Забавни въпроси за бременността

  • 1 378 672
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 225
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Как да определя сега от какво съм се гътнала, като имам две петна. Едно леко космато и черно, наподобява моята любима твар - хлебарката, и един дълъг шарен белег като на змия.
Тая теория не бях я чувала за предишния си живот, много повече ме кефи  Mr. Green
Иначе мама ми е разказвала, че като бременна с мен, се била стреснала от змия и се хванала за ръката, където е и белега ми. Обаче обичам разумни и научно обосновани истории, та не вярвам на тая щуротия  Rolling Eyes
Въпреки, че и с двете бременности не съм се стряскала, а децата ми нямат петна  Whistling

# 226
  • Мнения: 2 450
Еми значи - тарантула и змия едновременно са те ухапали, тя тарантулата не е отровна, ама за всеки случай е отразена като съ-виновник.  Joy

# 227
  • Мнения: 2 309
Fervor, и аз имам две петна... хайде едното е сърце- навярно сърдечен удар, но другото като държава... какво цяла държава ми е паднала на главата ли? Да не съм вещицата от магьосникът от Оз, дето се озова под къщата на Дороти?  newsm78
Иначе искаш научно обосновано... виж сега... майка ти видяла една змия... ти си била достатъчно развита, за да чуваш и си чула змия... въпреки, че не знаеш какво е точно това змия, ти си си гледала ръката (усещайки от майка си, че се е хванала там) и си се концентрирала върху въпроса "Що е то змия?" и така се е появил бегега ти!  Laughing Оф.. много научно се измъчих да ти го разкажа  Laughing

# 228
  • София
  • Мнения: 11 492
Mushmoranka, получила си сърдечен удар в тази държава  Peace

# 229
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Изпревари ме, miamim! Сега разбери коя е държавата, може някоя романтична история да се заформи.
fiona, как не се сетих, тарантула! Само хлебарки са ми в главата  Joy

# 230
  • Мнения: 1 740
Вие създадохте цяла нова наука Laughing, даже с няколко подраздела. Знаех си аз, че тук се крият много нАучни капацитети. smile3501 bouquet

# 231
  • Мнения: 2 309
Mushmoranka, получила си сърдечен удар в тази държава  Peace
Joy Ще снимам и ще пусна тема "Коя е държавата, в която умрях?"  Laughing

# 232
  • Мнения: 2 038
Снимай, ще ти кажем. Няма тайни и мистерии за мамата, всеки човек е отворена книга, от мига на зачеването си, та до смъртта си в минал живот.  Joy

# 233
  • Мнения: 3 371
ooooh! Еййййййййй, това не го бях мислила ...  Laughing
Иначе за пола на детето, ние с тази бременност действахме по този начин

Иначе за "рецептата" за мъжко и женско има една-единствена медицински ВЕРОЯТНА - ако се прави точно в деня на овулацията е мъжко, а ако е преди - женско. Обяснението беше, че "мъжките" сперматозоиди са по-бързи, но умират също по-бързо, а "женските" се придвижват по-бавно, но живеят повече време.

+ че си лакирвах никтите розАви  Laughing И сега ще имаме момиченце  bowuu За момче са сини, а за близнаци-лилави  Whistling

Хай, да му се невиди Crazy Цял живот си вапцах ноктетата  в розАвко, и се сдобих с двама сина. Чудя се, сега на стари години, ако се издокарам в сиросинкав цвят маникюр, дали няма да ме споходи някое бебе от женски пол newsm78. Признавам, че от оня ден ме дърпа нещо в дясно/ама там нямам ни тръба, ни яйчник, ноооо, аз вярвам в чудесата Mr. Green/

# 234
  • Мнения: 2 309
ooooh! Еййййййййй, това не го бях мислила ...  Laughing
Иначе за пола на детето, ние с тази бременност действахме по този начин

Иначе за "рецептата" за мъжко и женско има една-единствена медицински ВЕРОЯТНА - ако се прави точно в деня на овулацията е мъжко, а ако е преди - женско. Обяснението беше, че "мъжките" сперматозоиди са по-бързи, но умират също по-бързо, а "женските" се придвижват по-бавно, но живеят повече време.

+ че си лакирвах никтите розАви  Laughing И сега ще имаме момиченце  bowuu За момче са сини, а за близнаци-лилави  Whistling

Хай, да му се невиди Crazy Цял живот си вапцах ноктетата  в розАвко, и се сдобих с двама сина. Чудя се, сега на стари години, ако се издокарам в сиросинкав цвят маникюр, дали няма да ме споходи някое бебе от женски пол newsm78. Признавам, че от оня ден ме дърпа нещо в дясно/ама там нямам ни тръба, ни яйчник, ноооо, аз вярвам в чудесата Mr. Green/
Това е от нахалния сперматозоид, отвлякъл яйцеклетката! Оф.. нищо не разбираш!

# 235
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
ooooh! Еййййййййй, това не го бях мислила ...  Laughing
Иначе за пола на детето, ние с тази бременност действахме по този начин

Иначе за "рецептата" за мъжко и женско има една-единствена медицински ВЕРОЯТНА - ако се прави точно в деня на овулацията е мъжко, а ако е преди - женско. Обяснението беше, че "мъжките" сперматозоиди са по-бързи, но умират също по-бързо, а "женските" се придвижват по-бавно, но живеят повече време.

+ че си лакирвах никтите розАви  Laughing И сега ще имаме момиченце  bowuu За момче са сини, а за близнаци-лилави  Whistling

Хай, да му се невиди Crazy Цял живот си вапцах ноктетата  в розАвко, и се сдобих с двама сина. Чудя се, сега на стари години, ако се издокарам в сиросинкав цвят маникюр, дали няма да ме споходи някое бебе от женски пол newsm78. Признавам, че от оня ден ме дърпа нещо в дясно/ама там нямам ни тръба, ни яйчник, ноооо, аз вярвам в чудесата Mr. Green/
Аз пък обратното, синьото е моя цвят. Дори в момента съм със сини нокти Simple Smile Пък се разписахме с две девойки.  Flutter Не смятам да пробвам с розов маникюр, борим се само за женски в нашето фемили  Mr. Green

# 236
  • София
  • Мнения: 5 605
Аз имам белег във формата на детелинка на врата. Да не би да съм се задавила с люцерна в предишния ми живот?  Grinning

# 237
  • Мнения: 30 802
От двете ми дъщери едната е по идея на таткото и е негов клонинг; другата е мой замисъл и прилича повече на мен, вкл. имаме еднакви последни цифри на ЕГН-то. Та така, като планирате бебе, важно е чия е инициативата.

Аз легендата я знам- ако бременната открадне нещо, ще се отпечата върху бебето. Майка ми е откъсвала едно цвете и аз имам белег с формата на цвете. Дъщеричките ми имат еднакви петна на едно и също място, това не знам от какво е. Синчето няма петна, белези и маркери.

# 238
  • София
  • Мнения: 5 605
аз единствено съм чувала версията на Сирената-като открадне нещо бременна. Явно майка ми е пообрала детелинките някъде.

# 239
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
ooooh! Еййййййййй, това не го бях мислила ...  Laughing
Иначе за пола на детето, ние с тази бременност действахме по този начин

Иначе за "рецептата" за мъжко и женско има една-единствена медицински ВЕРОЯТНА - ако се прави точно в деня на овулацията е мъжко, а ако е преди - женско. Обяснението беше, че "мъжките" сперматозоиди са по-бързи, но умират също по-бързо, а "женските" се придвижват по-бавно, но живеят повече време.

+ че си лакирвах никтите розАви  Laughing И сега ще имаме момиченце  bowuu За момче са сини, а за близнаци-лилави  Whistling

Хай, да му се невиди Crazy Цял живот си вапцах ноктетата  в розАвко, и се сдобих с двама сина. Чудя се, сега на стари години, ако се издокарам в сиросинкав цвят маникюр, дали няма да ме споходи някое бебе от женски пол newsm78. Признавам, че от оня ден ме дърпа нещо в дясно/ама там нямам ни тръба, ни яйчник, ноооо, аз вярвам в чудесата Mr. Green/
Е както стана ясно - не е нужно ни тръба да имаш, ни яйчник, ни яйцеклетка - още по-малко пък да си в овулация! И мъж даже не ти трябва, достатъчно е да идеш на басейн или да се повозиш в градски транспорт  Mr. Green (а и сега както вдигат цените на билетчетата в София, ще останат само заможни кандидати да се возят  Joy )

Общи условия

Активация на акаунт