922
Когато родих Вальо бях най-малката, родила през седмицата (на 23г.). И аз се чувствах много странно и си мислех, че явно много съм избързала (всички останали в отделението бяха над 30г) Grinning
И аз си мислех, че май полудявам щом искам и второ...
Но сега не съжалявам нито за миг, че на 27г съм горда мама на 2 прекрасни деца.
Така, че давай смело напред. Чакаме скоро лентичка в подписа ти Wink Heart Eyes

# 20
  • Русе
  • Мнения: 611
Няма нищо по-хубаво от децата аз винаги съм искала да имам три ,но за съжаление първото го родих на 30 и ще ми е трудно да наваксам с още две , но при всички положения поне още едно ще родя и аз докато раждах казвах никакви деца повече, но забравих.

# 21
  • Мнения: 791
Аз родих първото на 20г, а второто на 25г /или по-точно ден преди да направя 25г  Mr. Green , направих си подарък за рождения ден/. Но разликата във възрастта на децата е такава, защото каката беше ужасно ревлива до 2г и нещо, аз имах семейни проблеми и нервите ми нямаше да издържат на напрежението. Сега съм безкрайно щастлива с бебчето ми и се чудя къде съм спала толкова време!!! Явно съм била готова за второ, това е важното! Наистина то се гледа с изключително спокойствие и търпение, повече увереност в майката и осъзнато чувство, че това срещу теб наистина е ЧОВЕК!  Laughing А и това ти дава възможност да не повториш грешките с първото Crazy
Между другото, и аз много се замислих за трето, след като видях, че бебето може и да не плаче толкова и да се усмихва по цял ден!
Важното е да се чувстваш готова, защото грижите падат изцяло на майката, таткото има малко време за децата вечер!  bouquet

# 22
  • Мнения: 743
И аз така си мислех като раждах сина си 19год.Все си мислех, че сигурно съм луда само циганките раждат на толкова, така си мислех, но сега съм толкова щастлива ,че съм млада майка и че разликата със сина ми е малка ,някак съм на акъла му,а и все ме  мислят за кака. Mr. Green
Много исках второ дете веднага след като спомена за раждането избледня, (и моето беше тежко),навивам мъжа ми от 5 години ,но чак тази ще си имаме второ бебе, аз просто казах "Виж какво ,ако не си направим второ преди да стана на 30 те сменям! Grinning

Това в кръга на майтапа,но като дете на майка която ме е родила на 39г,която много обичах,исках да съм подълго с детето си.Мама почина като бях на 20г,и все не мога да се отърся от мисълта че ако ме беше родила на 29г, а не на 39г щях да живея с нея още 10 безценни години!

Затова смело напред!Желая ти успех и още едно слънчице ,а имаш време и за трето!  Wink

# 23
  • Мнения: 22 978
Майчиният инстинкт и мен ме е обзел напоследък.Само бебета са ми в главата,разглеждам бебешки сайтове,форума.Но нещо не ми стиска,страх ме е.не знам защо. Tired

# 24
  • Мнения: 1 059
И аз родих на 20г. След месец и половина ставам на 23. И с мъжо вече мислим по въпроса за второ. И ние искаме да сме млади родители и да се порадваме на внучета.

# 25
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Не си луда, не се притеснявай! И аз искам второ, но засега ще трябва да изчакам.

# 26
  • Мнения: 2 237

 Давай смело ! GrinningЩом го искаш,значи тялото ти е готово и също го иска.Аз също съм "полудяла " на тема второ дете,но за съжаление за сега ми спират две неща:първо -  чакам да минат две години,защото родих със секциои,второ - тежката следродилна депресия която изживях след раждането (и от която още се възстановявам).Страх ме е да не се повтори пак при второ дете,не бих имала сили да го преживея пак......

# 27
  • Мнения: 507
Определено не си луда!
Каката я родих на 20г. а бебо на 23 ( а след десетина години планираме и трети брой). Да ти кажа случва се да ме гледат странно по градинките като кажа на колко съм години.
Просто с мъжа ми така го решихме- докато още уча да мога да се отдам на децата. А не ( като повечето ни познати) да бързам да се връщам на работа.

# 28
  • Мнения: 522
Хехехех ти ако полудяваш, аз не знам какво да кажа.....ние работим за четвърто  Embarassed Embarassed

# 29
  • Мнения: 77
Изобщо не полудяваш деца се раждат и се гледат докато си по-млада така че действайте  luvbed EFP preggo

Общи условия

Активация на акаунт