Удължаване на коса

  • 144 086
  • 692
  •   1
Отговори
# 165
Valkiria моля те пиши ми за твоята коса,колко е дълга,естествена ли е,за колко я продаваш.Пиши ми на kory20@abv.bg.Мерси
 
 Wink

# 166
  • Мнения: 21
И аз съм с удължена коса - на шнолки много съм доволна  Simple Smile За 320лв. косата е супер

# 167
Кажете нещо за парите бе хора?аз много искам да си удължа косата,но искам да ми кажете за цените и дълж ините!как се поставят защото се чудя за шнолки или шита ! дайте ми съвт!Blagodarq predvaritelno!   Thinking Thinking Thinking newsm78 Money  :bouquet

# 168
Здравейте! И аз да се включа в разговора , макар и късно! Преди време си купих удължители със щипчици от един фризьорски салон в Пловдив, но се оказа че косата е малко за мен, тъй като съм с доста гъста коса и си личи. Реших да си купя още коса, но не ми се даваха толкова пари(цената беше 300 лв). съвсем случайно видях в един магазин за фризьорски консъмативи,  че продават само удължителя за 150 лв и реших да си го купя. Оказа се че фризьорката ми ми е дала само половината коса , но поне можех да видя как я е зашила и сега от 2 дена съм горд собственик на нова 60 см естествена коса.  Simple Smile Grinning Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Продават се и щипчиците за лентите. Искам да ви кажа , че не е кой знай каква философия да си я зашиете сами!!!

# 169
  • София
  • Мнения: 1 877
momi4eta imam speshna nyjda ot pomosht.... sled nqkolko dni imam mnogo vajen konkurs, i iskam da si vzema kosa na klipsi. no da e do 350lv molq vi pishete mi na li4no kude v sofiq moga da si vzema Simple Smile  blagodarq vi predvaritelno


hi,blizka sam na Vanila,az rabotia v spetsializiran salon za udaljavane na kosa, i moga da bada v polza na niakoi ot vas,koito imate razni pitanija po tozi vapros.6te se radvam da bada polezna na niakoi ot vas Simple Smile

# 170
  • София
  • Мнения: 1 877
Temata e strahotna.Mnogo mi haresva dalgata kosa i sam re6ila da si q udalja i iskam da znma dali v ramkite na 300-400 lv 6te p[olu4a naistina ka4estvena kosa ili 6te mi se zaplita i 6et cafti i kapi.Kakvo da pravq?Kak da razpoznaq hubavata kosa ot bokluka.Znam 4e aziatskite kosi ne stavat.Kade da tarsq togava hubava kosa?Pls koito znae ne6to po vaprosa da pi6e


zdr,az sam pak na Vanila poznata.iska6 hubava kosa da ne kapi,da ne tsafti, da ne se oplita.tova vseki go iska.faktorite sa mnogo zavise6ti ot struktorata na tvojata kosa.zavisi kolko e dalga tvojata,kolko e gasta,kakva 4yplivost ima(ako ima)edno hjubavo i ka4estveno udaljavane e m/u 600 i nagore.za da moje6 da si ja polzva6 dalgo kosata.ki4urite nai dobre i estestveno priliagat kam kosata i se polu4ava nai nejno.no i tresite sa dobri.a za da ti e jiva kosata triabva i ti da se griji6 za neja
nujni sa mnogo kristali maski i pravilna poddrajka.ima kosi i po 300 400 no za6to ti e da se stepa sled 7 8 mesetsa kato moje6 da ja nosi6 godina i pove4e,tova e ot men.az sam s ki4uri i sam mnogo dovolna.s tiah sam ve4e 4 mesets

# 171
  • София
  • Мнения: 1 877


izviniavam se za latinicata. skoro ]e moga da pi[a na kirilica samo.

# 172
 :stop:Molia vi momi4eta,pratete mi imeto i adresa na salona za udaljavane na kosa!mnogo shte sam vi blagodarna.

# 173
zdraveite pak!ima li niakoi,koito da mi kaje mnenie za twister-sisters,ili za excellentstyle neshto pove4e.ako e ot li4en opit nai dobre.interesuvam se ot ka4estvoto na uslugata i ot cenata razbira se.mnogo blagodaria oshte sega

# 174
  • Мнения: 140
добре де има ли някоя госпожица или мама която си е удължавала косата 4рез шиене искам да знам дали след свалянето оплешивяваш 4асти4но там където е била зашита изкусвената коса

# 175
  • Мнения: 140
дайте адрес на магазин в сф където мога да ида  и да си купя коса по ефтино и после да отида  в някой салон дами я поставят Praynig Praynig Praynigблагодаря предварително

# 176
  • София
  • Мнения: 228
добре де има ли някоя госпожица или мама която си е удължавала косата 4рез шиене искам да знам дали след свалянето оплешивяваш 4асти4но там където е била зашита изкусвената коса
Не. Аз поне не съм оплешивявала.

# 177
  • Мнения: 140
blagodarq
бях 4увала 4е със свалянето ти се оскубва и от твоята и това бе единственото което ме притесняваше

# 178
  • Мнения: 952
И аз съм с удължена коса - на шнолки много съм доволна  Simple Smile За 320лв. косата е супер
това 320лв за София ли е?

# 179
  • Мнения: 66
аз бях с удължена коса чрез лепене една година и мога да ви кажа от личен опит че беше ужасно косата постоянно се късаше и падаше даже цели кичури са ми падали...а като ходех на подръжка беше ужасно едно скубане, една болка ужас... и тя като ми слагаше старите кичури те на нищо не приличаха проскубани и изтощени, а косата ми след тази една година не прилича на нищо...сега искам пак да си удължа косата, но не зная как е по-добре със щипки или чрез пришиване искам такава която издаржа максимално, защото уча в чужбина и няма да имам възможност да ходя често на подръжка....ще чакам информация. а може да ми препоръчате салони в софия, защото са ми най-близо искам и да са на нормални цени, защото в Магама и дима Стил искат ужасно мн пари, а отзивите не са мн цветущи. Благодаря на всички момичета от форума предварително

Общи условия

Активация на акаунт