Забавни въпроси за бременността

  • 1 379 056
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 5 606
Еми явно нас!  Hug

# 391
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 087
Скрит текст:
Ние предупреждавахме да се предприемат предпазни мерки преди да се влиза тук, че може и от четенето да е стане някоя беля...
Предупреждавате, ама я виж на коя страница.....     Laughing
Това трябва да е в първия пост, да си знае всяка, която не ще деца, че тук четенето е опасно.
 
Сега, ако е станАла белята, кого да съдя за бащинство?    Mr. Green



мониторът!
защото клавиатурата и мишката са от женски пол  Wink тях можем да съдим само за майчинство  Whistling

коя е еми?

# 392
  • Мнения: 2 309
 Joy Joy Joy ще родяяяяяяяяяяяяяяяя с вас!

# 393
  • София
  • Мнения: 4 328
Ние предупреждавахме да се предприемат предпазни мерки преди да се влиза тук, че може и от четенето да е стане някоя беля...
Предупреждавате, ама я виж на коя страница.....     Laughing
Това трябва да е в първия пост, да си знае всяка, която не ще деца, че тук четенето е опасно.  
Сега, ако е станАла белята, кого да съдя за бащинство?    Mr. Green






всичките си бивши партньори.  Simple Smile

# 394
  • Мнения: 9 572
В първи пост да се добави и забрана да четат мъже тук, че ще вземем да прихванем от някого Laughing

# 395
  • Мнения: 1 740
Ние предупреждавахме да се предприемат предпазни мерки преди да се влиза тук, че може и от четенето да е стане някоя беля...
Предупреждавате, ама я виж на коя страница.....     Laughing
Това трябва да е в първия пост, да си знае всяка, която не ще деца, че тук четенето е опасно.   
Сега, ако е станАла белята, кого да съдя за бащинство?    Mr. Green
Laughing Вярно, предупрежденията бяха в другата тема, откъдето тръгна идеята за тази.
Значи - който е фанАл от четене до тази страница, може да кандидатства за канонизиране с непорочно зачатие, а за останалите повтарям: минимум три чифта бельо, два вида противозачатъчни, едно кашонче тестове, девствен пояс (това е нова мярка), противогаз срещу вдишване на агресивни сперматозоиди през екрана и кръстосване на пръсти.



# 396
  • Мнения: 2 309
Не е много бременно, но ...
Цитат
Хора четох тука из темите позитивни неща за този лубрикант но нещо немога да го открия по магазините, дайте съвет къде може да се намери да се закупи? newsm78
Някой друг ако има предложения за други продукти ще се радвам да ги чуя, имам нужда от нещо което стимулирва ерекция (възбуда) при жени Simple Smile

# 397
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Работата станА страшна! Жени с ерекция, забременяват от мъжки панталони в басейн  Joy

# 398
  • Мнения: 30 802
...а на мъжете им идва редовно "лелката"...

Ама и аз какво се чудя, то вече не е достатъчно да се невротизираш, след като се роди детето и да се побъркаш от грижа- това трябва да стане още преди зачатието. Скоро ще почнем да се сравняваме коя по-правилно и съзнателно е заченала. Ето, аз сигурно не си обичам децата, щото не знам от кое точно "бебеправене" са се получили...ни хороскоп, ни асцендент знам, обърках им зачатието и кармата. А хората нацелват момента нумерологично и астрологично...

# 399
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Абе, клиторът еректира, той наподобява малък мъжки полов член.

# 400
  • Мнения: 2 309
Абе, клиторът еректира, той наподобява малък мъжки полов член.
От анатомична гледна точка си права, тъй като и яйчниците са тестиси, но вътрешни и по-нависоко, но  все пак... не чакаме да ни стане клитора, за да правим секс... имаме си други... начини..
...а на мъжете им идва редовно "лелката"...

Моля ти се! На моя си му идва, може кръвотечение да няма и да не е консуматор на тампони и превръзки, ама като го задрусат хормоните и 10 бременни не са нищо в сравнение с него!

# 401
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Абе, клиторът еректира, той наподобява малък мъжки полов член.
От анатомична гледна точка си права, тъй като и яйчниците са тестиси, но вътрешни и по-нависоко, но  все пак... не чакаме да ни стане клитора, за да правим секс... имаме си други... начини..

Е, не мога да се съглася, ама карай, да не задълбавам в темата за възбудата при жените. Sunglasses  baby_neutral
А че яйчниците са тестиси, няма да коментирам. Sunglasses

# 402
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033

...а на мъжете им идва редовно "лелката"...

Моля ти се! На моя си му идва, може кръвотечение да няма и да не е консуматор на тампони и превръзки, ама като го задрусат хормоните и 10 бременни не са нищо в сравнение с него!
Абсолютно ще се съглася  Mr. Green

# 403
  • Мнения: 7 171
Абе, клиторът еректира, той наподобява малък мъжки полов член.
От анатомична гледна точка си права, тъй като и яйчниците са тестиси, но вътрешни и по-нависоко, но  все пак... не чакаме да ни стане клитора, за да правим секс... имаме си други... начини..

Е, не мога да се съглася, ама карай, да не задълбавам в темата за възбудата при жените. Sunglasses  baby_neutral
А че яйчниците са тестиси, няма да коментирам. Sunglasses

Ама защо, моля ти се! Коментирай!  Joy Joy

# 404
  • Мнения: 337
Цитат
Обаче от прекалена възбуда, докато се усетя, приятеля ми каза - свършвам в теб ( първият ден от цикълът ми-11-ти). И така, докато се усетя... след 5 минути се изпишках. Мисля, че и оргазъм достигнах. На вторият ден мензисът си ми тече нормално, на 13-ти много оскъдно, а днес пак нормално( по принцип ми е 5-6 дни)

Питам има ли вероятност след тази заплетена ситуация да съм забременяла?

Общи условия

Активация на акаунт