Забавни въпроси за бременността

  • 1 377 116
  • 18 320
  •   2
Отговори
# 195
  • Мнения: 7 171
Аа, няма нужда да хабиш подправките, направо отивай в темите за имена. Тихичко честито! Flutter  hahaha
 Не е зле  да пуснеш тема за оригинално име, което да започва с твоята буква/сричка, втора сричка - на таткото, следващите - на всички баби и дядовци, за да няма сърдити. Но и галеното да е хубаво. Naughty

 Joy hahaha Joy Още не съм минавала през този подфорум. Ще го навестя. Явно и там е весело. Laughing

sophiemmaspencer, давай адрес, още утре изпращам без замяна. Все пак е за хубава кауза. Laughing
***

Проблемите и след успешно забременяване не престават.

Цитат
Знам че при уплаха има възможност да се получи петно или белег в/у
детето евентуално.


Това вярно ли е, питам сериозно? newsm78 Вече имам усещането, че нищо не знам за забременяването и бременността. Blush


Аз съм чувала, че ако нещо ти се прияде и се пипнеш някъде по тялото, на това място детето ще има белег под формата на нещото, което ти се е прияло.  Laughing

# 196
  • София
  • Мнения: 30 085
Скрит текст:
Аа, няма нужда да хабиш подправките, направо отивай в темите за имена. Тихичко честито! Flutter  hahaha
 Не е зле  да пуснеш тема за оригинално име, което да започва с твоята буква/сричка, втора сричка - на таткото, следващите - на всички баби и дядовци, за да няма сърдити. Но и галеното да е хубаво. Naughty

 Joy hahaha Joy Още не съм минавала през този подфорум. Ще го навестя. Явно и там е весело. Laughing

sophiemmaspencer, давай адрес, още утре изпращам без замяна. Все пак е за хубава кауза. Laughing
***

Проблемите и след успешно забременяване не престават.

Цитат
Знам че при уплаха има възможност да се получи петно или белег в/у
детето евентуално.


Това вярно ли е, питам сериозно? newsm78 Вече имам усещането, че нищо не знам за забременяването и бременността. Blush


Аз съм чувала, че ако нещо ти се прияде и се пипнеш някъде по тялото, на това място детето ще има белег под формата на нещото, което ти се е прияло.  Laughing

Ясно. Peace И аз за храна съм чувала, но не и за уплах от животно.

# 197
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 439
Ох, като спомена животно, та се сетих, че преди години четох притеснения на бременни, че ако ядат заешко, бебето може да има заешка устна. tooth

# 198
  • София
  • Мнения: 30 085
Ох, като спомена животно, та се сетих, че преди години четох притеснения на бременни, че ако ядат заешко, бебето може да има заешка устна. tooth

 ooooh! ooooh! ooooh!

Не е добре работата. Явно информираността само вреди. ooooh!

Отивам да чета за имената. Mr. Green

# 199
  • Мнения: 30 802
Значи- в морето само с водолазен костюм!

Интересно доколко това търсене на симптоми на стари години ще произведе тълпи хипохондрички, които през седмица се диагностицират с нелечимо заболяване.

Спомних си немската рецепта от времето на Третия Райх за раждане на мъжко чедо. Мъжът се въздържа 4 дни преди предполагаемата среда на цикъла, на 4 ден се изкачва на близкия планински връх, къпе се в планинското езеро, през това време жената чисти къщата и общо взето трябва да е в добро настроение. Вечерта го посреща, ама да е облечена с dirndl, пият по една бира и правят момченцето. Мисля, че някъде в уравнението имаше и цепене на един кубик дърва от мъжа и още някакви подробности.

# 200
  • Мнения: 25 441
Аматьори!
Едно време стигаше само да подухне вятър откъм казармите и всичко женско в радиус от километър забременяваше автоматично.
Ама на, премахнаха казармата и затова се увеличиха рязко репродуктивните проблеми сред населението...  Sad

# 201
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Аматьори!
Едно време стигаше само да подухне вятър откъм казармите и всичко женско в радиус от километър забременяваше автоматично.
Ама на, премахнаха казармата и затова се увеличиха рязко репродуктивните проблеми сред населението...  Sad
Не е задължително да има причинно-следствена
връзка, но корелацията с нещо неназовано е по-
вече от силна  Mr. Green

# 202
  • Аз ще се вмъкна в теб, ще разбъркам в теб, ще разхвърлям душата ти аз, ще се влея във теб, ще кипя във теб, ще взривя покоя ти!
  • Мнения: 3 654

Знам че при уплаха има възможност да се получи петно или белег в/у
детето евентуално.

Това вярно ли е, питам сериозно? newsm78 Вече имам усещането, че нищо не знам за забременяването и бременността. Blush


Това го зная със сигурност - виждала съм резултата на майка, която като е била бременна се е уплашила два пъти от мишка... Детето е с много тъмна кожа, но на бузата и на гърдите има по една светло розово петно... Обяснениетое, че като се е уплашила, се е докоснала на тези места и затова детето е с тези родилни белези... Simple Smile

Не зная до колко е истина и до колко суеверие... Аз докато бях бременна веднъж се уплаших, но не се докоснах никъде.... newsm78

Последна редакция: чт, 14 апр 2016, 11:20 от cvetito_0625

# 203
  • Аз ще се вмъкна в теб, ще разбъркам в теб, ще разхвърлям душата ти аз, ще се влея във теб, ще кипя във теб, ще взривя покоя ти!
  • Мнения: 3 654

Спомних си немската рецепта от времето на Третия Райх за раждане на мъжко чедо. Мъжът се въздържа 4 дни преди предполагаемата среда на цикъла, на 4 ден се изкачва на близкия планински връх, къпе се в планинското езеро, през това време жената чисти къщата и общо взето трябва да е в добро настроение. Вечерта го посреща, ама да е облечена с dirndl, пият по една бира и правят момченцето. Мисля, че някъде в уравнението имаше и цепене на един кубик дърва от мъжа и още някакви подробности.

Ако сте гледали "How i met your mother", там имаше безпогрешна рацапта за бебе.. Laughing. Включваше посоката, в която сочи леглото, лимонов сок, маринована сельодка и там още нещо си... Бяха различни рецептите за момче и момиче, естествено! Laughing

# 204
  • Мнения: 3 371
............ като е била бременна се е уплашила два пъти от мишка... Детето е с мтого тъмна кожа, .........
И казваш мишката е виновна за много тъмната кожа, а Laughing
Дано и мъжът и да се е вързал на това Outta Joint

Малко като във вица, където жената ражда негърче и обяснява на мъжа си, че причината е в това, че е правено на тъмно.

Мисля, че някъде в уравнението имаше и цепене на един кубик дърва от мъжа и още някакви подробности.
Разбрах сега защо второто ми дете е момче Mr. Green. Мъжът ми нацепи дървата и после се юрна да прави бебе.

# 205
  • Мнения: 2 154
Аз съм чувала, че ако нещо ти се прияде и се пипнеш някъде по тялото, на това място детето ще има белег под формата на нещото, което ти се е прияло.  Laughing
Всъщност има истина в това. Mr. Green Леля ми през бременността обичала да си похапва кифли с мармалад. Simple Smile Братовчед ми разказва (знае го от нея), че веднъж нещо се уплашила и се пипнала малко под рамото. Той самият на същото място има малък рожденен белег с формата на кифличка.: )

# 206
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 030
Аз пък се сетих за онзи виц, дето мъжа се обажда на майка си и ѝ казва: "Честито имаш си внук! Но трябва да те предупредя - понеже жена ми няма кърма, го дадохме на дойка, която е негърка и затова детето е черно..." Майката му казала: "Няма проблем, сине! И аз на времето нямах кърма, давах ти краве мляко и ето - на стари години ти поникнаха рога..."  hahaha

Иначе за "рецептата" за мъжко и женско има една-единствена медицински ВЕРОЯТНА - ако се прави точно в деня на овулацията е мъжко, а ако е преди - женско. Обяснението беше, че "мъжките" сперматозоиди са по-бързи, но умират също по-бързо, а "женските" се придвижват по-бавно, но живеят повече време.



Мисля, че някъде в уравнението имаше и цепене на един кубик дърва от мъжа и още някакви подробности.
Разбрах сега защо второто ми дете е момче Mr. Green. Мъжът ми нацепи дървата и после се юрна да прави бебе.

А ако нацепи два кубика близнаци ли ще са?!?  newsm78  Mr. Green

# 207
  • София
  • Мнения: 30 085
............ като е била бременна се е уплашила два пъти от мишка... Детето е с мтого тъмна кожа, .........
И казваш мишката е виновна за много тъмната кожа, а Laughing
Дано и мъжът и да се е вързал на това Outta Joint

Малко като във вица, където жената ражда негърче и обяснява на мъжа си, че причината е в това, че е правено на тъмно.

......

 Joy Joy Joy

Не мога повече.

# 208
  • Мнения: 2 309
Аз съм чувала, че ако нещо ти се прияде и се пипнеш някъде по тялото, на това място детето ще има белег под формата на нещото, което ти се е прияло.  Laughing
Всъщност има истина в това. Mr. Green Леля ми през бременността обичала да си похапва кифли с мармалад. Simple Smile Братовчед ми разказва (знае го от нея), че веднъж нещо се уплашила и се пипнала малко под рамото. Той самият на същото място има малък рожденен белег с формата на кифличка.: )
  Joy Аз пък имам два рожденни белега...единият е с форма на карта на държава и се намира на талията ми, а другият е на бедрото ми към дупето... и прилича на сърце... дали майка ми е яла сържа и някой я е уплашил та си е пипнала задника  newsm78

# 209
  • Мнения: 2 154
Ааа, труден въпрос ми задаваш.. Joy
 Thinking
Може би някоя стара любов на майка ти й е разбил сърцето, бягайки зад граница.. Оттам и двата рождени белега.. hahaha
Скрит текст:
В кръга на шегата, Мушморанке Peace

Общи условия

Активация на акаунт