Забавни въпроси за бременността

  • 1 378 025
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 870
  • Мнения: 1 427
Що ми трябваше да го гледам  newsm78 Жива да не бях  Joy
Сега няма избиване от главата Mr. Green

# 871
  • Мнения: 22 036
Някак тази тема ми е неприятна. Като freak show ми е. Подигравки с хора с дефицити на образование или социализация.

Вярно са нелепи постоветв, но и подигравките с тях ми се струват такива. Единствено мога да заключа, че обрасователната система е на много ниско ниво, защото тя е тази, която може да помогне на деца родени в семейства на необразовани хора.

# 872
  • Мнения: 2 309
А темата за правописа не е ли като фрийк шоу? Е то не може да се харесва на мвсички и особено на тези, които виждат себе си в коментарите!

# 873
  • Мнения: 22 036
????, къде се виждам точно в коментара???

# 874
  • Мнения: 2 309
Ааааа незнам! Просто предполагам! Попринип се оплакват такъв тип хора! Не съм казала, че ти фигурираш тук! То и затова не се слагат имена! Simple Smile

# 875
  • Мнения: 22 036
Спести си коментарите, защото не ти се получават. Макар че в една друга тема те разбирам. Явно обаче, само изискваш емпатия, а не си способна да я дадеш.

# 876
  • Мнения: 2 309
Ако искаш се върни няколко десетки страници назад и ще видиш това, което ти казвам! То на какво съм способна и какво- не, няма никакво значение! Нито можеш да ме съдиш нито нищо  Peace

# 877
  • Мнения: 1 740
Икебаната явно е достатъчно вменяем, за да се опитва да прави бизнес. За подигравка с хора в неравностойно положение не може да става дума в случая. Обаче че концепцията му за творчество е нелепа е факт. Така както има критики и шеги относно другите, така подобни ще търпи и той. Даже може да му е от полза - белким се освести.
Потребителите винаги имат право на коментар.

# 878
  • Мнения: 22 036
Не те съдя персонално, просто подигравките с жени, които са очевидно необразовани ми се струват пошли.

# 879
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Това, което не разбирам е какво правиш в темата, след като ти е не приятна?  newsm78

# 880
  • Мнения: 1 740
Не те съдя персонално, просто подигравките с жени, които са очевидно необразовани ми се струват пошли.
О извинявай, явно съм разсеяна - помислих, че говориш за коментарите към "певеца", а ти имаш предвид авторките на невероятните въпроси.  Mr. Green
Затова отговорих.
А за питащите - аз не си представям човек да планира толкова важно нещо, каквото е родителството, без да се подготви за него. Тези, които нямат желание да се образоват сами по въпроса, включително и консултирайки се със специалисти, заслужават да си отнасят коментарите. Логично е такива колко ще са читави и след като станат родители. Няма оправдание за тази неграмотност на вманиачени да заченат.

Последна редакция: ср, 18 май 2016, 16:47 от rain_bs

# 881
  • Мнения: 22 036
Това, което не разбирам е какво правиш в темата, след като ти е не приятна?  newsm78

Не мисля, че е твой проблем да се чудиш за екстравагантния ми избор на прекарване на вечерта.

# 882
  • Мнения: X
Това, което не разбирам е какво правиш в темата, след като ти е не приятна?  newsm78

Не мисля, че е твой проблем да се чудиш за екстравагантния ми избор на прекарване на вечерта.

Явно някои хора са станали с д-то нагоре!

# 883
  • Мнения: 22 036
Аз съм станала преди повече от 12 часа и пак ми се струва пошло отношението в темата, но...явно такова е нивото.

# 884
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
И аз се чудя защо съществуват някой теми, но е факт, че популярността им е голяма и много потребители пишат в тях.
На мен темата ми е забавна.
Жалкото е, че неграмотността и неимформираността са толкова обширни понятие сред младите жени.
Не казвам, че аз знам всичко, но просто някой направо ме изумяват с тъпотата си.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт