Има ли някой преки впечатления от часовника за деца с GPS Myki?

  • 128 869
  • 494
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 102
Здравейте,
Повдигам отново темата, защото ще дъщеря ми е първокласничка тази есен и се чудим дали да вземем часовник Myki. Посочените по-напред линкове не се отварят и не мога да добия представа за кой точно модел са отзивите, а една дама по-напред писа, че е взела часовник от сайта за 70лв, но реално в официалния сайт има 4 вида около 180-200лв.
Бихте ли ме посъветвали кой точно модел е сполучлив и удачен за училище?
За Nubi също имам чудене, но там ще си чета отзивите по сайтовете.
Предварително благодаря.

# 451
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Аз съм взимала (не веднъж Rolling Eyes) от сайта директно Myki Watch за 70 лв, но сега виждам, че моделът го няма вече Rolling Eyes Жалко, защото според мен, това беше най-сполучливият им модел

# 452
  • София
  • Мнения: 9 543
Myki Watch е и нашият, но наистина вече го няма в сайта. Има някакъв по-нова и скъп модел, за който не мога да се изкажа. Иначе и нашият го взехме за около 70 лв преди една година. Доволни сме.
Познато семейство също са доволни от Майки джуниър, но и техният модел вече не го виждам в сайта, отново е заменен от по-нов. Техният дори в пералнята беше попаднал. Не му работеше микрофона после, поправиха го и е ОК.
Като цяло личното ми впечатление когато четях отзиви преди покупката беше, че по-старите модели са по-издръжливи.

# 453
  • Мнения: 102
Много благодаря за мненията, както изглежда ще вземем от Yettel, защото ни обясниха, че предплатените карти не били изгодни. Надявам се да не е маркетингов трик.
Още веднъж благодаря:)

# 454
  • София
  • Мнения: 9 543
Ние сме с предплатена карта. Не ми е неизгодно. Зареждам по 9 лв всеки месец. Към А1 ни е картата.

# 455
  • Мнения: 5 249
Много благодаря за мненията, както изглежда ще вземем от Yettel, защото ни обясниха, че предплатените карти не били изгодни. Надявам се да не е маркетингов трик.
Още веднъж благодаря:)
Какво за теб е изгодно? Само интернет ли ти трябва или и минути? Няма по-изгоден вариант от предплатена карта. Не знам кой какво ти е казал.

# 456
  • Мнения: 102
Във Yettel ми обясняват, че не е изгодно предплатена, а техния план Junior. На мен реално ми трябва за детето, което ще е 1ви клас,  на което надали ще му се наложи да ми звъни, освен ако не е наистина спешно. Не виждам някаква друга причина, но не мога да се ориентирам. Четох, че Интернет трябва заради GPS.

# 457
  • София
  • Мнения: 9 543
Да, трябва интернет за часовника, но в предплатената карта имаш и интернет, и минути.
На мен също ми обясняваха колко ще съжалявам, че не съм на абонамент, а избирам карта. Те имат изгода да сме на абонамент, затова си го пеят. Отговорих им, че ако почна да съжалявам, ще мина на абонамент, да не ме мислят. Ми вече втора година започваме с часовника и още не съм съжалила, че не е на абонамент.

# 458
  • София
  • Мнения: 1 677
Нашият е myki lite 4, дадоха ми го за 1лв, като преподписах договор на Виваком, но ето, че синковеца на 3ти ден в училище вече е надрал стъклото брутално... Яд ме е, че не му потърсих протектор.
Има ли някаква оправия сега? Да се полира, ама е тъч скрийн...?

# 459
  • Мнения: 198
sweetvit, ако не смупен дисплея, можете да ми сложите протекторче за часовник, помага доста срещу надирания и тъч- си работи добре. Ако е счупен дисплея, може да се ремонтира, вече 2 пъти сменяме дисплей на същия модел… никак не пази синковеца и имаше близка среща веднъж с асфалт и веднъж с камъни😁

# 460
  • Мнения: 374
В училище не ни позволяват нито тел ., нито майки, така че ,ако го купувате с тази цел проучете🙂

# 461
  • София
  • Мнения: 1 677
sweetvit, ако не смупен дисплея, можете да ми сложите протекторче за часовник, помага доста срещу надирания и тъч- си работи добре. Ако е счупен дисплея, може да се ремонтира, вече 2 пъти сменяме дисплей на същия модел… никак не пази синковеца и имаше близка среща веднъж с асфалт и веднъж с камъни😁

Неее, нее пукнат, само жестоко надраскано, късно е за протектор. Колко струва смяна на стъклото? Simple Smile

# 462
  • Мнения: 198
Мисля, че беше 60 лв. смяната на дисплея. Не знам дали стъклото е отделно или заедно с дисплея, при мас беше доста счупено😁

# 463
  • София
  • Мнения: 6 257
Здравейте, мами! Знам, че темата е за MyKi, но т.к. ние не сме доволни от нашия (MyKi Junior, закупен втора употреба), търся отзиви за подобен модел часовник със сим-карта, който да издържа поне 48 часа с едно зареждане. Нашият в началото издържаше 1 ден и нощем го зареждахме, ами вече и толкова не може да изкара, тръгна на екскурзия, без да ни се обажда, без да цъка на часовника, едвам изкара да го следим до къде е.
Гледам това, например, дали ще държи? Поне цената му е много по-поносима.

# 464
  • София
  • Мнения: 9 543
Преди да купя МyKi четох някаква стара тема във форума за другите часовници. Там няколко човека споделяха, че часовниците много бързо загряват и парят на китките на децата. Не знам към днешна дата как е, може вече да има подобрения и да не се случва, а и не помня дали са коментирали конкретни марки, нито кои. Това беше преди около 2 години.

Общи условия

Активация на акаунт