Домакини 55 / Слънцето се смее, безгрижно лято е!

  • 78 894
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 613
Вале  Hug Praynig имате моята пълна подкрепа, макар и от разстояние  bouquet

# 16
  • Мнения: 2 169
Успех, Вале! Искрено се надявам да успеете!

# 17
  • при късмета
  • Мнения: 23 863
Добър вечер!
Още сутринта видях кафето на Калинка, но нямах време да го похваля. Мъжа ми тръгна по-късно на работа, че имахме разни работи да правим. Едното не можахме да го свършим, та ще го разкарвам пак, ама какво да се прави.
Той тръгна, с шефа се разходихме по пазара да вземе продуктите за поръчката за вечера и се прибрахме. Сготвих и пак навън и се прибрахме в 20ч.
За 3 дни все навън лицето ми е черно вече. Това е единственото място, където почти не изгарям, а чернея, само челото малко и малко носа са ми изгорели, но е към черно, а не огнено червено както ставам навсякъде другаде. Обаче съм черна на очила  ooooh!  Joy
Мони, какво стана с прегледа?
Вале, винаги ще ви подкрепям. Не е нормално, човешко, морално и каквото друго се сетиш положението в което сте поставени. Поставени сте в това положение от хора, които нямат ни най-малка представа от реалните ви проблеми, а тръгнали да ги оправят. Това е абсурд и парадокс едновременно.

Аз от мини градината вече чакам да изсъхнат зелениите на зюмбюла и минзухарчетата, че да ги извадя и прибера. Лалето и двата нарциса имат много листа, но май няма да цъфтят. И някакви други луковички сложих и те са тръгнали, но ги дават да цъфтят доста по-късно. Карамфилите и люляка с часове едреят.
Днес се сдобих с красула. Имам една, оказаха се два вида и днес си взех и другата. Единия вид красула бил дървото на живота, другия дървото на парите. Сега ще съм баба милионерка, фръц  Joy
Гушки и цунки на всички неспоменати  Hug ама наминавйте по-често де

# 18
  • Мнения: 814
Вале,успех утре Hug.

# 19
  • Germany
  • Мнения: 7 878
Добро утро Simple Smile
Вале, успех и от мен!
Мако, пуснаха ми кръвни изследвания и ми дадоха направление за ортопед. Резултатите от изследванията ще са готови утре.
Хубав ден на всички!

# 20
  • Мнения: 2 169
Водата е основният елемент на живота. Без нея не можеш да си направиш кафе.
 Wink



Добро утро!

# 21
  • Мнения: 11 613
Добро утро и от мен  bouquet
Вале стискам палци протеста да има широк отзвук и да се вземат под внимание проблемите  Hug bouquet
Вио без вода и ракия не можеш да свариш  Mr. Green
Светли за цветята - ти семенцата направо в градината ли ги сееш, или правиш разсад? Какво стана с тревичката?
Времето се постопли и всички хуйнахте на разходки!
Днес съм запланувала да пера изтривалките и стелките на колата, че толкова кал...ама още се помотвам и до никъде не съм я докарала...
Усмихнат ден ви желая  Heart Eyes

# 22
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 256
Ей  хукнахте по улиците.Завиждам. Laughing
Утре сутринта в 06:00ч.тръгваме с майка ми и малкия за Истанбул.Ще се нагледам на лалета Laughing
Връщаме се в неделя късно вечерта.В понеделник ще се отчета. Hug

# 23
  • Мнения: 2 169
Плами, приятно изкарване  Peace
Лейдибърд, какво направихме, каквооооо????
Времето се постопли и всички хуйнахте на разходки!
Joy  Embarassed

# 24
  • Мнения: 11 613
 ooooh! rotfImao rotfImbo туй де тъй - дет се вика - грешката е верна!  hahaha
Плами пожелавам ви разкошно време и страхотни емоции!
Аз чистя аквариум....

# 25
  • Мнения: 814
Лейди,в градината ги сея,за тревичката не питайте,че е поникнала като на ММ косата,тук там има Joy,а толкова ми беше мерак.Тук при нас е страшна жега,какво е туй чудо Април месец не знам.

# 26
  • при късмета
  • Мнения: 23 863
ooooh! rotfImao rotfImbo туй де тъй - дет се вика - грешката е верна!  hahaha
 Аз чистя аквариум....
Joy И аз като теб, днес  в другата тема с игрите, написах, че ще накарам мъжа ми да отрови, една бира, че ми трябва кода, вместо да я отвори  hahaha
Та грешките са верни.
Аз с моя аквариум го минах онзи ден, сега е твой ред

А добър ден!
Вале, погледнах как се движат нещата при вас, доста хора ми се видяха. Дано успеете  Praynig
Плами, приятно изкарване
Светли, тревата се сгъстява след време, важното е да се хване. Поне доколкото знам
Мони, да кажеш резултатите
ВиоHug

При нас също е жега и много се кефя. Прибрахме се на обяд с шефа и тъкмо ми мина порочната мисъл да мия прозорци и слънцето си намери облак да се скрие. Реших да не развалям хубавото време  hahaha

Гушки на всички  Hug

# 27
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 030
Привет  Hug
Откраднах си за ФБ картинката на Вио  Mr. Green Hug
Днес ми е точно такова - не мога да се отлепя от леглото. Вчера със сестрата на ММ и голямата ѝ дъщеря (голяма, голяма - на 7  Laughing ) обикаляхме града цял ден. Излязох в 9 и се прибрах в 5:30... Болеше ме и корема, и крака, че и глезена даже, ама ми е дебела главата и ината ми е голям - не си признах, че съм изморена  Mr. Green Днес от сутринта само ставам от леглото, ям, пия магнезий и лягам обратно. Преди малко събрах сили да ида до пазара за домати и сложих да готвя един боб. Май ще ида да легна още малко, докато ми се свари аржентинския боб (дано не е като един египетски, който преди време бях купувала, че онзи беше саден и бран по времето на фараоните).

Светли, за тревичката и аз знам, че се сгъстява след време, особено ако е райграс ще му трябват 2-3 сезона докато стане "като по филмите"  Peace

Вале, знаеш, че те подкрепям напълно, но съм абсолютен скептик, когато стане въпрос държавата да направи нещо. Все пак - дано постигнете поне НЯКАКВА промяна  Hug

Мони, стискам палци за изследванията  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Ма Ко, и аз така - хванах селски тен вече - изгорях на тениска (за щастие докато се сетя да си сложа шапка и лицето ми също изгоря, защото обикновено изгарям и на шапка)  Laughing

П.П. Никой ли не знае как се гледат фрезии  newsm78 Ще взема да ги поръчам, пък каквото сабя покаже... Изчетох в нета какво пише, но нали съм известна убийца на всякакви цветя - миналата година и циганчето ми даже не изкара  Tired

# 28
  • при късмета
  • Мнения: 23 863
Вижте на какво попаднах
http://www.bard.bg/promo/x-of-y/?id=153
ИК Бард има промоция за 3 седмици, 3 книги за 12лв. от изброените. Някой може да си хареса нещо

# 29
  • Мнения: 1 826
Добър вечер от мен.Аз ще се оплача заминаха ми снимките от телефона,защото не ги свалих или записах някъде. В дисковете имам кодирани снимки и файлове-схеми,снимки и документи.Влезнал е вирус-цербер,туй ми е името  #2gunfire Обаче пък преинсталира лаптопа,ама нямаше файловете та две вечери без техника.Чак днес си го взех ,ама пък нямах време да го оправя да сложа програми и запаметя страници и пароли-не ги помня. newsm78  За капак днес ни удариха от зад  с колата. #Cussing out Не ми върви тази седмица ,утре ще ставам с другия крак.Спряхме на кръстовище ,обаче от паркирали коли нашето платно заето и отсреща идва кола и мм спря и в първия момент така изтропа колата,че помислих -дупка и гумите от долу нещо стана.Да ама не -от зад ни удари,возихме и една приятелка с детето и та хубаво че само това беше.Малкия и не усети. ooooh! После разправии ,полицията дойде,на оглед  при застрахователя и сега остава  трудното -да отворим капака на багажника и да не замине стопа.Че точно до него е изкривено и пробита бронята .
Та сега отивам да прочета темите и от утре да се надявам да съм редовна.А днес за жегата -ми подухваше ветрец при нас и беше страхотно времето.

Общи условия

Активация на акаунт