Забавни въпроси за бременността

  • 1 378 162
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 2 038
Цитат
Здр.момичета искам да задам вапрос свързна с бт и така мц ми трябваше да е на 12.04 но ми закаснява вече с 9 дни направох си два теста и двата отрицателни.   Бт постояно се повишава и снижава преди дата на мц бт се вартеше около 36.1 до 36.9 сега след дата на мц бт е такава 36.8,36.9,37.00,37.1,37.2,37.00,36.8,36.9,37.00незнам какво да си помисля на гиноколок съм чак след велик ден а до тогава направо ще полудея момичета за друг тест намам време да си купя защото излизам рано за работа а когато се прибера те вече са затворени помогнете ми моля ви момичета даите ми савет някакъв какво става с мен какво да си помисля дали е станало бебока мерси предварително все пак. 

 ooooh! ooooh! ooooh!

# 526
  • София
  • Мнения: 3 833
 Joy Joy Гледам, че тоя пост са го разкарали из темите Whistling Whistling Хем за правопис, хем за смях Laughing Laughing

# 527
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 043
то си е направо за плач, но няма такава тема  Hug

# 528
  • София
  • Мнения: 30 139
Joy Joy Гледам, че тоя пост са го разкарали из темите Whistling Whistling Хем за правопис, хем за смях Laughing Laughing

И според мен е за плач, защото си представете, че след години ще се възпитава дете и то от човек, който себе си не е ограмотил поне малко. ooooh!

# 529
  • Мнения: X
Не знам дали е обида, но децата трябва да приличат на бащите си.
Че иначе почват едни съмнения, едни подозрения...  Laughing
Не знам какво трябва, ама аз моя мъж го уведомих, че според новите форумски биологични  правила не  е единствен баща на децата ни,  в голЕма грешка е ....те носят ДНК-то на всичките ми предишни гаджета.     Mr. Green
Ако е искал да са само негови и да приличат само на него, да си е взел девственица.   Laughing
Съгласи се човекът, кВо да прави....после пихме по чаша вино за здравето на всички ДНК-помощници .....та така.     Laughing

# 530
  • Мнения: 5 060
то си е направо за плач, но няма такава тема  Hug

Мнооооого ме усмихна, мерси.  Joy

# 531
  • София
  • Мнения: 30 139
Има мама, която пише в почти всички теми в раздел "бременни с термин ...." : от януари до декември. Shocked

Възможно ли е терминът да е станал разтегливо понятие и бебето да се очаква в периода "януари - декември"?

Скрит текст:
Ей, ви нА един въпрос за бременността. Blush Wink


# 532
  • Мнения: 1 160
Мисля, че е напълно възможно. Като се има предвид, че взаимно стигнахме до извода, че може да караш две бременности едновременно, с разлика на децата 3-4 месеца.

# 533
  • София
  • Мнения: 30 139
Мисля, че е напълно възможно. Като се има предвид, че взаимно стигнахме до извода, че може да караш две бременности едновременно, с разлика на децата 3-4 месеца.

Знаех си аз! Flutter Joy

# 534
  • Мнения: 5 060
Тя със сигурност не е единствена.
И в моята тема за термин има такава и дори в групата във фейсбук се включват.
Кого и какво следят, не ги разбирам...

# 535
  • Мнения: 337
Цитат
но 5 часа след като правихме любов си направих тест за бременност,които беше отворен преди това но не беше с изтекъл срок на годност,и се оказа отрицателен т,е, че не съм бременна.

Цитат
Имам сериозен приател с който правим страхотен секс. От известно време той има огромно желание да свършва в мен. Казва че му е страхотно когато го прави. Знам че му доставя страхотен кеф но се страхувам да нее някаква извратена психика дето е опасна, като изключим опасноста от нежелана бременност

Цитат
Пречи ли оралната любов на гласа?Проблема обаче че си вадя хляба с глас и ме е страх да не повредя нещо гласовия си апарат. Някой може ли да каже дали има рискове за възникване на подобни проблеми - гласни връзки отоци и недай си боже скъсвания на гласни връзки?

Цитат
Та въпросът ми е, като пия противозачатъчни и съм си изчислила плодовитата седмица наред с овулацията има ли вероятност да забременея, ако правя секс през това време и свършат в мен?

Цитат
Дали съм свършил в нея? Помощ!

Цитат
Самозадоволявам се от година, година и нещо ( с течаща чешма или пръсти). Въпроса ми е възможно ли е така да съм разкъсала девствената си ципа и затова да нямам менструация? Възможно ли е нейното разкъсване да е причина за липса на менструация?

# 536
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 043
според мен се записват във всички месеци с образУвателна цел:
от първия до последния - питаш как е хавата;
а когато минеш някой месец, започваш да даваш акъл на тези след теб

Цитат
Брей какви времена настанаха!
И на средния си пръст да не вярва човек! - казала бабата, когато гинеколога и честитил бременността


# 537
  • Мнения: 30 802
Вече и от чешмите ли текат агресивни сперматозоиди?

# 538
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Тест 5 часа след секс.......... ooooh!

# 539
  • София
  • Мнения: 4 328



Скрит текст:
Цитат
но 5 часа след като правихме любов си направих тест за бременност,които беше отворен преди това но не беше с изтекъл срок на годност,и се оказа отрицателен т,е, че не съм бременна.

Цитат
Имам сериозен приател с който правим страхотен секс. От известно време той има огромно желание да свършва в мен. Казва че му е страхотно когато го прави. Знам че му доставя страхотен кеф но се страхувам да нее някаква извратена психика дето е опасна, като изключим опасноста от нежелана бременност

Цитат
Пречи ли оралната любов на гласа?Проблема обаче че си вадя хляба с глас и ме е страх да не повредя нещо гласовия си апарат. Някой може ли да каже дали има рискове за възникване на подобни проблеми - гласни връзки отоци и недай си боже скъсвания на гласни връзки?

Цитат
Та въпросът ми е, като пия противозачатъчни и съм си изчислила плодовитата седмица наред с овулацията има ли вероятност да забременея, ако правя секс през това време и свършат в мен?

Цитат
Дали съм свършил в нея? Помощ!

Цитат
Самозадоволявам се от година, година и нещо ( с течаща чешма или пръсти). Въпроса ми е възможно ли е така да съм разкъсала девствената си ципа и затова да нямам менструация? Възможно ли е нейното разкъсване да е причина за липса на менструация?

е, не Laughing

Общи условия

Активация на акаунт