Забавни въпроси за бременността

  • 1 380 437
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 7 305
  • София
  • Мнения: 10 642
Ивекс, честитоооо

# 7 306
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 558
Мани не думай, че ми става лошо, мъж ми ще е на седмото небе, все ми говори за трето чаве занапред, казвала съм му, че две и половина/котката/ ми стигат.
Но и ти имаш право, търча сега за рукола, че ми се вижда най-надежден теста, содата е отживелица.

# 7 307
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 924
Явно ще чакам да стане война:
Цитат
Единственият не високонаучен метод е да настъпи война. По време на война има някакъв механизъм в природата на човека и децата са почти изцяло само мъжки, за да наваксат разликата в съотношението мъже жени в полза на жените (мъжете се гътват по фронта). Иначе може май при инвитро да си избереш пола... всичко останало е въздух под налягане. Laughing
Това на доста места съм го чела - учените не могат да обяснят този феномен, но е забелязано, че по време и след големи войни се раждат повече момчета, отколкото момичета.

# 7 308
  • София
  • Мнения: 23 221
за след войни си има лесно обяснение.
секс всеки ден и там за бързите мъжки и бавните женски.  Crazy

# 7 309
  • Мнения: 2 515
....почти изцяло само мъжки!? Не е ли малко пресилено?

# 7 310
  • Мнения: 25 916
Мани не думай, че ми става лошо, мъж ми ще е на седмото небе, все ми говори за трето чаве занапред, казвала съм му, че две и половина/котката/ ми стигат.
Щом Кейт може и трето, ти ли не можеш, айде холан. Naughty

# 7 311
  • Мнения: 5 618
Стигнах до тази,която си е напипала матката и...РЕСПЕКТ!

# 7 312
  • София
  • Мнения: 11 557
Цитат
Аз малко се отчаях, квото имах като симптоми имах до вчера ( 5 ден след овулацията) и край, вече няма нищо.

Край

# 7 313
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 558
Е, язък.

# 7 314
  • София
  • Мнения: 12 006
Цитат
Аз малко се отчаях, квото имах като симптоми имах до вчера ( 5 ден след овулацията) и край, вече няма нищо.

Край
Изумява те, че е имала симптоми 5 дена след овулация ли? Според мен даже късно са й се появили, а и не си е барала матката да разбере как й е структурата  Mr. Green Mr. Green Laughing Laughing Laughing Grinning

# 7 315
# 7 316
  • Мнения: 25 916
А за какви симптоми говори булката?

# 7 317
  • София
  • Мнения: 12 006
А за какви симптоми говори булката?
Ами не е конкретизирала, ама вече имала едно дете направено "от първия път", та явно ги разбира нещата  Grinning
По надолу в коментарите от темата, друга потребителка
Цитат
Аз лично имам страшно болезнен цикъл, болезнена овулация и при първата си бременност имах симптоми в двете седмици преди закъснението. Първото си бебе родих скоро, сега е на година и два месеца , при втора скорошна бременност матката на жената не е толкова стегната , както при първата и веднага започва да се разтяга. Ако сте забелязали на повечето жени при втора бременност започва да им личи по- рано, от колкото с първата.
Демек в момента на овулация е разбрала, че яйцеклетката й се е оплодила! Брех, ти да видиш! Аз за това казах, че на 5 ден след ову-то вече е късно за "симптоми". А това за матката ми е малко... как така се разтяга веднага от момента на оплождане, предвид размерите на една яйцеклетка /дори оплодена/ в първите й дни след оплождането не знам.

# 7 318
  • Мнения: 30 146
Тя си я е проверила жената, вие като не можете една матка да изследвате кой ви е крив?!?  Crossing Arms Thinking

# 7 319
  • София
  • Мнения: 11 557
А моята е тази:

Цитат
След бебе правене започнаха едни симптоми или " симптоми" то не бяха болки в стомаха, гадене, ужас но май са ми само в главата, ще видим скоро. Когато забременях с дъщеря ми правих около 5-6 теста преди закъснението на цикъла, показваха отрицателни но аз бях сигурна че съм бременна, сега това усещане го нямам. Да не говорим че толкова лошо настинах на следващия ден след овулацията че още ме държи леко.

И тя веднага след БЕБЕ ПРАВЕНЕ е усетила симптомите.

Другата кукувица, която Афродита цитира също я четох. Тя пък има два отрицателни теста и отиде на кръвен. Няма да ви казвам, че единият ѝ тест беше разглобен.

Общи условия

Активация на акаунт