Забавни въпроси за бременността

  • 1 377 874
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 450
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Ъх, как и къе се вижда матката? И защо за две бременности, нито веднъж не съм си я виждала

# 451
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Абе те хората фалопиевите тръби си мият, ти матката не си си виждала  doh Laughing

# 452
  • Мнения: 30 802
Цитат
До пети месец матката е още ниско долу скрита зад другите органи и е нормално да не се вижда. Това ми обясниха акушерките след като и аз се притеснявах защо не се вижда
  #Crazy

Кое е смешното, точно така си е, до 4 месец някъде матката все още се води "тазов орган". Странното е, че тук "бременните" усещат подръпвания около пъпа, а дори не знаят матката в не-бременно състояние колко по-ниско се намира.

А с бременност се вижда матката, разбира се, какво друго е "коремчето"...

# 453
  • Мнения: 2 309
Скрит текст:
Цитат
До пети месец матката е още ниско долу скрита зад другите органи и е нормално да не се вижда. Това ми обясниха акушерките след като и аз се притеснявах защо не се вижда
  #Crazy

Кое е смешното, точно така си е, до 4 месец някъде матката все още се води "тазов орган". Странното е, че тук "бременните" усещат подръпвания около пъпа, а дори не знаят матката в не-бременно състояние колко по-ниско се намира.
А с бременност се вижда матката, разбира се, какво друго е "коремчето"...
бирено, от мезенца, от сладичко ... Wink
Сирен, ти не разбираш, бебто расте около дупето, затова последното толкова много се увеличава при бременност! Може да почне около пъпа, но после се движи назад Wink

# 454
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 016
хм, при мен винаги е отгоре и отпред.

 bombs

близнаци ще да са.

# 455
  • Мнения: 2 309
 Laughing
Моите не щат да се родят  Whistling Само добавям още и още  Laughing

# 456
  • Мнения: 337
Цитат
Ето го и първия въпрос. Значи искам да свърша вътре в нея понеже когато го правим без презерватив съм принуден тъкмо на най-хубавото място да прекратя акта. Първия път когато свършвам всичко си е нормално т. е. за количеството говоря доста по-обилно е от втория и третия път. След първия път буквално хвърлям само няколко капки и искам да знам дори и да свърша в нея има ли риск тя да забременее от това малко количество?

Цитат
Опасно ли да пия контрацептив като ескапеле няколко пъти в месеца, просто от страх да не забременея (дори и да не попада сперма във влагалището ми или близо до него)?

Цитат
Приятеля ми има фобия от презервативи ...пада му само като си помисли за тях ...Някой имал ли е подобен проблем?

# 457
  • Plovdiv
  • Мнения: 303
Цитат
Здравейте момичета аз имам един въпрос,значи последната ми М беше на 26 октомври,и след това започнах да тренирам заедно с мъжа ми,почти всеки ден ходех на фитнес,досега никога не бях ходила и така,за симптоми на бременност,на датата на която трябваше да дойде и два дни след това повръщах сутрин,гърдите ту ме болят ту не,на моменти болката е много силна,на моменти я няма,усещим ги и тежки,обаче пък потъмняване няма!също имах болки една седмица  вляво,и съм много нервна иде ми да убия някого,нервирам се за най малкото нещо,незнам какшо да си мисля,то ясно че ако не дойде до 6,ще правя тест,но въпроса който исакх да задам е следния,,Дали сте чували за случай в които липсва цикъл,при ходене редовно на фитнес?,,Благодаря!

# 458
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Скрит текст:
Цитат
До пети месец матката е още ниско долу скрита зад другите органи и е нормално да не се вижда. Това ми обясниха акушерките след като и аз се притеснявах защо не се вижда
  #Crazy

Кое е смешното, точно така си е, до 4 месец някъде матката все още се води "тазов орган". Странното е, че тук "бременните" усещат подръпвания около пъпа, а дори не знаят матката в не-бременно състояние колко по-ниско се намира.

А с бременност се вижда матката, разбира се, какво друго е "коремчето"...
Абе... зависи кой питаш  Mr. Green Има доста бременни, които твърдят, че бебето им е в СТОМАХА  Joy А пък и познавам доста НЕ бременни с кореми пъти по-големи от моя  newsm78

# 459
  • Мнения: 1 000
Цитат
Здравейте момичета аз имам един въпрос,значи последната ми М беше на 26 октомври,и след това започнах да тренирам заедно с мъжа ми,почти всеки ден ходех на фитнес,досега никога не бях ходила и така,за симптоми на бременност,на датата на която трябваше да дойде и два дни след това повръщах сутрин,гърдите ту ме болят ту не,на моменти болката е много силна,на моменти я няма,усещим ги и тежки,обаче пък потъмняване няма!също имах болки една седмица  вляво,и съм много нервна иде ми да убия някого,нервирам се за най малкото нещо,незнам какшо да си мисля,то ясно че ако не дойде до 6,ще правя тест,но въпроса който исакх да задам е следния,,Дали сте чували за случай в които липсва цикъл,при ходене редовно на фитнес?,,Благодаря!
На това кое му е смешното?

# 460
  • Мнения: 2 883
Това ескапеле някой го взимат вместо бонбони тик-так  ooooh!

# 461
  • Мнения: 7 519
Имам едно странно придърпване около пъпа! Чудя се дали съм прихванала, или е от китайското дето сега го ядох Simple Smile.

# 462
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Хич не се чуди, прави тест, може и няколко. Ако са отрицателни - бременна си.

# 463
  • Мнения: 7 519
Вече почна и да ми се гади! 100% съм прихванала Simple Smile.

# 464
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Къде го яде това китайско, да знам да не ходя (да не поръчвам) там.

Общи условия

Активация на акаунт