Забавни въпроси за бременността

  • 1 378 643
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 8 370
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Никакви пикливи тестове,кръвни,соди и т.н. Нов метод - котка!

# 8 371
  • Мнения: X
Вече си представям как кандидат-бременната спринтира по улицата след някоя бездомна котка, врещейки "Тестче, пис-пис! Тестче, пис-пис!"  Laughing

# 8 372
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Вече си представям как кандидат-бременната спринтира по улицата след някоя бездомна котка, врещейки "Тестче, пис-пис! Тестче, пис-пис!"  Laughing

Горките котки Joy

# 8 373
  • София
  • Мнения: 10 642
Поне няма да ги препикават като горките жаби   Joy

# 8 374
  • Мнения: 5 619
Ми те виетнамците ги гонеха да ги готвят едно време, сега за друго ще ги ползват.
Само не разбрах уличните тестове, пардон, котаци, след установяване на бременността ще се запазват ли, или ще ги натирват обратно?

# 8 375
  • Мнения: 1 652
Е как, нали тестовете се пазят, даже се и лепят в някакви албуми? Котка в албум. Да ама да ви кажа на тези с по 10 теста всеки месец , ще им е по-евтино да отглеждат коте-тест, отколкото да купуват пикливи тестове. А и си представете как горда мама ,казва на отрочето: Този Тест измяука след мен на улицата , 3 дни след родеото и продължи да мяука и да хъска баща ти докато не се роди.

# 8 376
  • София
  • Мнения: 673
за котките не знам, но навремето по кучето се ориентирах, че съм бременна. На десетия ден спря да скача по мен, както винаги е правил преди това, а само ме подуши. тъй че и кучетата ги уредихме да не скучаят:)

# 8 377
  • Мнения: X
за котките не знам, но навремето по кучето се ориентирах, че съм бременна. На десетия ден спря да скача по мен, както винаги е правил преди това, а само ме подуши. тъй че и кучетата ги уредихме да не скучаят:)
Така и така "Екоравновесие" и общините не вършат никаква работа, поне кандидат-бременните да осиновят по един бездомен тест.

# 8 378
  • Мнения: 14 307
Ема то това си е полезна идея! Да се популяризира! Ще се разреши проблема с бездомните животни и то в много позитивна насока. И ще се спасят жабите!

# 8 379
  • Мнения: 1 652
Спаси жаба, осинови котка за многократна употреба.

# 8 380
  • Мнения: X
Спаси жаба, осинови котка за многократна употреба.
И куче, и куче.

# 8 381
  • Мнения: 1 652
Дай храна на веганите , осинови куче.

# 8 382
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Ще ви повдигна обвинение на всичките да знаете. То бива, бива нелоялна конкуренция ама вашето на нищо не прилича. Аз толкоз жаби какво да ги правя 😠

# 8 383
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
храни ги с рукола Simple Smile

# 8 384
  • Мнения: 5 619
Ще ви повдигна обвинение на всичките да знаете. То бива, бива нелоялна конкуренция ама вашето на нищо не прилича. Аз толкоз жаби какво да ги правя 😠
Жабешки бутчета.   Joy

Общи условия

Активация на акаунт