Забавни въпроси за бременността

  • 1 378 426
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 2 404
Много се забавлявам като чета въпросите за бременност - браво за темата
и понеже "не нося цитат"  Joy

# 436
  • София
  • Мнения: 30 142
Оказа се, че из форумските дебри е имало потребителки преди време, които явно толкова много са искали дете, че цели 9м. са писали из темите за бременни и после са показвали снимки на измислени деца. #Crazy

Явно проблемът е много по-сериозен. ooooh!


Скрит текст:
Прочетох го в една тема.

# 437
  • София
  • Мнения: 3 833
В темата за образите тези потебителки бяха споменати и даже бяха разказани някои по-фрапантни истории ooooh! ooooh!

# 438
  • София
  • Мнения: 30 142
В темата за образите тези потебителки бяха споменати и даже бяха разказани някои по-фрапантни истории ooooh! ooooh!

УжасТ! Rolling Eyes

Скрит текст:
Може ли линк към темата. Blush Аз в друга тема го видях.

# 439
  • София
  • Мнения: 3 833
Ето:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=903038

Голямо ровене те чака обаче. Нямам никакъв спомен точно къде се говореше за определени потребителки, които си измисляли цели истории за бременности и бебета newsm78

# 440
  • София
  • Мнения: 30 142
Мерси! bouquet

Скрит текст:
Извинявам се за спама.

# 441
  • Мнения: 1 556
Аз съм споделяла, но в някаква тема за  фалшиви профили или нещо подобно, за такава от нашата отчетна. Бременна с тризнаци, които в пети месец се оказаха четиризнаци, живееше в чужбина и беше омъжена за военен, който ходеше на мисии в Афганистан. Свекърите й загинаха при самолетна катастрофа. Тя ходеше на фитнес до края на бременността и роди почти на термин 4 момчета с тегло над 3 кг и ръст над 50 см всяко. После мъжът й заедно с цялото поделение ходиха на посещение при нея в родилното. Тя си гледаше децата сама и имаше време и за фитнес, за да влезе във форма бързо, а понякога пращаше децата при мъжа си, да ги гледа в базата. Това е, което помня, някой я обвини, че лъже и тя изчезна.

# 442
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Вчера изядох за вечеря една кисела зелка. Много ми се услади, дали съм бременна?

# 443
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 049
Вчера изядох за вечеря една кисела зелка. Много ми се услади, дали съм бременна?

само ако си я прокарала с рИкия.
може и вино.
даже е задължително И Peace

# 444
  • Мнения: 337
Цитат
Ако имам цистит от скоро и се лекувам с прахчета с червена боровинка за него, това може ли да повлияе по някакъв начин на правилното отчитане на теста за бременност?

Цитат
С приятеля ми правихме вчера секс и използвахме презерватив както винаги, но като свърши в него беше още в мен. Презерватива не беше скъсан, защото нищо не изтече от него. Притеснявам се обаче да не е станало нещо, защото ми беше един от дните за овулация. Вие как мислите, трябва ли да пия хапче?

Цитат
з и приятеля ми сме от 8 месеца заедно и до сега сме нямали полов акт, но преди 5-6 дена бяхме заедно и той си търкаше пениса в мен. Четох, че ако се изпразнят на вагината на девствено момиче също може да забременее. Много ме е страх да не съм забременяла, попитах го дали е свършил и той каза не, но не е сигурен.

# 445
  • София
  • Мнения: 11 489
Цитат
Здравейте,искам и аз да задам въпросче,понеже от скоро правим опити за бебче и още не съм съвсем на ясно с разчитането на резултатите от кръвните тестове..
На 08.02.2016 си пуснах изследвания след два дни закъснение и резултата е < 1.20 при реф.с-сти 0.00-5.00 за мъже и небременни жени...просто този знак пред стойността не ми е ясен "< " какво означава.

# 446
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 049
Цитат
Здравейте,искам и аз да задам въпросче,понеже от скоро правим опити за бебче и още не съм съвсем на ясно с разчитането на резултатите от кръвните тестове..
На 08.02.2016 си пуснах изследвания след два дни закъснение и резултата е < 1.20 при реф.с-сти 0.00-5.00 за мъже и небременни жени...просто този знак пред стойността не ми е ясен "< " какво означава.

 Rolling Eyes означава, че заедно с детето трябва да започнат първи клас.

# 447
  • Plovdiv
  • Мнения: 303
Цитат
Здравейте,искам и аз да задам въпросче,понеже от скоро правим опити за бебче и още не съм съвсем на ясно с разчитането на резултатите от кръвните тестове..
На 08.02.2016 си пуснах изследвания след два дни закъснение и резултата е < 1.20 при реф.с-сти 0.00-5.00 за мъже и небременни жени...просто този знак пред стойността не ми е ясен "< " какво означава.
Този знак дали не се учеше някъде в началните класове  newsm78


Цитат
Ако имам цистит от скоро и се лекувам с прахчета с червена боровинка за него, това може ли да повлияе по някакъв начин на правилното отчитане на теста за бременност?

Най-много да боядиса в червено и да направи няколко чертички в повече  Sick


Цитат
з и приятеля ми сме от 8 месеца заедно и до сега сме нямали полов акт, но преди 5-6 дена бяхме заедно и той си търкаше пениса в мен. Четох, че ако се изпразнят на вагината на девствено момиче също може да забременее. Много ме е страх да не съм забременяла, попитах го дали е свършил и той каза не, но не е сигурен.
newsm78 тез двете неща нещо не ги разбрах как се случват

Ех, защо не разбрах по-рано, че се забременява по толкова много начини... щях да вися в басейна с плуващи мъжки панталони (те нали там сперматозоидите за най-нахални), пък все някой можеше да се смили над мен и да ми свърши НА вагината, пък макар и да не съм девствена  Twisted Evil

Боже, колко мъка има по тоя свят  Embarassed



# 448
  • Мнения: 9 475
Значи на мен днес ми дойде и никой не е свършвал ни в мен, ни извън мен. Ако съм бременна виновна е тази тема!  Crossing Arms

# 449
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Цитат
До пети месец матката е още ниско долу скрита зад другите органи и е нормално да не се вижда. Това ми обясниха акушерките след като и аз се притеснявах защо не се вижда
  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт