Забавни въпроси за бременността

  • 1 378 265
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 1 470
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 045
Скрит текст:
Нямам цитат, разказвам само по спомен.
Позната преди години беше убедена, че трябва само да се полее на душа след секс и това е сигурен контрацептивен метод. Има 2 деца, явно е вършело работа  newsm78
Скрит текст:
Друга позната пък беше бременна 5 - 6 седмица ( така и не ги оправи тия седмици, щото изобщо не се сети кога е бил цикълът, кога какво са правили ), но пък усещаше пулсиране от вътрешната страна на бедрото, което беше убедена, че е пулсът на детето. Така че ако на някой нещо някъде ме пулсира, ясна е работата.

аха.
точно на това трябва да се разчита   Whistling

# 1 471
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Това с пулсирането Joy Joy, даже и убедена.

# 1 472
  • Мнения: 6 604
"Закъснява ми вече 5 дни и се притеснявам много... Знам, че звучи малко глупаво, но искам да ви попитам: последно правих секс на 25 май, дойде ми на 5 юни и ми свърши на 10 юни, този месец трябваше да ми дойде към 2/3... Има ли шанс да съм бременна още от май месец въпреки, че ми е дошъл цикъла на 5 юни и причината за липсващата менструация да е бременност въпреки че не съм правила секс от 25 май Sad Съжалявам за глупавата тема, но .... Embarassed Embarassed Embarassed"

Мнения, съвети  Whistling

# 1 473
  • Мнения: 9 571
"Закъснява ми вече 5 дни и се притеснявам много... Знам, че звучи малко глупаво, но искам да ви попитам: последно правих секс на 25 май, дойде ми на 5 юни и ми свърши на 10 юни, този месец трябваше да ми дойде към 2/3... Има ли шанс да съм бременна още от май месец въпреки, че ми е дошъл цикъла на 5 юни и причината за липсващата менструация да е бременност въпреки че не съм правила секс от 25 май Sad Съжалявам за глупавата тема, но .... Embarassed Embarassed Embarassed"

Мнения, съвети  Whistling
При липса на секс и наличен цикъл, то със сигурност е бременна!!!

# 1 474
  • Мнения: 9 865
Според скромния ми опит с ранни симптоми, ако дойде цикълът и този месец, значи е бременна със сигурност, но трябва да провери как й е на отворен прозорец, на какво й мирише.  Crossing Arms Whistling

# 1 475
  • София
  • Мнения: 5 198
Според скромния ми опит с ранни симптоми, ако дойде цикълът и този месец, значи е бременна със сигурност, но трябва да провери как й е на отворен прозорец, на какво й мирише.  Crossing Arms Whistling

Joy Joy

# 1 476
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
 Joy Joy

Всеки път като видя, че имам известие от тази тема и на лицето ми излиза усмивка.

# 1 477
  • София
  • Мнения: 4 328
ти се смееш, а момичето се притеснява.
малко емпатия, ако обичаш Laughing

# 1 478
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
 Blush

Дам, съжалявам.
Съчувствам разбира се, ама че съм глупава. Simple Smile

# 1 479
  • София
  • Мнения: 5 198
А какво ли си мислят момичетата със залъсняващ цикъл,положителен тест и установена бременност?

# 1 480
  • Мнения: 9 571
А какво ли си мислят момичетата със залъсняващ цикъл,положителен тест и установена бременност?
Че няма шанс да са бременни  Mr. Green

# 1 481
  • София !
  • Мнения: 1 240
"Закъснява ми вече 5 дни и се притеснявам много... Знам, че звучи малко глупаво, но искам да ви попитам: последно правих секс на 25 май, дойде ми на 5 юни и ми свърши на 10 юни, този месец трябваше да ми дойде към 2/3... Има ли шанс да съм бременна още от май месец въпреки, че ми е дошъл цикъла на 5 юни и причината за липсващата менструация да е бременност въпреки че не съм правила секс от 25 май Sad Съжалявам за глупавата тема, но .... Embarassed Embarassed Embarassed"

Мнения, съвети  Whistling
При липса на секс и наличен цикъл, то със сигурност е бременна!!!

Има вариант! Не се знае с чия кърпа се е бърсала  hahaha

# 1 482
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
 Joy
Кърпата не върви сама, в комплект с гърнето е.

# 1 483
  • Мнения: 9 652
А какво ли си мислят момичетата със залъсняващ цикъл,положителен тест и установена бременност?
Че няма шанс да са бременни  Mr. Green

Е, аз бях така - закъснение, положителен тест, нарастващ корем и 9 месеца доктора ми вика "Бременна си, бременна си.", а аз "Не, та не"! Преди месец дори ми набутаха бебе в ръцете!? Чудя се сега как да им го върна.  hahaha  Няма шанс да съм била бременна, нали? Все пак от прозореца ми миришеше на липа.  Mr. Green

# 1 484
  • Мнения: 9 571
А какво ли си мислят момичетата със залъсняващ цикъл,положителен тест и установена бременност?
Че няма шанс да са бременни  Mr. Green

Е, аз бях така - закъснение, положителен тест, нарастващ корем и 9 месеца доктора ми вика "Бременна си, бременна си.", а аз "Не, та не"! Преди месец дори ми набутаха бебе в ръцете!? Чудя се сега как да им го върна.  hahaha  Няма шанс да съм била бременна, нали? Все пак от прозореца ми миришеше на липа.  Mr. Green
Вероятно са ти набутали някое излишно и са те заблудили  Mr. Green Ти нали знаеш, че в тази тема се прихваща, недей чети много, много тук Laughing Hug

Общи условия

Активация на акаунт