Забавни въпроси за бременността

  • 1 378 677
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 7 545
  • Мнения: X
В последно време сме се нагледали на какво ли не. Мисля, че изби рибата тази, която го бе снимала под UV-светлина май беше.

# 7 546
  • София
  • Мнения: 10 642
В последно време сме се нагледали на какво ли не. Мисля, че изби рибата тази, която го бе снимала под UV-светлина май беше.
Просто беше обърнала снимката в негатив

# 7 547
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Flushed
Пропуснала съм. Значи няма нужда да си давате парите за кръвни тестове. Все пак симптомите му бяха от месеци и със сигурност би се видяло на този етап.

Хора, кажете ми, това истина ли е или не. Кисти и фоликули се пукат с коремни преси:

Цитат
ако питаш мен се пробвай с коремни преси и аз съм имала кисти и така съм ги пукала без да пия ОК. Даже месеца преди да забременея имах 2 броя и правих около 300-500 коремни преси на ден и се спукаха, но приемах и дуфастон докато ги правих...
E дуфастона па за кво го е приемала???

# 7 548
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Всеки път ме забавляват тези разглобени тестове. Joy

# 7 549
  • София
  • Мнения: 12 006
Скрит текст:
Flushed
Пропуснала съм. Значи няма нужда да си давате парите за кръвни тестове. Все пак симптомите му бяха от месеци и със сигурност би се видяло на този етап.

Хора, кажете ми, това истина ли е или не. Кисти и фоликули се пукат с коремни преси:

Цитат
ако питаш мен се пробвай с коремни преси и аз съм имала кисти и така съм ги пукала без да пия ОК. Даже месеца преди да забременея имах 2 броя и правих около 300-500 коремни преси на ден и се спукаха, но приемах и дуфастон докато ги правих...
E дуфастона па за кво го е приемала???
Ти дуфастона не го гледай, важното е, че коремни е правила  Grinning Grinning Grinning!

# 7 550
  • София
  • Мнения: 10 642
 #Cussing out  #Crazy ooooh!

# 7 551
  • Австрия
  • Мнения: 2 312
Цитат
Аз си видях първата много бледа черта 6-7 дни преди цикъл. И не, овулацията ми не е била рано, даже малко по-късно отколкото я изкарваше календара. Знам точно кога съм забременяла, защото имахме само един опит. Бледата черта ми излезе на 6-тия ден след него.

# 7 552
  • Мнения: 25 750
Цитат
Аз си видях първата много бледа черта 6-7 дни преди цикъл. И не, овулацията ми не е била рано, даже малко по-късно отколкото я изкарваше календара. Знам точно кога съм забременяла, защото имахме само един опит. Бледата черта ми излезе на 6-тия ден след него.
Евала, с късна овулация, и 2 черти  6 дни след любкане. Това не всеки го може. hahaha

# 7 553
  • София
  • Мнения: 10 642
Ще видите как тази ще роди за 6 месеца, не за 9

# 7 554
  • Мнения: X
Проблем ще стане, ако роди след 10 месеца.

# 7 555
  • София
  • Мнения: 10 642
Хахах
Е то при нея така бързо се развива ембриона... ако продължи все така...

# 7 556
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
Цитат
Аз си видях първата много бледа черта 6-7 дни преди цикъл. И не, овулацията ми не е била рано, даже малко по-късно отколкото я изкарваше календара. Знам точно кога съм забременяла, защото имахме само един опит. Бледата черта ми излезе на 6-тия ден след него.
Евала, с късна овулация, и 2 черти  6 дни след любкане. Това не всеки го може. hahaha

и само един път!
жива да я ожалиш.

# 7 557
  • Мнения: 5 468
Може да не лъже жената и наистина с мъжа си да е имала само един опит... Stuck Out Tongue

# 7 558
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Цитат
мили мами искам да ви споделя   моето положение  и да кажете как мислите вие   на  17.01  извършихме  половият акт  след което  се  минаха 15 дни и направих  тест който беше  отрицателен   и  така и не  спряхме  с опитите  за бебче  и  се чудя дали си внушавам обаче имам едно  ужасно гадене не поносимост понякога към храна , болки  в корема от време на време и се будя вечер  с болки в яйчниците   пия доста вода гади ми се постоянно съм  съм се изчервила като домат   как мислите вие дали има нещо ?
Цитат
Имам една позната , която разбра , че е бременна, когато беше в 3 месец, до тогажа си и й идваше цикала. При всяка жена е индивидуално явно. Времето ще си покаже . Дори  ходеше на прегледи, но не виждаха плода
Цитат
До днес Негово Величество закъснява с 19 дни.

# 7 559
  • Мнения: X
Отлични попадения! Не знаех, че лелката се е трансформирала в Негово Величество.

Общи условия

Активация на акаунт