Забавни въпроси за бременността

  • 1 378 278
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 1 305
  • Мнения: 2 309
хахахахахаха
Коментарът на Как' Сийка ми напомни за две неща! Първо преди години пиех едни хапчета в първите дни на цикъла, защото ми беше адски болезнен и не само не можех да стана от леглото, но то не бе повръщане, не бе чудо! Така гинекологът ми изписа тези хапове! Един ден мъжът ми го заболя главата и искаше хапче, а на мен ми бяха свършили всички "нормални" хапчета за тази работа и му дадох от това!  Laughing Едва след като му премина главоболието му казах за какво е хапчето и после се бъзикахме, че сега ще му дойде и цикъла!  hahaha
Иначе нали знаете от какво се получават бръчките? От 3-те С-та: Слънце, Смях и Секс  Laughing Майка ми ми го каза!

# 1 306
  • Мнения: 1 700
Иначе нали знаете от какво се получават бръчките? От 3-те С-та: Слънце, Смях и Секс  Laughing Майка ми ми го каза!
това не го знаех  Mr. Green ама това значи ли ако имаш много бръчки че си секс-машина? тъй де да питам  Blush

# 1 307
  • София
  • Мнения: 11 488
Цитат
Преди 2 седмици имаше оплодена яйцеклетка, но на прегледа миналата седмица за съжаление вече я нямаше

Как и с какво се вижда оплодена яйцеклетка  Shocked

# 1 308
  • София
  • Мнения: 5 198
При мен :
Сексът в къщата е мираж но пък имам много бръчкии  Joy егати Crossing Arms

# 1 309
  • Мнения: 2 309
Момичета, за бръчките само 3-те С-та са виновни! Дали ще е едно от тях, две или трите заедно...все хубави неща са! Simple Smile

# 1 310
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
 Joy секса нали уж помагал кожата да изглежда здрава, демек бай-бай на бръчките или е градска легенда, а? hahaha
Цитат
Преди 2 седмици имаше оплодена яйцеклетка, но на прегледа миналата седмица за съжаление вече я нямаше

Как и с какво се вижда оплодена яйцеклетка  Shocked
Rolling Eyes

# 1 311
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 045
Joy секса нали уж помагал кожата да изглежда здрава, демек бай-бай на бръчките или е градска легенда, а? hahaha
Цитат
Преди 2 седмици имаше оплодена яйцеклетка, но на прегледа миналата седмица за съжаление вече я нямаше

Как и с какво се вижда оплодена яйцеклетка  Shocked
Rolling Eyes


изглажда бръчките само на корема  Peace
за около 9 месеца, най-силно изразено в последните 2-3  Peace

за второто и аз се чудя.
може би с кристална топка, а?

# 1 312
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
изглажда бръчките само на корема  Peace
за около 9 месеца, най-силно изразено в последните 2-3  Peace

За това спор няма. Flutter

# 1 313
  • Мнения: 1 700
Не е сигурно е ходила при оня гЕнеколог дето праи снимки в 2г.с. Може и снимка на оплодената яйцеклетка да е направил

# 1 314
  • София
  • Мнения: 5 198
Хаха, проследил е и процеса на оплождане сигуно.
Сперматозоидът "напада" яйцеллетката и я опложда.
После след 2седмици решава ,че не е готов да стане човек и напуска клетката , след почистване на фалопиевите тръби ,примерно

# 1 315
# 1 316
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Wind . hahaha hahaha

# 1 317
  • Мнения: 5 681
Искам да кажа, че снощи ми стана лошо, много лошо /до повръщане, но не успях/. Последен МЦ ми беше преди 2 седмици. Така като чета .... бременна съм с много ясно изразен симптом. И не, в никакъв случай не свързвам прилошаването със свинското със зеле  Laughing

# 1 318
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 045
правилно поставена диагноза Peace

гаденето и другите симптоми започват от момента на бебеправенето, като дори могат да го предхождат Peace

# 1 319
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
гаденето и другите симптоми започват от момента на бебеправенето, като дори могат да го предхождат Peace
По-добре симптомите да не започнат от бебеправенето, че няма да е приятно. Mr. Green
Пепи, честито. bouquet Joy

Общи условия

Активация на акаунт