Забавни въпроси за бременността

  • 1 379 081
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 7 171
Ох, обърках се.  Embarassed Отивам да си късам дипломата. Само не зная с детето какво да правя, че то е май плод на смазочна течност? Или не?

Е, де, не убивай всичко детско в него, остави го да мисли, че е плод на любов, не на смазочна течност!

Скрит текст:
То Е плод на любов! Заченато е на 14 февруари 2001 година, след като баща му ми изпече/изгори две дози курабийки под формата на сърца! После ги изядохме де, но първо имаше смазочна течност, това, онова.  Laughing

# 256
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 401
Сега, любов- млюбов, имало е и смазочна течност! Сигурна ли си че не е от КУРабийките? Забременяването?

# 257
  • Мнения: 7 171
Сега, любов- млюбов, имало е и смазочна течност! Сигурна ли си че не е от КУРабийките? Забременяването?

Трябваше да питам на времето!

Пет минути след като свърши в мен ми замириса на препечени курабийки. Бременна ли съм? Joy

Обаче аз се усъмних, че съм бременна, защото ми се промени усещането за температура. Бях на един курс по френски, всички умират от горещина, дори отвориха прозореца, а аз зъзна! Буквално ми тракаха зъбите. На другата сутрин си направих тест и се оказа положителен.

# 258
  • Мнения: 2 309
 Joy Joy Joy Стига бе хора! Хиля се и ме деца ме питат защо се смея! Какво да им обясня? Заради смазочната течност?

# 259
  • Мнения: 2 052
Полазените яйчници са номер едно, останалите се борят за второто място.   Crazy

# 260
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 099
въх, ЖДНБ!
точно днес изорих едни курабии, метнах ги в коша и сега не знам, бременна ли съм или коша съм забременила?

# 261
  • София
  • Мнения: 5 606
въх, ЖДНБ!
точно днес изорих едни курабии, метнах ги в коша и сега не знам, бременна ли съм или коша съм забременила?
Добри, Софи  hahaha

# 262
  • Мнения: 473
Последно?
Трябва ли мъж за забременяване или не?
На кокошка й трябва петел ако иска пиле, иначе ще снася само прости яйца от 20 ст. Та и с мъж е нещо подобно.

# 263
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 676
Цитат
Разбрах, че течността, която се отделя по време на мъжката ерекция, съдържа минимално количество сперма и има извествен риск от забременяване.

Някой да ми обясни горния цитат може ли? А кога се отделя баш спермата?

Както всички биологични секрети, така и спермата си има фракции. Тя - знаете съдържа секрет от простатната жлеза, секрет от булбоуретралните жлези, както и течността, съдържаща сперматозоидите, която тръгва първа от тестисите и надсеменниците и събира всички останали секрети... Естествено, не е в шейкър работата, за да са правилно и хомогенно разпределени всички съставки... Grinning
 Първата фракция, която тук наричат "Смазочна течност" всъшност е секрет, в който е възможно да има единични сперматозоиди, но за да оплодят те - трябва да са от тия жестоко агресивните, които споменаваме от време на време.
Може и да не ми е съвсем точно обяснението, но това си спомням от часовете по андрология...  Laughing

# 264
  • Мнения: 1 740
Цитат
Разбрах, че течността, която се отделя по време на мъжката ерекция, съдържа минимално количество сперма и има извествен риск от забременяване.

Някой да ми обясни горния цитат може ли? А кога се отделя баш спермата?

Както всички биологични секрети, така и спермата си има фракции. Тя - знаете съдържа секрет от простатната жлеза, секрет от булбоуретралните жлези, както и течността, съдържаща сперматозоидите, която тръгва първа от тестисите и надсеменниците и събира всички останали секрети... Естествено, не е в шейкър работата, за да са правилно и хомогенно разпределени всички съставки... Grinning
 Първата фракция, която тук наричат "Смазочна течност" всъшност е секрет, в който е възможно да има единични сперматозоиди, но за да оплодят те - трябва да са от тия жестоко агресивните, които споменаваме от време на време.
Може и да не ми е съвсем точно обяснението, но това си спомням от часовете по андрология...  Laughing
Така е, потвърждавам. Така че sophiemmaspencer не трябва да се чуди или притеснява - детето е легално Hug

# 265
  • Мнения: 7 171
Цитат
Разбрах, че течността, която се отделя по време на мъжката ерекция, съдържа минимално количество сперма и има извествен риск от забременяване.

Някой да ми обясни горния цитат може ли? А кога се отделя баш спермата?

Както всички биологични секрети, така и спермата си има фракции. Тя - знаете съдържа секрет от простатната жлеза, секрет от булбоуретралните жлези, както и течността, съдържаща сперматозоидите, която тръгва първа от тестисите и надсеменниците и събира всички останали секрети... Естествено, не е в шейкър работата, за да са правилно и хомогенно разпределени всички съставки... Grinning
 Първата фракция, която тук наричат "Смазочна течност" всъшност е секрет, в който е възможно да има единични сперматозоиди, но за да оплодят те - трябва да са от тия жестоко агресивните, които споменаваме от време на време.
Може и да не ми е съвсем точно обяснението, но това си спомням от часовете по андрология...  Laughing

О, тоест тя говори за ерекцията, тоест преди да се е стигнало до еякулация. Сега ми просветна!

# 266
  • Мнения: 2 099
Начи от одеве ви чета и то много забавно така само от ерекция да забременяваш женките.Само го вдигаш и насочваш,няма нужда да се потиш да правиш секс.За съспенс може да им подвикваш и буум!

# 267
  • Мнения: 2 643
Ох аз още се смея на това  hahaha

Цитат
Да кажем че се натискаме с гаджето много разгорещено и двамата възбудени С ДРЕХИ..Да след като прочетохте това сигорно сте готови да отречете сичко.Но ако да кажем тя е била много мокра а тя си беше такава а аз съм бил много възбуден което е предпоставка за изпускане на малък брой сперматозиди с смазочната течност на мъжа..Има ли възможност примерно тази течност да се е разпространила върху късите ми панталони и ако е имало сперматозиди от търкането да са попаднали в иначе мократа област на нейните панталонки(беше с къси панталонки) и от там да са се придвижили до матката и да се е оплодила яцеклетка.При положение че е дествена.Но съм чувал че и дествени са забременявали някакво момиче беше забременяло от басейн и новината чак по телевизите се разпространи.

# 268
  • Мнения: 1 740
Ох аз още се смея на това  hahaha

Цитат
Да кажем че се натискаме с гаджето много разгорещено и двамата възбудени С ДРЕХИ..Да след като прочетохте това сигорно сте готови да отречете сичко.Но ако да кажем тя е била много мокра а тя си беше такава а аз съм бил много възбуден което е предпоставка за изпускане на малък брой сперматозиди с смазочната течност на мъжа..Има ли възможност примерно тази течност да се е разпространила върху късите ми панталони и ако е имало сперматозиди от търкането да са попаднали в иначе мократа област на нейните панталонки(беше с къси панталонки) и от там да са се придвижили до матката и да се е оплодила яцеклетка.При положение че е дествена.Но съм чувал че и дествени са забременявали някакво момиче беше забременяло от басейн и новината чак по телевизите се разпространи.
Ама как така ще отречем всичко?? Признаваме си веднага -бременна е! Със сигОрност!
Трябва да сме политкоректни спрямо онези агресивните (дето пропълзяват на пребежки чрез смазочната течност през панталоните), че иначе...

# 269
  • Мнения: 2 643
Всяка сутрин се събуждам гладна ,бременна ли съм Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт