Забавни въпроси за бременността

  • 1 380 335
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 9 495
  • Варна
  • Мнения: 25 344
Е да де, ама не е ясно кой е профилът.

# 9 496
# 9 497
# 9 498
  • Варна
  • Мнения: 25 344
Мда, впечатлих се. Ами на 20 години с тригодишно дете и опити за второ... Образованието явно не е било на преден план.

# 9 499
  • Мнения: 6 604
Преди по- малко от година е мислила за раздяла, днес вече иска второ дете.😲
За грамотността й няма да отварям дума.😡

# 9 500
  • Мнения: 30 087
Преди по- малко от година е мислила за раздяла, днес вече иска второ дете.😲
За грамотността й няма да отварям дума.😡

Може да не е от същия татко... Wink

# 9 501
  • Мнения: 6 522
Ами защо да се образова , като може да се омъжи и таткото да я издържа...  Oha!

# 9 502
  • Австрия
  • Мнения: 2 325
Цитат
На мене цикълът ми е след 8 дена но не се сдържах и направих тест днес беше отрицателен възможно ли е просто толкова рано да не може да покаже бременност и за това да е отчел такъв резултат

Поредната.

# 9 503
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Вече се дразня на тая тема. До скоро ме забавляваше, но не може да има толкова прости хора! Иде ми да ги хвана и да им дръпна здрав бой! Честно, на агресия ме избива Sad

# 9 504
  • Мнения: 6 604
Вече се дразня на тая тема. До скоро ме забавляваше, но не може да има толкова прости хора! Иде ми да ги хвана и да им дръпна здрав бой! Честно, на агресия ме избива Sad
Недей. Няма смисъл. Нали опитах. Била съм злобна и не знам как да общувам с хората.🙄😉

# 9 505
  • Австрия
  • Мнения: 2 325
Вече се дразня на тая тема. До скоро ме забавляваше, но не може да има толкова прости хора!

Напълно споделям. Със сигурност няма да пиша повече там, понеже ... просто ми писна. Безсмислено е. За чий да обяснявам какво и как?! Чудя се дали да спра и да чета. Най-вероятно и съвсем скоро.

# 9 506
  • Варна
  • Мнения: 25 344
Ооо, и аз съм се пробвала да обяснявам, поне преди да зададат поредния малоумен въпрос да прочетат последната страница от темата, където той вече е обсъден надълго и нашироко, обаче не, това било място за споделяне на трепети. Отписах се, нямам нерви.

# 9 507
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 689

Много тудно за четене,много  Crazy

# 9 508
  • Варна
  • Мнения: 10 493

Тази е от малцинствата, абсурд да е българка.

# 9 509
  • Мнения: 115
Вънкашната баня много ме впечатли 😂😂

Общи условия

Активация на акаунт