Има ли някой преки впечатления от часовника за деца с GPS Myki?

  • 128 948
  • 494
  •   1
Отговори
# 135
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Откакто направиха последния ъпдейт почти няма gps позициониране, показва само само GSM връзката, която е много некоректна. Звънях на съпорта, но това, което искат да направя- да вадя от историята маршрути, позициониране по дни и часове, е много времеемко. Не мога да се занимавам с подобни неща и да им помагаме в разработването ние клиентите!

# 136
  • Мнения: 1 232
Как да въведа телефони е Мyki-то?
От къде да намеря  IP адреса? newsm78

# 137
  • Мнения: 385
Как да въведа телефони е Мyki-то?
От къде да намеря  IP адреса? newsm78

На кутията на телефона има един номер - той ти трябва за да регистрираш часовника в приложението на твоя телефон.
Телефоните се въвеждат през родителското приложение, щом регистрираш профил на часовника с този номер от кутията

# 138
  • Мнения: 171
Могат ли да се осъществяват разговори с телефон, който няма инсталирано приложение? Моят телефон е с Windows, а на съпруга ми е Android. За Windows няма все още приложение. Може ли от неговият телефон да се вкара и моя номер в часовника и така аз да й се обаждам?

# 139
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Може - звъните на сим-картата, а не на приложението Simple Smile
За телефон с уиндоус може да използвате уеб-версията за управление на часовника Peace

# 140
  • Мнения: 171
За телефон с уиндоус може да използвате уеб-версията за управление на часовника Peace
Много благодаря. Значи Дядо Коледа вече реши какъв ще е подаръка  Peace

# 141
  • Мнения: 415
Ние имаме часовника от около 2 месеца и досега работи много коректно,но днес забеляза жена ми че едната от половинките на каишката се е закъсала и сега пратих запитване към Майки да видя какво ще ни кажат въпреки че знам какъв ще е отговора Sad Тъкмо преди 2-3 дена жена ми ми каза как на нейна позната на детенце се е скъсала и са ги карали да си я плащат около 50лв.  #2gunfire
Някой с подобен казус?,то ако се къса през 2-3 месеца бая "евтин" ще ни излезе тоз часовник newsm78

# 142
  • Мнения: 385
Потресена съм от "информираността" на повечето родители - на каквато и да е тема!  Laughing Отгоре на всичко и дори предават тази "информираност" на следващи родители, които естествяно сляпо вярват на всичко и се получава един колосалнен развален телефон.  Mr. Green
Има сайт, на който е обяснено всичко, имат и онлайн магазин, където ясно и видно е поставена цената на каишката: https://myki.watch/product/rezervni-kaishki-myki/
Както виждате цената от 50 лв е неколкократно завишена по разваления телефон на "информираността".
Извинете ме за директността, но просто не можах да се удържа този път.  Laughing bouquet

# 143
  • Мнения: 415
Потресена съм от "информираността" на повечето родители - на каквато и да е тема!  Laughing Отгоре на всичко и дори предават тази "информираност" на следващи родители, които естествяно сляпо вярват на всичко и се получава един колосалнен развален телефон.  Mr. Green
Има сайт, на който е обяснено всичко, имат и онлайн магазин, където ясно и видно е поставена цената на каишката: https://myki.watch/product/rezervni-kaishki-myki/
Както виждате цената от 50 лв е неколкократно завишена по разваления телефон на "информираността".
Извинете ме за директността, но просто не можах да се удържа този път.  Laughing bouquet
съжалявам не съм видял това,за което се извинявам,приемам критиката Embarassed

# 144
  • Мнения: 415
Така ходих до хората от Майки на посочения адрес,закупих каишка за 10.00лв.и казаха че ако има проблем с новата до 1-2 месеца ще ми я подменят безплатно  Laughing,питах и за капачето за зареждане на часовника че е много афив работа там като ми казаха че ако има ядове ги сменят безплатно !!!!

# 145
  • Мнения: 385
Така ходих до хората от Майки на посочения адрес,закупих каишка за 10.00лв.и казаха че ако има проблем с новата до 1-2 месеца ще ми я подменят безплатно  Laughing,питах и за капачето за зареждане на часовника че е много афив работа там като ми казаха че ако има ядове ги сменят безплатно !!!!

 Hug Ето една страхотна информация от първо лице. Благодарим!

# 146
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Някъде напред в темата съм писала, че на часовника на дреб капачето се скъса. От Майки ми казаха, че това е гаранционно обслужване и е изцяло мой избора, дали да го оставя в офис на Мтел или да го пратя по куриер, за тяхна сметка. Пратих го и след два дни часовника беше със сменена капаче на ръката на сина ми Peace

# 147
  • Мнения: 2 774
И на дребната капачето се скъса преди 20Тина дни. Благодаря за инфото  bouquet

# 148
# 149
  • Мнения: 222
Закупих го на сина ми в края на м.Май.Не дава много точно местонахождението ако не е в движение,но пък ще го похваля за друго.Детето ми изкара лятото в чужбина.Евтино е ако е в роуминг.Плащах 1-2 лв в повече.Веднъж оставил часовника на леглото,чаршафите били събрани за пране заедно с устройството.Дааа беше изпран в пералнята.Бях го отписала но се оказа че след два дни исъхна и още си работи.Капачето е скъсано но не зная от кога.Много съм доволна.Винаги го чува за разлика от GSM когато звъня.

Общи условия

Активация на акаунт