Забавни въпроси за бременността

  • 1 377 095
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 30 085
Дайте го този тест със сода, че и аз да го направя и да си легна спокойна. Rolling Eyes

Скрит текст:
В темата ли да го търся?

# 181
  • Мнения: 933
Мисенце в урина слагаш лъжичка сода и ако шупне честито

# 182
  • София
  • Мнения: 3 610
Олелеее, защо  не  видях по-рано предупрежденията  тук!  ooooh! Бях на почивка , ходих на СПА, плувах  в  басейн всеки ден.  Май трябва да потърся количка вече! Crossing Arms

# 183
  • София
  • Мнения: 5 604
Направих си теста със содата - не шупна, после и с оцета - не издаде никакъв шум. Сега се чудя наистина лихсъм бременна или просто си дебелея и дали док не гони клинична пътека за раждане
Ако не ти е идвала лошата лелка и не те сърби дясното зАрно, начи не си. Явно док само пътеката иска да усвои!  hahaha

# 184
  • София
  • Мнения: 30 085
Мисенце в урина слагаш лъжичка сода и ако шупне честито

Отивам да пробвам. tiptoe

Докато търсих информация за този тест (преди да ми отговориш).

Цитат
дали содата ще шупне или не- зависи колко ти е кисела урината.
А като тест за бременност със същия успех можеш да ползваш захар, сол, чубрица.

Купи си едно тестче от 2 лв и не се връзвай на дивотии.

 Joy Joy Joy

# 185
  • Мнения: 3 371
А за какво ви са тези тестове, при все, че стана ясно, че и без секс, само от поглед и си бременна?

Защо наричате цикъла - лелка Rolling Eyes

# 186
  • Мнения: 7 171
Естел, нали е ясно, че в морето и в басейни дебне тонове еякулат. hahaha Опасности навсякъде има. Една германка беше съдила хотел, в чийто басейн забременяла така девствената й дъщеря.

 Naughty
Не се нарича еякулат, а смазочна течност. Не се научихте значи! #Cussing out

# 187
  • Мнения: 9 552
Последно?
Трябва ли мъж за забременяване или не?
Не е задължително! Можеш да отидеш на басейн или да се отъркаш през дрехите в някой в трамвая примерно, начини да искаш, само желание трябва  Mr. Green

Е, чак отъркване? Не може ли просто да седнеш на седалката след него? Пак ще стане вярвам.
 Joy
Ох, темата продължава да се пука по шевовете от бисери.  Joy Голям смях пада.  Joy

# 188
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 439
Олелеее, защо  не  видях по-рано предупрежденията  тук!  ooooh! Бях на почивка , ходих на СПА, плувах  в  басейн всеки ден.  Май трябва да потърся количка вече! Crossing Arms
А нещо симптоми нямаш ли вече? Ляво зАрно поне да те сАрби? И поне един отрицателен тест с .. чубрица. Joy  hahaha  Joy
Софии, да, как забравих, 'начии. Joy

# 189
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 439
Мисенце в урина слагаш лъжичка сода и ако шупне честито
Ааа, не, не просто честито, Тихичко честито се казва. tooth

# 190
  • Мнения: 933
Мисенце в урина слагаш лъжичка сода и ако шупне честито
Ааа, не, не просто честито, Тихичко честито се казва. tooth

Ензимче те това го забравих

# 191
  • София
  • Мнения: 30 085
Мисенце в урина слагаш лъжичка сода и ако шупне честито
Ааа, не, не просто честито, Тихичко честито се казва. tooth

Ензимче те това го забравих

Кипна. И сега????

Скрит текст:
Имам чубрица, куркума и естрагон, да добавя ли за достоверност?

# 192
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 439
Аа, няма нужда да хабиш подправките, направо отивай в темите за имена. Тихичко честито! Flutter  hahaha
 Не е зле  да пуснеш тема за оригинално име, което да започва с твоята буква/сричка, втора сричка - на таткото, следващите - на всички баби и дядовци, за да няма сърдити. Но и галеното да е хубаво. Naughty

# 193
  • Мнения: 7 171
Мисенце в урина слагаш лъжичка сода и ако шупне честито
Ааа, не, не просто честито, Тихичко честито се казва. tooth

Ензимче те това го забравих

Кипна. И сега????

Скрит текст:
Имам чубрица, куркума и естрагон, да добавя ли за достоверност?

Някоя добра душа да ми изпрати малко българска чубричка? Връщам в кленов сироп. Ще взема да пропусна някой признак, поради регионални липси.

# 194
  • София
  • Мнения: 30 085
Аа, няма нужда да хабиш подправките, направо отивай в темите за имена. Тихичко честито! Flutter  hahaha
 Не е зле  да пуснеш тема за оригинално име, което да започва с твоята буква/сричка, втора сричка - на таткото, следващите - на всички баби и дядовци, за да няма сърдити. Но и галеното да е хубаво. Naughty

 Joy hahaha Joy Още не съм минавала през този подфорум. Ще го навестя. Явно и там е весело. Laughing

sophiemmaspencer, давай адрес, още утре изпращам без замяна. Все пак е за хубава кауза. Laughing
***

Проблемите и след успешно забременяване не престават.

Цитат
Знам че при уплаха има възможност да се получи петно или белег в/у
детето евентуално.


Това вярно ли е, питам сериозно? newsm78 Вече имам усещането, че нищо не знам за забременяването и бременността. Blush

Общи условия

Активация на акаунт