Болки в яйчниците и кръста при ранна бременност

  • 8 378
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 39
Здравейте, бременна съм съвсем в началото преди една седмица бях на лекар и се видя само плодно сакче и ми казаха да ида пак след 3 седмици. Но от 19:30 насам имам периодични болки в яйчниците и кръста , болките в яйчниците са остри и на рядко но кръста ме боли почти постояно, трябва ли да ида на лекар? Възможно ли е да настъпва  аборт? моля за някакво съдействие защотото наистина не знам какво да правя 😭

# 1
  • Мнения: 2 463
Божа работа!
За ваше успокоение бързам да кажа, че аз кървях ужасно. В началото, в трети и в шести месец. Е, сега чудото спи до мене, износих си го.
Успех!

# 2
  • София
  • Мнения: 198
Авторке не се безпокой! В началото бях с течения и отвратителни спазми! И се бях много нашашкала защото първата ми АГ каза че имам контракции! Почивай си повече и ще отшумее всичко се случва заради нарастването на матката

# 3
  • София
  • Мнения: 6 726
През цялата бременност толкова ме боля кръста, че незнам как го изтърпях това чудо... Иначе мисля, че това са нормални дискомфорти, ако ви притеснява нещо консултирайте се с гинеколога си. Вероятно ще изпише нош-па.

# 4
  • Мнения: 39
Момичета знам, че е нормално да има спазми и тук там предърпвания и болежки, това ми е 3 - бременност 😁  имала съм такива болки, но на много по късен етап от бременноста, затова попитах в форума дане би това да са някакви симптоми за настъпващ аборт,😞 не хукнах веднага към лекаря .. Болките продължиха цяла вечер на сутринта се обадих и ми казаха  да си почивам и ако има кървене да тръгвам към болницата.. ее болките са все още тук даже по-силни. Имам час чак за понеделник.. 😞

# 5
  • Мнения: 44
Здравейте незнам къде да пиша ще помоля за мнение за жени който вече са бременни ако не за е за тук въпроса моля да ме насочите къде да пиша. Така миналия месец ни дойде на 12 .Ние със приятеля ми правихме на 18 ден който се счита че съм в О и после ден преди да ми дойде. Закъсня ми 4 дена от Предполагаемата и ми дойде на 13 с леко кървене и на другия ден спря не ми беше въобще нормален само ми зацапваше днес сутринта направих тест отрицателен и незнам какво да мисля а се събудих с главоболие чак в понеделник имам час за да види от какво е но се съмняват за бременност незнам какво да мисля моля за съвет !

# 6
  • София
  • Мнения: 6 726
Момичета знам, че е нормално да има спазми и тук там предърпвания и болежки, това ми е 3 - бременност 😁  имала съм такива болки, но на много по късен етап от бременноста, затова попитах в форума дане би това да са някакви симптоми за настъпващ аборт,😞 не хукнах веднага към лекаря .. Болките продължиха цяла вечер на сутринта се обадих и ми казаха  да си почивам и ако има кървене да тръгвам към болницата.. ее болките са все още тук даже по-силни. Имам час чак за понеделник.. 😞

Не ви ли изписаха нещо за тези болки? Понеделник е доста далеч.

# 7
  • София
  • Мнения: 6 726
А за нош па да се чували? Вие да не живеете в Англия? Там обикновенно това изписват за всичко...

# 8
  • София
  • Мнения: 198
А за нош па да се чували? Вие да не живеете в Англия? Там обикновенно това изписват за всичко...
Нош па от дете не ми помага.При стягането ми го изписаха и така си остана 😄

# 9
  • София
  • Мнения: 6 726
И на мен не ми помагаше като дете. При болките от бременността обаче си помагаше заедно с магнезия, но той ми беше изписан след 4-ти месец.

# 10
  • Мнения: 44
Здравейте незнам къде да пиша ще помоля за мнение за жени който вече са бременни ако не за е за тук въпроса моля да ме насочите къде да пиша. Така миналия месец ни дойде на 12 .Ние със приятеля ми правихме на 18 ден който се счита че съм в О и после ден преди да ми дойде. Закъсня ми 4 дена от Предполагаемата и ми дойде на 13 с леко кървене и на другия ден спря не ми беше въобще нормален само ми зацапваше днес сутринта направих тест отрицателен и незнам какво да мисля а се събудих с главоболие чак в понеделник имам час за да види от какво е но се съмняват за бременност незнам какво да мисля моля за съвет !

# 11
  • София
  • Мнения: 198
Здравейте незнам къде да пиша ще помоля за мнение за жени който вече са бременни ако не за е за тук въпроса моля да ме насочите къде да пиша. Така миналия месец ни дойде на 12 .Ние със приятеля ми правихме на 18 ден който се счита че съм в О и после ден преди да ми дойде. Закъсня ми 4 дена от Предполагаемата и ми дойде на 13 с леко кървене и на другия ден спря не ми беше въобще нормален само ми зацапваше днес сутринта направих тест отрицателен и незнам какво да мисля а се събудих с главоболие чак в понеделник имам час за да види от какво е но се съмняват за бременност незнам какво да мисля моля за съвет !
Нека те погледне генеколога! Леко зацапване ми се е случвало само при овулацията преди да забременея Simple Smile

# 12
  • Мнения: 44
Здравейте незнам къде да пиша ще помоля за мнение за жени който вече са бременни ако не за е за тук въпроса моля да ме насочите къде да пиша. Така миналия месец ни дойде на 12 .Ние със приятеля ми правихме на 18 ден който се счита че съм в О и после ден преди да ми дойде. Закъсня ми 4 дена от Предполагаемата и ми дойде на 13 с леко кървене и на другия ден спря не ми беше въобще нормален само ми зацапваше днес сутринта направих тест отрицателен и незнам какво да мисля а се събудих с главоболие чак в понеделник имам час за да види от какво е но се съмняват за бременност незнам какво да мисля моля за съвет !
Нека те погледне генеколога! Леко зацапване ми се е случвало само при овулацията преди да забременея Simple Smile
Ще изчакам до понеделник тогава благодаря няма да взимам 2ри тест Simple Smile

# 13
  • Мнения: 39
А за нош па да се чували? Вие да не живеете в Англия? Там обикновенно това изписват за всичко...
В Белгия живея, и тук  е така. Всичко лекуват дъс парацетамол

# 14
  • Мнения: 2
Здравейте момичета имам въпрос
В 6 гестационна седмица съм и имам леки спазми в корема понякога и в кръста когато стоя повече време седнала или права като си легна спира
Попитах лекарката си тя ми изписа 3 по 1 на ден но шпа и двуфастон по 2 на ден
Та въпроса ми е нормални ли са тези спазми?
И мога ли да пия 3 вида лекарства на ден като пия и фолиева киселина нещо множко ми се струват🤔

Общи условия

Активация на акаунт