Забавни въпроси за бременността

  • 1 378 294
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 885
  • Мнения: 22 036
То за забавна е, но е и много тъжна всъщност. Но всеки си намира извор на забавление. Явно на мен не ми понасят подигравки с очевидно по-ограничени хора.

# 886
  • София
  • Мнения: 3 833
Даун, разбирам твоята позиция Wink Но лично аз не мога да се въздържа понякога, когато биват демонстрирани липси на някакви елементарни неща Wink Просто ми се струва безотговорно във време с тоооолкова много информация и толкова много източници, ти да отказваш да разшриш познанията си и по този начин да ограничиш бъдещото си поколение. Защото нашето образование на този етап е много зле и моята надежда е в родителите уж Sad През по-голямата част от времето тук дори не ми е смешно.  Wink Така се настроих след като живях с едно момиче, което на 23-24 години беше с 4 аборта. По времето, което живяхме заедно тя се чудеше как да събере пари и дали въобще ще й направят 5-тия. Беше решила ако детето остане, да го роди и изостави, защото тя децата на някви "мухльовци" нямало да гледа.  Wink Ако подигравката към това момиче щеше да я накара да се замисли, всеки ден с подигравки щях да я будя Wink

# 887
  • Мнения: 1 740
Тъй като няма как да им налеем с фуния ум в главите, а и не е наша персонална отговорност да ги просвещаваме, дано поне погледнат в теми като тази, за да видят как изглеждат отстрани навреме. Ако и това не помогне - тогава не знам как положението им ще стане спасяемо.
С хиляди сериозни източници на информация и хиляди специалисти по темата да се "предпазваш" с промивки с оцет е уникален полет на интелекта. Пък нека ние да сме тези на ниското ниво, че показваме примерите.
Няма как да съчувствам на мързела.
Също така в тази тема на първите страници вече призовах неориентираните да гледат тук и да си правят изводите. Какво друго можем да направим...
Може би трябваше темата да се казва "не правете това вкъщи", че да звучи по-социално отговорно и превантивно.
Не спирайте да споделяте, за да се говори повече за този проблем. Пък дори да е забавно и шеговито.  Wink

То за забавна е, но е и много тъжна всъщност. Но всеки си намира извор на забавление. Явно на мен не ми понасят подигравки с очевидно по-ограничени хора.
Нека да е с усмивка или сериозно, но да има отношение към въпроса. Лично аз предпочитам някакъв вид реакция преди предприемането на сериозни стъпки, отколкото да гледам плачевното положение, когато се отнасят към децата си по същия начин, по който са се опитали да ги заченат или да се предпазят от бременност.
В темата има и немалко сериозни коментари.

# 888
  • Мнения: X
Някои въпроси са направо абсурдни...
Цитат
    Здравейте, мога ли да се надавам да съм бременна при положение че няколко дни преди (не)очакваната М ми излезе пъпка?Питам защото всеки месец преди да ми дойде ми излиза по някоя  Sad значи ли това че не съм бременна според вас  Thinking 

# 889
  • Мнения: 7 171
Някои въпроси са направо абсурдни...
Цитат
    Здравейте, мога ли да се надавам да съм бременна при положение че няколко дни преди (не)очакваната М ми излезе пъпка?Питам защото всеки месец преди да ми дойде ми излиза по някоя  Sad значи ли това че не съм бременна според вас  Thinking 

Нали?

Здравейте. Бременна съм в 7ми месец. Миналия месец с мъжа ми правихме секс и той свърши в мен. Напоследък ми е много зле и само повръщам. Според вас възможно ли е да е станало още едно бебче?

# 890
  • Мнения: X
Някои въпроси са направо абсурдни...
Цитат
    Здравейте, мога ли да се надавам да съм бременна при положение че няколко дни преди (не)очакваната М ми излезе пъпка?Питам защото всеки месец преди да ми дойде ми излиза по някоя  Sad значи ли това че не съм бременна според вас  Thinking 

Нали?

Здравейте. Бременна съм в 7ми месец. Миналия месец с мъжа ми правихме секс и той свърши в мен. Напоследък ми е много зле и само повръщам. Според вас възможно ли е да е станало още едно бебче?


Явно някои не усещат ирониятя във въпроса ми

# 891
  • Мнения: leet
Надя, каква ирония, като пускаш цяла тема... Ти имам и чувството за хумор..

# 892
  • Мнения: 2 309
Здравейте. Бременна съм в 7ми месец. Миналия месец с мъжа ми правихме секс и той свърши в мен. Напоследък ми е много зле и само повръщам. Според вас възможно ли е да е станало още едно бебче?
И аз имам чувството, че неродената ми дъщеря е забременяла от баща си! Сигурна съм че аз самата не съм бременна с друго, защото се гледам често на ехограф  Laughing

# 893
  • София
  • Мнения: 5 198
И шегите не са гадни и лоши. Те са просто шеги.
Скрит текст:
да ме извиняват тези със симптомите за бременност,нищо лично.

# 894
  • Мнения: 1 740
В първата публикация на тази тема има молба цитатите да ѝ съответстват. Ако има случай, недостоен за хумор, след него винаги това се обяснява и изяснява. Оттам нататък не виждам разлика между "смешки от форума" и "забавни въпроси за бременността". Още повече, че тази тема "се роди" в смешките. Шегите и там и тук са едни и същи - просто шеги. Не вярвам да са злонамерени, а считам, че са породени от понякога трудните за вярване цитати. Предметите на едната тема не са по-специални от тези на другата.

# 895
  • Мнения: 1 700
Някои въпроси са направо абсурдни...
Цитат
    Здравейте, мога ли да се надавам да съм бременна при положение че няколко дни преди (не)очакваната М ми излезе пъпка?Питам защото всеки месец преди да ми дойде ми излиза по някоя  Sad значи ли това че не съм бременна според вас  Thinking 
ако всеки път забременявах като ми излизат пъпки преди цикъл досега да съм народила деца колкото Китайският народ  Crazy
не виждам нищо лошо да  се шегуваме и смеем нали затова е тази тема,както и темата"Смешки от форума"
Даун усмихни се!живота не е само нерви и разочарования.както казват "Света е оцелял,защото се е смял"  Peace

# 896
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Мен ме е страх да пиша да не вземе да ме заметат пак.  Joy


Цитат
когато ме преглеждаше и докосна единия ми яйчник прокървя

Възможно ли е яйчника да прокърви  Shocked
Нищо ново под слънцето за съжаление. Peace

# 897
  • Мнения: 7 519
Вчера изпих 1л кокосов сок и през 10 Мин бягах в тоалетната... Колежките ме обявиха за бременна Simple Smile.

# 898
  • Мнения: 9 571
Вчера изпих 1л кокосов сок и през 10 Мин бягах в тоалетната... Колежките ме обявиха за бременна Simple Smile.
Докато не те засърби лявото зАрно можеш да си спокойна Laughing

# 899
  • София
  • Мнения: 11 488
Цитат
здравейте мами помагайте имам бебче на 6 месеца цикъла ми закъснява 11 дена правих си два теста но и двата са отрицателни може ли да съм бременна и тестовете да не отчитат?

След като ѝ казват, че почти няма шанс да е бременна:

Цитат
малко по съм спокойна мой приятелки ми казват че тестовете непоказват понеже съм родила секцио

Общи условия

Активация на акаунт