Забавни въпроси за бременността

  • 1 378 999
  • 18 320
  •   2
Отговори
# 960
  • Мнения: 2 288
Цитат
Според вас възможно ли е ,ако с хавлиена кърпа се избърше спермата след полов акт,2 дни след това се използва от жената и тя да забременее?

 newsm78

# 961
  • Мнения: 9 572
Цитат
Според вас възможно ли е ,ако с хавлиена кърпа се избърше спермата след полов акт,2 дни след това се използва от жената и тя да забременее?

 ooooh! ooooh! ooooh!
Ейй, изпреварихте ме, тъкмо идвах да го нося  Mr. Green

# 962
  • Мнения: 2 038
Ама любопитното е, че според други постове на авторката, тя вече е бременна. Понеже темата е: "Може ли да се забременее от хавлиена кърпа?", сега ме гложди бащинство от кърпата ли ще търси или е забременяла с още едно междувременно.  newsm78

# 963
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 525
Искам да видя отговорите в тази тема, отивам да я диря. Laughing

# 964
  • Мнения: X
Изтрита е

# 965
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 525
Благодаря, спести ми ровенето.

# 966
  • София
  • Мнения: 5 606
Искам да видя отговорите в тази тема, отивам да я диря. Laughing
Късно е вече Simple Smile Затриха я!
Искам да ви кажа, че част от тези въпроси ми звучат все едно някоя бременна от комшията булка обяснила така на мъжлето си и той като един виден Тома неверни идва да пита във форума така ли е Simple Smile

# 967
  • through the wormhole
  • Мнения: 2 728
Ако някой много иска да забременее, но не става, ето един съвет:

Цитат
Az bqh v ovulacia i dva dni predi ovulaciqta maja mi svarshş v men kakto i v denq na ovulacia no pak ne stava kakvo da napravq moje li nqkoi da mi kaje

Цитат
..., moje da opitash nqkoi drug da svarshi v teb Simple Smile

# 968
  • Мнения: 9 672
 Joy Последното е жестоко!
Но е напълно вероятно методът да работи.  Twisted Evil Mr. Green

# 969
  • Мнения: X
Въпроса с кърпата, зададен и тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=646714.45;topicrefid=20

# 970
  • Мнения: 2 718
може, но първо си промиваш фалопиевите тръби с калиев перманганат и лайкучка и после прокарваш през тях въпросната кърпа.

# 971
  • София
  • Мнения: 4 340
Цитат
Според вас възможно ли е ,ако с хавлиена кърпа се избърше спермата след полов акт,2 дни след това се използва от жената и тя да забременее?

 ooooh! ooooh! ooooh!
Ейй, изпреварихте ме, тъкмо идвах да го нося  Mr. Green


И аз, и аз

# 972
  • София
  • Мнения: 4 328
не, но може, и е препоръчително, авторката да подобри личната си хигиена...

# 973
  • Мнения: 350
Вие се забавлявате на мой гръб и май с право,сигурно звучи абсурдно щом въпросът ми е и я тази графа на невежеството. Просто сериозно питах,защото съм чела ,че сперматозоидите в женския секрет остават дълго време жизненоспособни.И ако по кърпата е имало такъв може да се оцелели тези 2 дни,или както  е била влажна от водата също.Или във въздушна среда умират бързо?

# 974
  • Мнения: 9 672
Вие се забавлявате на мой гръб и май с право,сигурно звучи абсурдно щом въпросът ми е и я тази графа на невежеството. Просто сериозно питах,защото съм чела ,че сперматозоидите в женския секрет остават дълго време жизненоспособни.И ако по кърпата е имало такъв може да се оцелели тези 2 дни,или както  е била влажна от водата също.Или във въздушна среда умират бързо?

 Joy Joy Joy

Като контрацептив да беше пробвала да пъхнеш хавлията в пералня и да врътнеш едно пране, а?

Общи условия

Активация на акаунт