Забавни въпроси за бременността

  • 1 379 604
  • 18 320
  •   2
Отговори
# 11 955
  • София
  • Мнения: 11 515
И мен. Овулация на 6 ден от 28 дневен цикъл Thinking

# 11 956
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 225
Айде Добри ,честито!
Надя,какво е малък Вальо????

тихичко ми честити, че може да развалиш работата. Simple Smile

# 11 957
  • Мнения: X
Значи... Като Зема едно дЪрво..
"ЗНАчИ...........Цикал имам, редовен само дето от 3месеца ми идва с 6 дни по рано.Температурата меря всяка сутрин,за засичане на овулацията незнам какво да ви одговоря както вече ви казах от3месеца е37.2-37.5.доиде ми  на 15 маи,по точно преди 9дни,меря от първия ден на цикала,първите дни беше пак 37.2 и от 5дена е 36.8-9.това значи бременост няма.ТЕСТ ЗА БРЕМЕМОСТ СИ ПРАВИХ-ОТРИЦАТЕЛЕН.Значи вече трябва да чакам овулацията си както и аз предполагам някаде към 12-13ден.Около 26маи ,но това ще покаже термометара,'''УСИЛЕН ТРУД''''............... въпросът ми е/ знам че по време на овулацията температурата се повишава на 37.2,това трае от 24до36часа,следтова спада пак 36.6/при всеки различно/,ако има бременост температурата остава висока.ВЪЗМОЖНО ЛИ Е ТЕМПЕРАТУРАТА ДАОСТАНЕ ВИСОКА БЕЗ ДА ИМА БРЕМЕНОСТ И КОЛКО ДНИ МОЖЕ ДА БЪДЕ ВИСОКА.И КОГА ТРЯБВА ДА СПАДНЕ.А колкото до познаване дали има бременост с липсващ цикал това го зная имам 2 дъщери..........но аз съм имала браменост със съвсем нормален цикал/колкото ида не ви се вярва/иго разбрах чак когато ми закъсня 15дни...Отидох на лекар след15дневно закъснение и се оказах на 3.5месеца.За съжаление загубих детето.Това се случи миналия септември.И сега искам да поправя тази грешка тоест да забременея пак но се страхувам да не би да се случи нещо подобно а и маи не мога да забременея всъщност толкова съм объркана че дори не знам какво точно да питам.А КО Нещо не ви е ясно момичета питаите пак, ще се опитвам да ви одговарям надявам се да ме разбира те все пак не съм от ония безгрешните и все знаещите"

От същата авторка:
"
Искам бебе
Как да разбера дали има бременост след овулация
 24 632 106
VTD - Деактивиран/неприел GDPR съгласия

Отговори
2 от 8
V VTD
# 1526 май 2009, 08:40 ч.
Добро утро момичета.С кафе в ръка и въпрос стрела......... температурата ми тази сутрин е 37.1 какво следва.... време ли е да се залавям за работа или има и някои други подробности за които трябва да ме информирате
Цитирай Полезно

Реклама
C caritas
# 1626 май 2009, 08:46 ч.
Цитат на: VTD в вт, 26 май 2009, 08:40
Добро утро момичета.С кафе в ръка и въпрос стрела......... температурата ми тази сутрин е 37.1 какво следва.... време ли е да се залавям за работа или има и някои други подробности за които трябва да ме информирате
VTD, в закованите теми има една Важно! Прочети, преди да попиташ! Я иди и изчети там всичко за базалната температура, мерене, стойности, овулация, цервикална слуз и т.н. Не си наясно с основни неща, а няма как тук да те информираме с две изречения. Ако нещо не разбираш след това, върни се и питай. Успех!
Препрочети и отговорите на Juturna.
Цитирай Полезно
V VTD
# 1726 май 2009, 09:18 ч.
Мила прочела съм толкова много неща и във всяко пише различно, от там идва цялото ми объркване,за това се обръщам към вас,момичета опит,както казват не питаи старило питаи патило.С 1то си дете забременях по същия начин но тогава нещата не бяха толкова сложни. Лекаря ми каза,започваш да си мериш бт всяка сутрин,нормално трябва да бъде около 36.6 на 14ден след цикала трябва да се вдигне 37.2да кажем, 2дни преди това не трябва да имате полов контакт за да бъде мъжкия хормон по силен когато се вдигне температурата направете го, ако на другия ден темперарурата е спаднала 36.6 значи няма бременост ако се е задържала бремена си.Първия месец не се получи,на втория направихме както ми каза и наистина се получи температурата се задържа висока на 5ден отидох със графиката си при лекаря веднага направихме тест за бременост заедно и излязоха 2чертички.Веднага влязох болница за задържане още преди да доиде времето за цикала ми/преди това имах 2 спонтани аборта за това влязох в болницата/Но това беше преди 14години ,а сега нещата са корено различни за това съм толкова объркана от тези изписани неща.Надявам се да не ви досаждам,а и съм Гърция тези лекари са много хамави докато им обясня мога да остарея ."
Друга потребителка:
"
+ тест какво означава -/извинете за невежеството / ,че има оплодена яйциклетка или ,че има имплантация"

Последна редакция: ср, 05 дек 2018, 13:43 от Анонимен

# 11 958
  • София
  • Мнения: 8 940
Тук прочетох много "нови" неща, но основно ме впечатлиха две. Ранният тест за бременност - мериш температурата на втория ден и ако не е спаднала, значи си бременна. И второ, авторката, този титан на мисълта, обяснява нещата на хамавите гръцки лекари.

# 11 959
  • Мнения: 793
Нося нещо топло, топло ..
"Аз днес си взех тест за бременност Belive.
В кутията са два. Направих този, който се води ранен, уж 7 дни преди очакваната дата на менструацията- отрицателен. Имам 5 дни до деня, в който трябва да ми дойде....
Явно и този месец при нас нещата няма да се получат.

Иначе пък имах вчера много неприятни болки в областта на десния яйчник. Имам също от вчера много неприятен шум в ушите от време на време, снощи ми беше лошо, но за кратко... И към всичко това добавям и едни кървави секрети от носа, но съм с хрема и го отдавам на нея.
А сутринта имах и странна, тъпа болка в областта на влагалището...
Освен всичко друго и много започна да ме боли венеца около единият ми, вече пробил мъдрец, включително и той.... Макар че то зъбите и венците не знам какво общо може да имат с това...
И не знам всичко това плод на моето въображение ли е, или може все пак да има малка надежда.....
Много искам бебе, но явно още не му е дошло подходящото време:frowning1: "

# 11 960
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 225
едни забременяват през ушите, други явно през носа...

# 11 961
  • Мнения: X
Отново за содата:
"
Хайде и аз да кажа сода или не вярно си е преди 1 седмица содата първа ми показа че има бременност а днес ето вече и първото + тест!! Които не вярва нека не вярва,но моята майка ми каза че така е разбрала че е бременна с мен и е на 1000000% сигурна в достоверността му а ето сега аз съм нейна спътничка и мога да кажа абсолютно същото!!!"


"Здравейте на всички.Искам да ви попитам нещо,може да ви се стори глупаво , но не знам какво да си мисля вече...Последният ми цикъл беше на 16,01,10г към 10,02 ходих на лекар - не видя нищо,после отидох на 12,03 и на 17,03 твърдо ми казаха ,че не сам бременна, въпреки че всички тестове, който си правя показват положително.Вчера  отново си направих тест (кръвен) и резултатът е :7868.95miU/ml ...Моля ви кажете ми как да тълкувам всичко това? newsm12"

Последна редакция: ср, 05 дек 2018, 13:55 от Анонимен

# 11 962
  • Мнения: 793
едни забременяват през ушите, други явно през носа...
И през венците и мъдреците!

# 11 963
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 225
Отново за содата:
"
Хайде и аз да кажа сода или не вярно си е преди 1 седмица содата първа ми показа че има бременност а днес ето вече и първото + тест!! Които не вярва нека не вярва,но моята майка ми каза че така е разбрала че е бременна с мен и е на 1000000% сигурна в достоверността му а ето сега аз съм нейна спътничка и мога да кажа абсолютно същото!!!"

...

сещам се за вица:
Гледам майката на нацията, гледам бащата...
т'ва генетиката е велика наука!

# 11 964
  • Мнения: X
И на мен ми се гади от риба, бременна ли съм?
"
Здравейте. Може би въпросът ми не е в правилната тема , но ако е така моля да ме извините. Та на въпроса. От два месеца със съпруга ми правим опити да забременея след една неуспешна бременност. Онзи ден той купи една риба да сготвя за вечеря, но само като отворих плика и щях да повърна, започна много за ми се гади(така беше и при предишната ми бременност). Рибата не беше развалена, защото той я изпържи и си хапнахме. Направих си тест на другата сутрин, но той беше отрицателен. По мои изчисления в този период ми е овулацията.Възможно ли е това гадене да е от овулацията или пък е бременност в много ранна седмица и теста още не може да отчете - М трябва да ми дойде слез 13 дни?"

# 11 965
  • София
  • Мнения: 11 515
Мислех, че всичко съм видяла, но явно не Cold Sweat
Нови и нови симптоми, мъдреци, риба ...

# 11 966
  • София
  • Мнения: 458
Е на мен миналата седмица ми извадиха мъдреца! Сега как ще разбера за евентуална бременност след време?Дали да ходя да си го искам от зъболекаря? Какво ще ме посъветвате?
А дамата у гръцко - като чета как обяснява на български, си представям на гръцки какво чудо е

# 11 967
  • Мнения: 2 963
Аз как родих 7 години след като ми извадиха последния мъдрец???

# 11 968
  • Мнения: 29 846
Аз как родих 7 години след като ми извадиха последния мъдрец???

….тежка бременност си имала....цели 7 години.... Whistling

# 11 969
  • Мнения: 2 963
Мхм... А като ми избиха 2 едновременно и ги извадих в рамките на 1 месец, профуках ли шанса за близнаци?

Общи условия

Активация на акаунт