Забавни въпроси за бременността

  • 1 380 279
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 7 275
  • Мнения: X
Ееее, то е ясно, че от с*кс не се забременява. Бебеправене и родео само.
Много ми е забавно като цензурират секс. А бебеправене цензурирано сигурно е б*правене....

# 7 276
  • София
  • Мнения: 8 178
Честно ви казвам, откакто прочетох, че онази мома си бъркала редовно докато се къпе, и че си проверявала матката, мира не ми дава как става това?

# 7 277
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Честно ви казвам, откакто прочетох, че онази мома си бъркала редовно докато се къпе, и че си проверявала матката, мира не ми дава как става това?

И още не си си измила матката Flushed

# 7 278
  • Мнения: 14 400
Ох, сетих се за едни бодливи четки на дълга дръжка, дето се използват за миене на бутилки. Не знам дали ги знаете, нещо като на коминочистач четката. И въображението ми се развихри... 😂😂😂😂

# 7 279
  • Мнения: 2 811
Честно ви казвам, откакто прочетох, че онази мома си бъркала редовно докато се къпе, и че си проверявала матката, мира не ми дава как става това?

И още не си си измила матката Flushed

Да отива директно при специализантите по АГ да се учат от нея, тя е медикобиологичен феномен!

# 7 280
  • Мнения: 2 712
Темата започва да намирисва. Тук и жените и мъжете не си мият матките.

# 7 281
  • София
  • Мнения: 1 152
Честно ви казвам, откакто прочетох, че онази мома си бъркала редовно докато се къпе, и че си проверявала матката, мира не ми дава как става това?
Ние тръби и яйчници измихме, ти си на матката  още. Засрами се и иди в ъгъла. Как не знаеш?

Това с четката за шишета и на мен ми хрумна. Но по-скоро за тръбите. За матката ми идва болезнено. JoyJoy По-деликатно с нея трябва.

Сега сериозно: пропуснах 2 хапчета от противозачатъчните този месец. И от днес чакам цикъл. Гади ми се, лошо ми е, болят ме гърдите и ми се спи. Дали е защото преядох (уикенда бях на гости на баба и знаете...) и защото бебето не спи добре от зъби, или да се съмнявам? Родео, бебеправене не сме правили. Прост секс само. Bowtie

# 7 282
  • София
  • Мнения: 20 217
Родео, бебеправене не сме правили. Прост секс само. Bowtie
Че къде се буташ тогава в А група с тоя прост секс?!

# 7 283
  • Мнения: X
Родео, бебеправене не сме правили. Прост секс само. Bowtie
Че къде се буташ тогава в А група с тоя прост секс?!
Моля да спазвате благоприличие! Пише се с*кс! 😂

# 7 284
  • Мнения: 39 686
Мъжът ти, мъжът ти а се тества. Ма мина момента.

Рейна, как е твоичкият?

# 7 285
  • София
  • Мнения: 11 542
Цитат
но съм решила да си поръчам фертилайд витамините, казаха ми че са много добри и докарвали до бременност,

Мъж не ви трябва. Взимате витамините и ви докарват до бременност.

# 7 286
  • Мнения: X
Моля ви за помощ! С ММ решихме да бебеправим, искаме момченце. Къде да ходя да ми набият гърнето? Също така под какъв ъгъл на Луната трябва да стане бебеправенето за да се получи момче? Моля да ми кажете и всички добавки, витамини и други бабини рецепти, които ще ни помогнат? Тест след всяко любкане ли се прави?

# 7 287
  • София
  • Мнения: 8 178
Момчетата стават само и единствено по време на овулация.

# 7 288
  • Мнения: X
Момчетата стават само и единствено по време на овулация.
Обърках се, нали не беше нужна овулация за да се забременее.. Тя и дъщеря ми тогава е станала, ще проверя дали не са й объркали пола и да живее в заблуда, че е момиче. 😂

# 7 289
  • София
  • Мнения: 8 178
Напротив, вече няколко пъти разбрахме, че за да родиш момче, трябва да бебеправиш по време на овулация.

Общи условия

Активация на акаунт