Отговори
  • Мнения: 422
Предлагам ви 10 въпроса, които ще ни помогнат да опознаем себе си и любимия човек, да се вгледаме надълбоко в себе си и да опознаем половинката. Ще се радвам да отговорите онлайн, а когато намерите подходящ момент може да провокирате любимия. Един истински разговор може да сближи и да направи връзката по - дълбока и по - ценна. Взех въпросите от Фрамар и сега ги споделям с вас. Приятни минути в изследване на себе си.

1. Кое е нещото, за което се радваш, че не ти се налага да направиш отново?
2. Кое е нещото, което винаги отлагаш?
3. Какво би направил/а с живота си, ако изведнъж получиш 1 милиард долара?
4. Какво би дала една положителна връзка на участниците в нея?
5. Вярваш ли, че всичко се случва по някаква причина или просто намираме причините, след като нещо вече се е случило?
6. Има ли нещо, което считаш за абсолютно непростимо?
7. Ако утре се събудиш без страхове, какво е първото нещо, което ще направиш?
8. Каква е била благословията в живота ти?
9. Ако можеше да избереш само една година от живота си, която да можеш да изживееш отново, коя ще е тя и защо?
10. Кое е поведението, което никога не би толерирал/а?





# 1
  • Мнения: 2 450
Да не изрови лексикона от 8 клас  newsm78

# 2
  • Мнения: 460
Оп, един път и аз първа. Обичам книги и въпроси, с които успяваш още малко да опознаеш себе си и важните за теб хора, така че темата ми е особено интересна.
1. Кое е нещото, за което се радваш, че не ти се налага да направиш отново? Да изживявам всички лекарски интервенции, през които съм преминала и да прекарам всичкото време сама, далеч от всички по болниците, което ми се наложи.
2. Кое е нещото, което винаги отлагаш? Да отида на зъболекар, да свърша досадни проекти, да седна да уча за изпит (всички тези колкото и да ги отлагам, все някога се случват)
3. Какво би направил/а с живота си, ако изведнъж получиш 1 милиард долара? Имам нужда от жилище, кола и бизнес. Ще помогна на когото мога, но ще заделя пари, с които да осигуря най-вече себе си и семейството.
4. Какво би дала една положителна връзка на участниците в нея? Спокойствие, сигурност и много щастие.
5. Вярваш ли, че всичко се случва по някаква причина или просто намираме причините, след като нещо вече се е случило? Да, вярвам, че няма случайни срещи и случайни раздели. Всяко нещо, което ми се случва е добро/лошо стечение на обстоятелствата или по друг начин казано, нич от правилни и грешни избори, които съм правила.
6. Има ли нещо, което считаш за абсолютно непростимо? Има непростими неща за хора, за които не ми пука. На останалите, които са важни за мен, винаги намирам начин да простя.
7. Ако утре се събудиш без страхове, какво е първото нещо, което ще направиш? Ще родя още веднъж.
8. Каква е била благословията в живота ти? Благословена съм, да премина през хиляди трудности, за да мога да оценя малките радости от живота.
9. Ако можеше да избереш само една година от живота си, която да можеш да изживееш отново, коя ще е тя и защо? Една от ученическите ми години, защото се чувствах свободна, необременена от грижи и проблеми.
10. Кое е поведението, което никога не би толерирал/а? Безхарактерното!!!

# 3
  • Мнения: 30 802
Точно на Вайлет мисленето й е като лексикона, ама не от осми, а от шести клас...

1. Кое е нещото, за което се радваш, че не ти се налага да направиш отново?
- Да раждам. Кефя се максимално, че приключих. Тоест- не ми се налага, ако стане пак, ще е само в много краен случай.
2. Кое е нещото, което винаги отлагаш?
- Миенето на чинии, разбира се.
3. Какво би направил/а с живота си, ако изведнъж получиш 1 милиард долара?
- Същото, което правя и сега, само че някъде на Хаваите.
4. Какво би дала една положителна връзка на участниците в нея?
- По един милиард долара.
5. Вярваш ли, че всичко се случва по някаква причина или просто намираме причините, след като нещо вече се е случило?

- Ако може да намериш причина, значи има такава. Няма причина, ако не може да я намериш.
6. Има ли нещо, което считаш за абсолютно непростимо?
- Да, трите Непростими проклятия в света на Хари Потър. Особено Авада Кедавра.
7. Ако утре се събудиш без страхове, какво е първото нещо, което ще направиш?
- Ще ме блъсне кола, защото няма да ме е страх от колите и ще пресека улицата на червено.
8. Каква е била благословията в живота ти?
- Кой казва, че е била. Може още да не се е случила. Чакам си милиарда.
9. Ако можеше да избереш само една година от живота си, която да можеш да изживееш отново, коя ще е тя и защо?
- Първата. Щото е най-интересна, като се замисли човек.
10. Кое е поведението, което никога не би толерирал/а?
- Минаването на червено.

# 4
  • Мнения: 1 798
Какво трябва да се случи, когато им отговоря?

# 5
  • Мнения: 30 802
Изпращаш на трима приятели, след това написваш името на момчето, което харесваш на лист, по пълнолуние и го изгаряш. До три дни ще те покани на кафе.

# 6
  • Мнения: 6 993
Изпращаш на трима приятели, след това написваш името на момчето, което харесваш на лист, по пълнолуние и го изгаряш. До три дни ще те покани на кафе.
Любовта е кат копейка, падне, дрънне и офейка.
Внимавайте с кафето, като ви покани  Mr. Green Joy

# 7
  • Мнения: 30 802
Аз го знам- "Любовта е като слива ранозрейка, който мине- хапне и уфейка."

# 8
  • Мнения: 1 798
Ми то тоя, дето го харесвам се прибра и сега прави вечеря... трябваше по-рано да знам това, да не си губя времето с други методи...

# 9
  • София
  • Мнения: 12 374
Аз го знам- "Любовта е като слива ранозрейка, който мине- хапне и уфейка."
На селото на прабаба ми тийновете казваха "Любов, любов - сварен картоф. Отвориш го, а той суров"  Laughing

По темата: това някакъв лексикон ли се явява?  newsm78

# 10
  • Мнения: 6 993
И това го знам със сварения картоф  Laughing

# 11
  • Мнения: 30 802
А как се викаше Дама Пика?

# 12
  • Мнения: 5 215
А как се викаше Дама Пика?
В банята, на тъмно и пред огледалото. Sunglasses

# 13
  • Мнения: 2 450
А как се викаше Дама Пика?
В банята, на тъмно и пред огледалото. Sunglasses

Не е задължително в банята, важното е да го кажеш 3 пъти и после да напръскаш огледалото с дезодорант, за да може майка ти да ти издърпа ушите, че тамън го е измила.

# 14
  • София
  • Мнения: 12 374
Бррр, един от най-страшните спомени от детството ми е свързан с викане на Дама Пика  Rolling Eyes Никога няма да забравя какъв страх брах..което ме подсеща, че трябва някога да го разкажа в темата за необяснимите случки.

Както и да е. Викахме с повтаряне на името три пъти, на тъмно - само с една запалена свещ. Огледалото беше малко, не помня да сме го пръскали с дезодорант  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт