Отговори
  • Мнения: 11
Момичета Здравейте искам помощ и мнения от вас, реших се на стъпка Инвитро (по възможност с лека стимулация и т.н.) , но незнам при кого да отида. Имам в АГ Варна 2 инсеминации при доктор Ковачев,които е екип с Александров неуспешни съответно след време отидох в Майчин Дом при д-р Юдова за консултация много слънчева жена много ми допадна,но сега когато се реших на такава крачка незнам при кого да отида.Ходих при Александров говорихме и каза "да да няма проблем 2200 е опита и към 2000 лекарства" ,но ми се иска просто по индивидуално да ми се обърне внимание като всички де през какво съм минала например на какво трбва  да се обърне внимание ит.н.  и съм в голяма дилема моля за помощ !

ехх,че се разписах  Laughing Laughing Laughing

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 185
 Здравей Гери, след дългогодишен опит със стерилитета ,ще изкажа моето мнение което няма да ти помогне ,а ще те вкара в още по-голяма дилема! Не бих отишла нито при единия ,нито при другия! Ходила съм при почти всички лекари във Варна които се занимават със стерилитет .
 Александров беше първият при който отидох. Направи ми лапароскопия. Диагнозата ми беше ендометриоза минимална степен . Надупчи ме за 10 мин и 500 лв (тогава преди около 10 години) и ме оставил с всичките ендометриозни огнища ,а е трябвало да ги обгори. На клипчето се вижда наченка на ендометриозна киста,която е трябвало да пунктира. Резултата след няколко години беше 4см ендометриозна киста и съответно нефункциониращ яйчник. Да не говорим и че всичките му други колеги ,не можаха толкова време да се светнат,че имам ендометриозна киста и добре че по случайност докато бях на гости в Австрия ме хванаха бъбреците,че ми направиха томограф,че ми видяха и кистата.  Исках да се оперирам в Плевен ,но като се свързах с един лекар от екипа на Горчев,той ме прати при Юдова да ме погледне за всеки случай. Тя каза,че такава малка киста не се оперира ,което наистина е така,но искаше да ми прави 3 инсеминации ,ако са неуспешни -проверка на тръбите чрез снимка,ако са запушени- инвитро. При положение,че съм с диагноза ендометриоза и то нелекувана и не беше ясно вече каква степен е и какви органи са обхванати и дали има сраствания и т.н. тя искаше да ми прави инсеминации и чак след това снимка,че и инвитро   #Crazy Никаква логика,никаква последователност,никаква адекватност! След това реших да отида при Александров да го видя какво ще каже след 7,8 години след операцията. Викам си все пак е светило,може да предложи нещо,а и ме е оперирал все пак... Посрещна ни млящейки дъвка като пълен идиот. Пита ни какво има,като дори не ни настани да седнем. Той стоя прав и ние също прави на прага на кабинета му. Аз с цяла папка с изследвания,като нямаше къде да си сложа чантата и якето ,шаловете и шапките понеже навън беше минус 10 градуса.Накичих всичките неща върху мъжът ми. Той,този доктор прегледа вяло изследванията ми,стигна до протокола от операцията ,който той е писал ,изпъна му се физиономията,затвори папката,подаде ми я и ми каза- Амии няма кво да се напрай! Мож да забременейш,може и да не забременейш! (все така млящейки тази гнусна дъвка)   Дори не сложи диска в компа си да си види операцията,да ми види органите!!! Беше го старх от работата му ли,не знам! newsm09  Аз останах със зяпнала уста,а мъжът ми на бързо ме изнесе и каза,че при тоя идиот не иска да стъпваме никога повече!
  И за още няколко мога да ти напиша,но ти не питаш за тях,така че ще се въздържа!
 Какви изследвания имаш? Каква ти е диагнозата?
 Във Варна не срещнах лекар,който да подходи индивидуално за моят случай! Всички ми казваха- По протокол трябва да се направи това,трябва да се направи онова... Дори аз с годините опит и четене бях по-наясно и им казвах какво да правят и те между другото с охота се съгласяваха! Или изобщо не им пукаше,или си знаеха че толкова са им възможностите.
 И аз много се разписах,но съм толкова гневна на варненските специалисти,че няма и накъде повече! Яд ме е и на мене си,че си загубих времето толкова години. Да не говорим за парите и нервите,а и за яйчниковият резерв,който се изчерпва с времето и положението стана по-лошо!
 Моят съвет е да отидеш в друг град,или в близка до нас държава. Аз щях да ходя в Истанбул - цените са като в БГ,а специалистите са на съвсем друго ниво! За щастие забременях спонтанно и изненадващо след второто неуспешно инвитро ( не са правени във Варна) и Истанбул ми се размина! Знам,че звучи плашещо и много крайно да се ходи в друга държава,но аз наистина много съжалявам,че се дърпах когато разбрах за там.  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=906987.420;topicrefid=20  Това е линк към темите за Истанбул. Просто влез и попрочети. Има цени,информация за процедури,болници всичко! Дори и да не отидеш,ще ти е полезно да разбереш някои неща.
 Съжалявам за това,което прочете,но не искам да има други като мен! Ако нещо те интересува допълнително,питай. Желая ти успех!   Hug

# 2
  • Мнения: 11
Здравейте , еее да разкажа цялата история. Значи преди 5 години забременях от друг партньор,но в последствие спонтанен аборт и така след това се разделихме,и сега съм омъжена за друг човек заедно сме от 3 години и още в началото знаехме,че искаме бебенце, но все не става и отидох при доц.Ковачев (съжалявам,че измествам малко темата) и така започна следене  на овулация,изследвания - Цветна снимка,Спермограма,Хормони,Хламидия , Антитела ии куп други и така Казват НЕИЗЯСНЕН СТЕРЛИТЕТ и следва инсеминациите първата безуспешна,втората ЧХГ в граници тест за бременност положителен и ми казват след 2 дни пак да пусна ЧХГ,но през това време нищо не ми изписват за задръжка или незнам поне аз така мисля,че би трябвало и в крайна сметка отново и дойде цикъл и така пак стана безуспешна,а да не говорим,че при всички,които съм ходила и казвам,че веднъж съм била бременна по естествен път, но никой не го взема под внимание и така след двете инсеминации ми казват "ами ти си знаеш следващата стъпка инвитро" и така стигнах до тук. Общо взето диагнозата е неизяснен стерлитет  newsm78 newsm78

# 3
  • Мнения: 5
Здравейте, и аз ходих при Александров и съм страшно разочароване от него. Като цяло, както по-горе сте написали, разгледа ми бегло документите на прага на вратата и нищо не каза. Ако искам да чакам естествено да стане, или пък инсеминация, или ин витро. Преди него имам две инсеминации в Майчин дом, неуспешни. След Майчин дом и Александров, се усъмних в тях. Сега ходя при друг лекар, който за първи път ми направи пълни изследвания, без да настоява за стумулации и инсеминация. Оказа се, че аз не съм за инсеминация, а за ин витро и всичко, което съм правила до сега е било безмислено. Като съвет, който мога да дам, е да провериш диагнозата ти при поне двама лекара, защото аз загубих година в надежди и разочарования, докато осъзная, че трябва да сменя лекаря.

# 4
  • Мнения: 956
Здравейте, и аз ходих при Александров и съм страшно разочароване от него. Като цяло, както по-горе сте написали, разгледа ми бегло документите на прага на вратата и нищо не каза. Ако искам да чакам естествено да стане, или пък инсеминация, или ин витро. Преди него имам две инсеминации в Майчин дом, неуспешни. След Майчин дом и Александров, се усъмних в тях. Сега ходя при друг лекар, който за първи път ми направи пълни изследвания, без да настоява за стумулации и инсеминация. Оказа се, че аз не съм за инсеминация, а за ин витро и всичко, което съм правила до сега е било безмислено. Като съвет, който мога да дам, е да провериш диагнозата ти при поне двама лекара, защото аз загубих година в надежди и разочарования, докато осъзная, че трябва да сменя лекаря.
Здравей, Беболина. Може ли за споделиш при кой лекар си сега?

# 5
  • Мнения: 2
Здравейте, и аз ходих при Александров и съм страшно разочароване от него. Като цяло, както по-горе сте написали, разгледа ми бегло документите на прага на вратата и нищо не каза. Ако искам да чакам естествено да стане, или пък инсеминация, или ин витро. Преди него имам две инсеминации в Майчин дом, неуспешни. След Майчин дом и Александров, се усъмних в тях. Сега ходя при друг лекар, който за първи път ми направи пълни изследвания, без да настоява за стумулации и инсеминация. Оказа се, че аз не съм за инсеминация, а за ин витро и всичко, което съм правила до сега е било безмислено. Като съвет, който мога да дам, е да провериш диагнозата ти при поне двама лекара, защото аз загубих година в надежди и разочарования, докато осъзная, че трябва да сменя лекаря.
Здравей, Беболина. Може ли за споделиш при кой лекар си сега?

# 6
  • Мнения: 2
Zdr, za kogo stava vipros, Kateliya Aleksandrov ili Atanas Aleksandrov

# 7
  • Мнения: 27
Аг Варна при д-р Александров Simple Smile

# 8
  • Мнения: 40
[Здравейте аз съм нова  в групата. имам два неуспешни опита в АГ.Болница  при доктор.К.Александров. И съм  много разочорована от Него  никакво внимание🙁 не може да ти обясни като хората защото не се получило..И се оправда че съм на възраст и затова не станало.Пълни глупости.Какво ви е мнението за д-р.Емин клиника Радост
[

Последна редакция: вт, 10 дек 2019, 14:54 от neri7

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 185
[Здравейте аз съм нова  в групата. имам два неуспешни опита в АГ.Болница  при доктор.К.Александров. И съм  много разочорована от Него  никакво внимание🙁 не може да ти обясни като хората защото не се получило..И се оправда че съм на възраст и затова не станало.Пълни глупости.Какво ви е мнението за д-р.Емин клиника Радост
[
Има тема за него. Не бих му се доверила. И не му се и доверих де.

# 10
  • Мнения: 54
Днес бях на консултация , защото донпреглед не се стигна при Д- р Александров в АГ болница в Варна на 7 етаж . Искам да изкажа аблолютното си възмущение от така наречения доктор . Разгледа ми  изследванията пита ме къде съм ходила на прегледи и каза че съм била при топ специалисти и да съм се върнела при тях , защото той бил ала бала и не можел да ми помогне . Била съм в Истанбул но нямам време и възможност за да се върна при тях . Та този Александров момичета е ала бала , отношението и речника му са абсолютно несъвместими със специалноста му .Радвам се за тези от Вас на които е помогнал с ала бала , явно според него това е съразмерно с чист късмет .

# 11
  • Мнения: 35
Здравейте мамчета препоръчаите ме лекар за инвитро ако може да е от варна.Предстой ми да ходя а незнам къде да се насоча.Благодаря ви.

# 12
  • Мнения: 40
Здравейте мамчета препоръчаите ме лекар за инвитро ако може да е от варна.Предстой ми да ходя а незнам къде да се насоча.Благодаря ви.
.    Клиника Нова Радост..д.р.А.Емин.. от Варна е доктора

# 13
  • Мнения: 40
Днес бях на консултация , защото донпреглед не се стигна при Д- р Александров в АГ болница в Варна на 7 етаж . Искам да изкажа аблолютното си възмущение от така наречения доктор . Разгледа ми  изследванията пита ме къде съм ходила на прегледи и каза че съм била при топ специалисти и да съм се върнела при тях , защото той бил ала бала и не можел да ми помогне . Била съм в Истанбул но нямам време и възможност за да се върна при тях . Та този Александров момичета е ала бала , отношението и речника му са абсолютно несъвместими със специалноста му .Радвам се за тези от Вас на които е помогнал с ала бала , явно според него това е съразмерно с чист късмет .
....И аз не бих се доверила на Александров..уж ми отстрани тръбата а се оказа че  Не ..и направих възпаление..тръбата си беше там пълна с течнос и оголена..Добре че беше др Емин

# 14
  • Мнения: 40
Днес бях на консултация , защото донпреглед не се стигна при Д- р Александров в АГ болница в Варна на 7 етаж . Искам да изкажа аблолютното си възмущение от така наречения доктор . Разгледа ми  изследванията пита ме къде съм ходила на прегледи и каза че съм била при топ специалисти и да съм се върнела при тях , защото той бил ала бала и не можел да ми помогне . Била съм в Истанбул но нямам време и възможност за да се върна при тях . Та този Александров момичета е ала бала , отношението и речника му са абсолютно несъвместими със специалноста му .Радвам се за тези от Вас на които е помогнал с ала бала , явно според него това е съразмерно с чист късмет .
....И аз не бих се доверила на Александров..уж ми отстрани тръбата а се оказа че  Не ..и направих възпаление..тръбата си беше там пълна с течнос и оголена..Добре че беше др Емин
Днес бях на консултация , защото донпреглед не се стигна при Д- р Александров в АГ болница в Варна на 7 етаж . Искам да изкажа аблолютното си възмущение от така наречения доктор . Разгледа ми  изследванията пита ме къде съм ходила на прегледи и каза че съм била при топ специалисти и да съм се върнела при тях , защото той бил ала бала и не можел да ми помогне . Била съм в Истанбул но нямам време и възможност за да се върна при тях . Та този Александров момичета е ала бала , отношението и речника му са абсолютно несъвместими със специалноста му .Радвам се за тези от Вас на които е помогнал с ала бала , явно според него това е съразмерно с чист късмет .
....И аз не бих се доверила на Александров..уж ми отстрани тръбата а се оказа че  Не ..и направих възпаление..тръбата си беше там пълна с течнос и оголена..Добре че беше др Емин
Днес бях на консултация , защото донпреглед не се стигна при Д- р Александров в АГ болница в Варна на 7 етаж . Искам да изкажа аблолютното си възмущение от така наречения доктор . Разгледа ми  изследванията пита ме къде съм ходила на прегледи и каза че съм била при топ специалисти и да съм се върнела при тях , защото той бил ала бала и не можел да ми помогне . Била съм в Истанбул но нямам време и възможност за да се върна при тях . Та този Александров момичета е ала бала , отношението и речника му са абсолютно несъвместими със специалноста му .Радвам се за тези от Вас на които е помогнал с ала бала , явно според него това е съразмерно с чист късмет .
....И аз не бих се доверила на Александров..уж ми отстрани тръбата а се оказа че  Не ..и направих възпаление..тръбата си беше там пълна с течнос и оголемена....Добре че беше др Емин

Общи условия

Активация на акаунт