Забавни въпроси за бременността

  • 1 377 933
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 30 802
То аз за една бройка с третата бременност да пусна тема "възможно ли е", защото вече наистина си знаех симптомите, но 2 теста бяха отрицателни...ама в тоя случай чакаш няколко дни и пак правиш тест, защото ранната бременност все още нищо не значи. Иначе бях голям казус- нещо като лактационна аменорея, нещо като имплантационно кървене, някакви странни усещания и метален вкус в устата:)

# 121
  • София
  • Мнения: 30 107
Те сами питат за симптоми и после се филмират. Явно желанието е толкова огромно, че търсят под вола теле.

Цитат
От три месеца правим опити за бебе, до тука нищо... Обаче този месец ми е малко по-странно, кажете ми някои симптоми... От времв на време ме боли ниско в корема, постоянно мисля за ядене (направо съм вечно гладна), чувствам се отпаднала от няколко дена, спи ми се и за капак имах някакво зацапване, каквото не съм имала преди...... Помогнете ми моля.

Отговор:

Цитат
правете секс,днес и утре!

Последна редакция: ср, 13 апр 2016, 12:23 от missence

# 122
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
При "търсачките на признаци на бременност" е интересно, че ги търсят много преди да имат закъснение на цикъла. Често пишат, че едва ще издържат 10-15 дни до датата на предполагаемата менструация (лошата лелка, която се молят да не идва tooth ).
Никакви признаци не съм търсила, чаках си мирно закъснение, после тест. Била съм бременна 4 пъти (само веднъж успешно), заблуда е, че в начална бременност има симптоми като при ПМС, освен евентуално подути цици, аз в ПМС съм ужасен звяр, благодарение на хормоните. При бременност не съм била в зверското настроение, при което по-добре да не се говори с мен.  Twisted Evil
 А като започна към 9 - 10г.с. така любимото им и търсено, и чакано гадене и повръщане (токсикоза на бременността), не бях никак щастлива. Не можех да пийна едно кафе, да не говорим колко ми беше мъчно за парфюмите за известен период. tooth

# 123
  • Мнения: 30 802
Много ме кефи как смесват симптоми, които се появяват едва след седмия месец, с признаци на ранна бременност.

Като студента, дето го питали за симптоми на бременност и той вика- ами голям корем, клатеща се походка, лошо настроение...и професорът му вика- добре, колега, като родя, елате да ви пиша тройка.

# 124
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 665

И двете ми деца са родени следствие на пълно несъответствие, дори малкото след извънматочна/да не се бърка с извънтаточна!/ бременност и с една тръба и яйчник.

Не искам и да си представям какво би било ако си правех ежедневно тестове за овулация, все бременна щях да ходя, или поне с наличната симптоматика.


Аз съм много благодарна на себе си, че бързо се окопитих и не попаднах в този порочен кръг от тестове за всичко, които си организират някой жени...
На 25 г бях, когато една АГ ме прати в клиника по стерилитет, но си казах, че е луда и въпреки наличните ми проблеми с поликистоза и нередовна менструация - в момента, в който си казах "Майната му, да става каквото ще" и се успокоих, спрях да го мисля и да се тормозя... О, чудото стана... Grinning Дори не бях разбрала, защото беше и бонус с кървене (в последствие от раничка на шийката), та си имах цикъл два месеца след случката... Wink
Добре, че беше паркирането  Laughing , че да се замисля за бебето...
Много беше смешно на консултацията като ме питат, за датата на последната менструация... Grinning

# 125
  • Мнения: 2 038
Моето впечатление е, че автори на "дали съм бременна" смешките обикновено са жени не само без установени проблеми, но и без средно образование. Практикуващи по 2-3 месеца "бебеправене" с фиск идея за "бебенце" от "милото", което често даже не знае за тези мераци. Те търсят внимание и поддръжници във форума и попадането на себеподобни ги екзалтира крайно, споделят и най-дребни интимни подробности в нета, чакайки да не дойде "лошата лелка". 

Жените с установени репродуктивни проблеми по стечение на обстоятелствата имат половин медицинско образование и отдавна са надживели тръпката да се тестват през ден.

От позицията на вторите, трепетите и емоциите на първите са ми смешни, иначе уважавам желанието на всяка жена да има дете.

П.С. Темата кърти Simple Smile

# 126
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 665
Моето впечатление е, че автори на "дали съм бременна" смешките обикновено са жени не само без установени проблеми, но и без средно образование. Практикуващи по 2-3 месеца "бебеправене" с фиск идея за "бебенце" от "милото", което често даже не знае за тези мераци. Те търсят внимание и поддръжници във форума и попадането на себеподобни ги екзалтира крайно, споделят и най-дребни интимни подробности в нета, чакайки да не дойде "лошата лелка". 

Жените с установени репродуктивни проблеми по стечение на обстоятелствата имат половин медицинско образование и отдавна са надживели тръпката да се тестват през ден.

От позицията на вторите, трепетите и емоциите на първите са ми смешни, иначе уважавам желанието на всяка жена да има дете.

П.С. Темата кърти Simple Smile
По-добре не бих могла да го кажа! Поклон! bouquet

# 127
  • Мнения: 30 802
Аз имам чувството, че тия с "бебенцето" във втория акт на пиесата са ония майки, дето крещят по градинките- Гоше, не бе, Гоше, идиот такъв, откъснАх ти главата ей сега! (изречено с цигара в устата или между плюене на люспи от слънчогледови семки).

Иначе е интересен махленско-репродуктивния речник с всичкото "прихващане", "вървене" на цикъла, лелки и какво ли не. И винаги си представям мъжът как се поти и труди под график за 3-4 секса в месеца и после до лелката какво- държат го на сухо?

# 128
  • София - Варна
  • Мнения: 4 176
Цитат
Аз имам чувството, че тия с "бебенцето" във втория акт на пиесата са ония майки, дето крещят по градинките- Гоше, не бе, Гоше, идиот такъв, откъснАх ти главата ей сега! (изречено с цигара в устата или между плюене на люспи от слънчогледови семки).

Ха-ха, точноо!

# 129
  • Мнения: 30 802
Трябва да четат повече Кастанеда, там пише, че ако мама и татко правят секс по график и без страст, после детето ще е тъпо, но затова пък грозновато и без енергия. То в тая работа трябва да има малко хвърляне на зар и магия.

# 130
  • София
  • Мнения: 30 107
Ronique, + 1.


Скрит текст:
Аз имам чувството, че тия с "бебенцето" във втория акт на пиесата са ония майки, дето крещят по градинките- Гоше, не бе, Гоше, идиот такъв, откъснАх ти главата ей сега! (изречено с цигара в устата или между плюене на люспи от слънчогледови семки).

Иначе е интересен махленско-репродуктивния речник с всичкото "прихващане", "вървене" на цикъла, лелки и какво ли не.
И винаги си представям мъжът как се поти и труди под график за 3-4 секса в месеца и после до лелката какво- държат го на сухо?

Докато "преминавах" снощи из темите в подфорума, срещнах съвети и по този въпрос. През колко време мъжът трябва да си почива от секс, за да бъдат после сперматозоидите по-бързи, качествени и т.н.
Евала на тези мъже, че издържат на подобен напън. Tired Малко са тези герои на труда. Laughing

# 131
  • у дома...
  • Мнения: 3 078
Смейте се вие, ама аз+"виновния" носихме моя тест за бременност на аптекарката, за да каже дали е положителен  Embarassed И то при положение, че тогава бях "дърта" на 30 г. Аз видях много бледа втора чертичка, мъж ми рече, че нищо не вижда и айде на аутото, та при аптекарката. На връщане мъж ми рева от радост, ама преди това ми се кара, че го будя да гледа некви си чертички... Май съм за темата с муните...

# 132
  • Мнения: X
Авторката на тази тема я е пуснала във всички възможни раздели
Цитат
   Здравейте дами, бъдещи и настоящи мами ! Smile
Извинявам се за темата която отворих, но смятам , че тук е най-правилното място на което мога да изкажа проблема си и да получа коректно мнение или съвет от вас.
Така...  Имам едно леко притеснение свързано с цикалът ми.
Значи последният ми цикъл беше на 23-ти февруари, с мъжа ми правихме секс на 20-ти март и 27-ми, тогава бях и в овулация , която приключи на 28-ми, следващия ми цикъл трябваше да е на 27-ми март, но вместо това ми закъсня и на 6-ти април ме зацапа едно такова бледо на цвят ( четох , че ставало въпрос за розово-бледо розово) , но с мой думи ще го кажем блед цвят на червено. Та , за целия ден беше капка. На следващата сутрин като станах имах кафяво петно леко слузесто, следобяд пак капна бледо червено и това беше за цял ден. На следващия ден до вечерта нямах нищо, вечерта капна пак супер малко и спря. И така общо 4 дни, от 6-ти до 10-ти април общо цялото това зацапване за тези дни , не може да се събере и на една превръзка, супер малко беше като количество, един от тези дни мисля ,че беше 3-тия където цял ден нямах нищо на превръзката но като се бършех с тоалетната хартия имах този блед цвят. Направих си 2 теста за бременност вкъщи през няколко дни говорим, и двата показаха отрицателни, но като се има в предвид ,че дори и отрицателната чертичка беше странна, половината чертичка червена а другата половина много бледа. От една седмица усещам болка в кръста, леко главоболие , нямам апетит , чувствам се отпаднала и ме удря на сън, и усещам корема си все едно имам мускулна треска нещо такова,знам , че за коремчето трябва доста време за да имам някакво усещане но просто споделям и това като информация Smile Вчера си направих кръвен тест ЧХГ който показа отрицателен резултат. Объркана съм, никога до сега не ми се  е случвало подобно нещо, закъснявал ми е цикъла , но това зацапване никога не ми се е случвало. Преди 2 години ми откриха киста, бях на хапчета ( противозачатъчни) махнахме я с операция. Казвам това защото дори с откриването на кистата която имах, с всички тези лекарства, инфекции които получавах и с операцията и след нея никога не съм имала такова зацапване и истории. Имала съм закъснение на цикъла, болка в яйчниците но това е. Объркана съм и честно казано не знам какво да правя. Притеснявам се да не е някакъв сериозен проблем иначе много искаме бебче. Досега никога не съм раждала или правила аборт, ако има някакво значение за вас или като информация това би ви помогнало. Не съм пила хапчета каквито и да е, дори и аналгин не знам вече от кога може би от 7-8 месеца. С здравето съм добре , не пия абсолютно нищо. Не пия и противозачатъчни защото не се пазим - искаме бебе. Моля ви помагайте, някой имал ли е подобен проблем?! Благодаря предварително на всички за отговорите Smile   

# 133
  • Мнения: 2 643
При мен имаше толкова много симптоми,че съм бременна + закъснение от 15дни , аз си мислех,че гърдите ме болят зверски ,защото ще ми идва,даже се бях заредила с няколко пакета превръзки Laughing чак след 5-6 дни сутрешно гадене се сетих,че може и да не ми дойде Mr. Green Mr. Greenкато направих теста и имаше две ярко червени черти.на мъжо казах лесно,но на майка беше трудно.трябва и една тема как казахте на майка си ,че чакате бебе.

# 134
  • София
  • Мнения: 30 107
Цитат
но като се има в предвид ,че дори и отрицателната чертичка беше странна, половината чертичка червена а другата половина много бледа.
Скрит текст:
(от поста на Nadya_95, че не ми се цитира всичко)

 ooooh! ooooh! ooooh!

Нова мода при тестовете.

Общи условия

Активация на акаунт