Забавни въпроси за бременността

  • 1 378 162
  • 18 320
  •   2
Отговори
# 285
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Ох, смешно ми е, извинете.  Hug
Наистина за пръв път чувам за това, а не е да не съм раждала.
Сега какво - неграмотна ли съм?  Laughing

# 286
  • Мнения: 4 569
Ивекс, може да може да се забременее от мъжки панталони.  Joy Ако притежателя им е вършил ръчни неща, агресивните сперматозоиди оцеляват и нападат.  bowuu  Joy

# 287
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 043
Ох, смешно ми е, извинете.  Hug
Наистина за пръв път чувам за това, а не е да не съм раждала.
Сега какво - неграмотна ли съм?  Laughing

ъхъ  Whistling


не просто отпушват! пробиват ги!
цяла тема имаше и пробиването с дрелка така ми се е забило в главата, че няма излизане  Blush

# 288
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Естел  Shocked край! Сега я загазих, знам ли кво е правил?  Joy Тичам да ги свалям, дано се размине.

Представям си.  Joy Къде да я търся? В кърмене и захранване ли?

# 289
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 043
не помня, май във въпроси всякакви или в бързи въпроси за кърменето...

отдавна беше  Blush

# 290
  • Мнения: 7 171
Joy Joy Joy
Страшно забавна се оказа темата и е жалко, че толкова момичета и жени са неграмотни в това отношение.

Много моля да не дискриминираме.  Naughty И момчета имаше цитирани.  Laughing

# 291
  • София
  • Мнения: 1 609

По-скоро трябва да питаш "Мога ли да забременея втори път, докато съм бременна?"  Joy


Според моя бивша колежка (и майка на 2 деца) - може. Забременяваш с едното, после с другото - няма как бременността да ти попречи на овулацията. И си бременна с едното бебе в 7 месец, с другото - в 5 месец, например. Идва му времето на бебе 1 да се роди - ражда се, другото си стои. Като му дойде и на него времето - и то се ражда. Мдам. Само не знам нейните 2 по тая схема ли са или как.

# 292
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Стига бе!  Joy
не помня, май във въпроси всякакви или в бързи въпроси за кърменето...

отдавна беше  Blush
Ще се опитам с търсачката, но най-вероятна да я намеря с гугъл.  Mr. Green


Много моля да не дискриминираме.  Naughty И момчета имаше цитирани.  Laughing
Blush

# 293
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 666

По-скоро трябва да питаш "Мога ли да забременея втори път, докато съм бременна?"  Joy


Според моя бивша колежка (и майка на 2 деца) - може.

Колежката ти е напълно права... МОЖЕ - ама при зайците..  smile3521 Затова се плодят като луди... Тя маже би принадлежи към гризачите, затова е успяла две деца така да роди... #Crazy

# 294
  • София
  • Мнения: 6 171
Колежката ти е напълно права... МОЖЕ - ама при зайците..  smile3521 Затова се плодят като луди... Тя маже би принадлежи към гризачите, затова е успяла две деца така да роди... #Crazy
Или мъжа и е стоял на сухо докато е била бременна, за да не я заплоди случайно втори път

# 295
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Ужас, цяла бременност носих дънките на мъжа ми.  Shocked Добре, че минаха повече от 2 години от тогава, че да съм сигурна, че не съм забременяла повторно, докато съм била бременна  Mr. Green

# 296
  • Мнения: 1 160
Ужас, цяла бременност носих дънките на мъжа ми.  Shocked Добре, че минаха повече от 2 години от тогава, че да съм сигурна, че не съм забременяла повторно, докато съм била бременна  Mr. Green
То като нищо може да се окаже, че някой изключително устойчив сперматозоид се е закачил някъде и година и половина е дебнал да те оплоди. Или вече е бил наместен, но е по-бавен и е започнал да се развива по-късно, около 2 години по-късно. Я вземи иди на лекар, че да си спокойна. Може гореспоменавания лекар да го види скрит зад някоя фалопиева тръба  Mr. Green newsm78 Party

Здравейте, страхотна тема!  bouquet

# 297
  • Мнения: 30 802
...само да не стигнем пак до темата за телегонията и как децата носят ДНК от всички предишни любовници на жената:)

# 298
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 043
...само да не стигнем пак до темата за телегонията и как децата носят ДНК от всички предишни любовници на жената:)

 Crazy ей сега я вапцахме!

 Sunglasses а от бившите на бащата носят ли?
само се информирам  Peace

# 299
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
...само да не стигнем пак до темата за телегонията и как децата носят ДНК от всички предишни любовници на жената:)
Тук вече се измъквам с чиста съвест  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт