Забавни въпроси за бременността

  • 1 378 240
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 9 652
ooooh! Аз пък родих, но ми се гади и ме боли корема, да знаете, че има нещо. Crossing Arms

Оххх, ми образовай се малко де!  Laughing
Ти си родила бебето, което е било в 9ти месец. Нали от темата научихме, че може да се забременее втори път по време на бременност. Като нищо сега да си в 4-5 месец с новото попълнение!  hahaha

# 736
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Ивекс, роди ли вече? Честито!  Hug
Нали до скоро беше бременна или се бъркам?

Освен това не отдавна ти казахме, че освен това бебе като нищо да си забременяла от панталоните на мъжа ти! Не се прави на луда  Mr. Green

# 737
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Да.......отивам да се срамувам.  Blush
Тия пусти панталони, те са виновни, тъй ще е.  Crossing Arms
3-ри много ще ми дойдат, но може и да помисля по въпроса. Laughing
Сноу, благодаря. Бях, но явно още съм.  Joy
Скрит текст:
Като се включих в темата бях в напреднала бременност, бебето реши да дойде по-рано, та се наложи спешно секцио и така.

# 738
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Давай, давай, докато е топла фурната  Joy

# 739
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
 Joy Joy
Засега съм  newsm25, отчела съм се вече.

# 740
  • Мнения: 9 571
Ивекс, честито, много да сте здрави с бебчето! Hug И много, много не се зачитай тук, че скоро да не ти честитим пак  Mr. Green Нали знаете, че тук се чете на Ваша отговорност и през монитора се хваща Joy

# 741
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Осмичка  Hug

 Joy

Не думай, че страх ме хваща и как ме засърбя лявото зърно.
Ай дотук, отписвам се.  Crossing Arms

Извън форума, но по темата:
Скрит текст:
Днес говорих с приятелката на брат ми и детето се възмущаваше от съквартирантката й как след всеки полов акт тичала да си купува тест и да пие Ескапел, а и презерватив ползвали. Постоянно и дуднела на главата  какво ще прави, ако белята стане. Страх я е много да не забременее, но и другото е хубаво нали?  Laughing Та се зачудих да не би да чете темата момичето и да взима контра мерки.  Joy Извън шегата, но не се научиха, че Ескапел не се пие за щяло и нещяло.  ooooh! Преди да изпият така желаното хапче, поне да се информират за какво и как точно служи.

# 742
  • Мнения: 1 700
Ивекс да ти е чистито! а какво е ако не е тайна Mr. Green Ай ши взема да не влизам и в нета  та да не прихвана и от клавитурата или Лай-Файя.за сега един звяр ми стига  Peace

# 743
  • София
  • Мнения: 5 198
ooooh! Аз пък родих, но ми се гади и ме боли корема, да знаете, че има нещо. Crossing Arms

Оххх, ми образовай се малко де!  Laughing
Ти си родила бебето, което е било в 9ти месец. Нали от темата научихме, че може да се забременее втори път по време на бременност. Като нищо сега да си в 4-5 месец с новото попълнение!  hahaha
Е нее, кой е писал, че се забременява втори път по време на бременност?  И може ли от друг баща?  Joy

Скрит текст:
честито бебче  bouquet

# 744
  • Мнения: 1 740
Ивекс, честито! Hug

# 745
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Благодаря Ви. Hug
Момиченце е - второ за нас. ММ се надяваше на момче, но трети опит не мисля да правя.  Joy

Може и от друг баща как? Що за въпрос?  Crossing Arms Joy

# 746
  • София
  • Мнения: 30 142
Ивекс, честито и спирай да четеш темата, че не се знае, да не се похвалиш и с момче скоро. Wink Тук е опасна територия. Joy

# 747
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
 Joy
Все се каня да се отписвам, че ме е шубе, но пусто му любопитство. Crossing Arms

# 748
  • Мнения: 2 050
Добре, забременяването и тестването сте го избистрили, а има ли информация за планиране на пола? Щото ние чакаме момче, да обувам дънките на миУото и за едно момиче и да приключвам със семейния въпрос Mr. Green

# 749
  • Мнения: 14 301
Е не мога вече, честно!  Joy

Цитат
Здравейте преди шест месеца родих сега от два месеца насам съм много притеснена защото гърдите ми са оголемени корема мине подут имам болки в яйчниците кръста ме боли но при двата теста които правиха са отрицателни ходих на генеколок три пъти нищо не показва гледаха ме и на магарето казаха че матката ми е нормална и няма бременност но аз не знам дали е вазможно мн се притеснявам все ми е отпаднало имам и задух😡и имам редовна менструация

Общи условия

Активация на акаунт