Забавни въпроси за бременността

  • 1 378 884
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 2 038
В тийн годините си имах позната, която беше ползвала шампоан като лубрикант. Изживяването било неприятно, но явно не достатъчно поучително. След известно време същата приложила чут незнайно откъде метод за контрацепция, който се състои в поставяне на аспирин във влагалището след акта. Да, обаче нямала таблетки, та ползвала разтворим...  
А изглеждаше съвсем нормално момиче.

Сори за офтопика  Peace

# 826
  • Мнения: 9 664
В тийн годините си имах позната, която беше ползвала шампоан като лубрикант.
Joy Joy Joy Да дам още идеи - масло, зехтин, олио, лосион за тяло.  Whistling ooooh!

# 827
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Леле ризтворим аспирин? Това чудо дали е шупнало на пяна. Помня като малка много обичах да смуча разтворимите витамини, обаче изглеждах в устата като болна от бяс. Представям си във влагалището й какво чудо е наставало  Joy

# 828
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
За шампоана - добре, какво ли не четохме, но за аспирина. ooooh!

# 829
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 673
Има само един начин да ползваш таблетка аспирин (било то и ефервесцентна) като контрацептив - слагаш я между коленете и стискаш за да си стои там! Laughing и краката не се отварят!!!

# 830
  • Мнения: 2 309
Това а аспирина е американски начин!

# 831
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
 Joy Joy Joy Joy Joy

Сега ще ме карате да търся темата със скилидката чесън, дет се беше заклещила да не казвам къде....  Whistling

# 832
  • Мнения: 9 475
Joy Joy Joy Joy Joy

Сега ще ме карате да търся темата със скилидката чесън, дет се беше заклещила да не казвам къде....  Whistling
Държа да я прочета!  Laughing

# 833
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Тя не е точно за забременяване, но то никога не се знае  Laughing  цък

# 834
  • Мнения: 9 664
 Shocked #Crazy Crazy Joy ooooh!
Боже, Господи!

# 835
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Тя не е точно за забременяване, но то никога не се знае  Laughing  цък
Боже! Утрепа ме.  Joy

# 836
  • Мнения: 5 060
Ейййй, много сме прости, жената била с инженерно висшУ, ние на кви се прайм.  Crazy

Цитат
Офф благодаря за идеите момичета поне тук намирам някакво разбиране и съвети, в темата която пуснах, така бързо се разви, че нямам думи, толкова прост народ!

От #1391

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=615857.msg32273368#msg32273368

# 837
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Прост народ - да, сигурно инженерното образование я е подтикнало да си завре чесън там където не трябва и явно не е единствената.  Joy
Коментарите към препатилата дама са уникат:
"Намажи се с зехтин", "клекни в банята с разкрач" "напъни се като за акане" и  не знам си още какво.   Joy
А тя дели се кефи, че е намерила разбиране. Да, от себеподобна.  Joy
Ох, че ми е смешно, колко съм проста. Naughty

# 838
  • Мнения: 9 365
По въпроса за оцета. Чела съм в популярната литература, че в миналото, около 16-18 в., са държали куртизанките специално направени тампони като диафрагми в разтвор с оцет и розова вода против забременяване. Слагали си ги преди акта. Дали е помагало, не знам. Та може някоя да е прочела същото някъде и да го е изпробвала сама. Ама в 20 и 21 в. подобни съмнителни методи са си направо пълно невежество.

# 839
  • София
  • Мнения: 5 198
Извън темата, но и аз имам съседка,която лекува гъбички с тампон със стар хляб,олио/зехтин/ и чесън в марля Shocked
А , и за да се предпазва от бременост, си спи вкъщи под предлог, че мъжът й много хърка  Joy

Общи условия

Активация на акаунт