Променя ли се човешкият характер?

  • 22 431
  • 366
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: X
Ако ги бяха клали няколко века кой знае какви пословици щяха да имат сега

Последствията ислямското насилие последните 30 год ще влязат след време във фолклора

# 346
  • Мнения: 8 960
Един път да се съглася с Лиляна - аман от тоя метров шоколад и целия порой платен ПР около него, призове и призчета, които се купуват на кило  ooooh! То това е върхът на възвишеността  Laughing

# 347
  • София
  • Мнения: 62 595
От форумските клюки останах с впечатление, че не е много на хвалба историята с шоколада и заради това старият профил е бил замразен и открит нов. Вярно, че твърдят, че няма лоша реклама, ама по-добре никаква, отколкото лоша.

# 348
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз не знам каква е историята с шоколада, а и не ме интересува, но е факт, че продължава да го лансира. То не бяха аватари, та случайно да ни се покаже с него, партита пак покрай него. Леко е обиждащо за останалите, че ги смята за тъпи шарани.

# 349
  • Мнения: 54 770
От форумските клюки останах с впечатление, че не е много на хвалба историята с шоколада и заради това старият профил е бил замразен и открит нов. Вярно, че твърдят, че няма лоша реклама, ама по-добре никаква, отколкото лоша.

Замразен ли е?
Аз мисля, че и двата се ползваха паралелно по едно време.
Тя не крие, че е един и същ потребител, просто имаше причини за втория.

# 350
  • Мнения: X
Нищо не разбрах
Какъв шоколад се намеси тук?

# 351
  • Мнения: 15 960
И аз не разбрах защо пак стигнахме до шоколада. Не виждам съфорумката да го е споменала, или вече други го правят вместо нея?

# 352
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Съфорумката твърди, че се е променила в отговор на темата. Аз твърдя, че не се е и давам пример с шоколада. И преди и след промяната похватите ѝ, които са следствие на особеностите на нейния характер, са все същите.
Сега ясно ли е на неразбралите?

# 353
  • Мнения: 1 740
Съфорумката твърди, че се е променила в отговор на темата. Аз твърдя, че не се е и давам пример с шоколада. И преди и след промяната похватите ѝ, които са следствие на особеностите на нейния характер, са все същите.
Сега ясно ли е на неразбралите?
Не познавам съфорумката отблизо или от дълго време, но да запитам - наистина ли никой не допуска, че черти от характера могат да се променят трайно, без да е задължително да се променя целият характер до нова личност? Не може ли "шоколадът" да съществува все още, но други страни да се променят? Всичко ли виждате само в черно и бяло? Питам с искреното намерение да видя мнения, не да се заяждам.

# 354
  • Мнения: 15 960
За характера съм съгласна, но бизнесът си е бизнес и си върви. Особено когато и други, вместо нея, разнасят шоколада й наляво и надясно, ако случайно някой не го знае, да се заинтересува.

# 355
  • Мнения: 337
Не мисля, че характерът може да се промени. Аз съм интроверт, най-ясният ми спомен от детската градина е как нямах търпение да вземат другите деца, за да мога най-после да си играя сама Laughing. Общуването с непознати ми е много трудно, което пък от своя страна ми пречи в доста ежедневни ситуации. Целенасочено съм се опитвала да превъзмогна тази си черта и не става и не става. Какво остава пък да се променят особености на характера, които не ни създават дискомфорт или не отчитаме като проблем.

# 356
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
... наистина ли никой не допуска, че черти от характера могат да се променят трайно, ...
Може ли конкретен пример - черта на характер, която се е променила трайно?

# 357
  • Мнения: 1 740
... наистина ли никой не допуска, че черти от характера могат да се променят трайно, ...
Може ли конкретен пример - черта на характер, която се е променила трайно?
Много хора посочиха лични примери и наблюдения на близки. Нямат значение точно конкретни черти - може да бъде интровертност - екстровертност, инат - отстъпчивост; ведрост - враждебност; материализъм - духовност; асоциалност - социалност (и обратните им варианти), както и други примери, които бяха споменати - като отделни черти, евентуално подлежащи на промяна, но в комбинация с останалата част от "стария" характер.

Последна редакция: чт, 14 апр 2016, 04:05 от rain_bs

# 358
  • Мнения: 1 149
Не съм съгласна , че човек може да стане от интроверт- екстроверт? Поне не съм виждала такова нещо. Враждебноста може да се превърне в обратното рядко, "принудително",от неизгодни ситуации.. поне според мен! + Това в повечето случаи, враждебното поведение е породено от средата, не е черта на характера. Това е защитен механизъм.

# 359
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Хах , покрай псоледните 2-3 стр. се сетих за една потребителка Маган ли бе Меги ли  Rolling Eyes
където пропогандира раждането в домашни условия  Sunglasses бе дула  Whistling
След едно злополучно завършило дом. раждане , водено от нея по  скайп (карам по спомен) си замрази акаунта и се появи с нов  Whistling Нова , чиста  и преродена , променена   Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт