на ваше разположение съм :)

  • 4 900
  • 76
  •   1
Отговори
# 15
# 16
цъфти ми косата много често и не мога да я пусна дълга , защото постоянно режа връхчета. какво да се прави??? Мерси много. засега не правя маски , ползвам шампуани и балсами  на шфарцкопф шаума или нещо такова. има ли хранителни добавки или нещо такова което да приемам?

# 17
  • Мнения: 298
Алохаааа! Ще те скъсаме от въпроси, така да знаеш  smile3508   bouquet

# 18
  • Мнения: 3 360
Привет!  bouquet
Не си се уплашила ,нали? newsm78

# 19
  • Мнения: 5 647
Здравей и добре дошла!  Hug

# 20
  • Мнения: 5 475
Леле...нападнахме жената.. smile3508..има време за всичко..нека почете малко!
Добре дошла! Hug

# 21
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Привет и от мен!

  bouquet

# 22
  • Мнения: 910
Привет!  bouquet
И аз имам въпрос,много ми се омазнява косата,но само в корените и незнам какво да използвам вече?
Благодаря  предварително:bouquet:

# 23
  • Мнения: 1 202
Привет! wavey
Приготви се да те разпитваме задълбочено и дано да не станем много нахални! Peace

# 24
цъфти ми косата много често и не мога да я пусна дълга , защото постоянно режа връхчета. какво да се прави??? Мерси много. засега не правя маски , ползвам шампуани и балсами  на шфарцкопф шаума или нещо такова. има ли хранителни добавки или нещо такова което да приемам?

Не питаш мен, но да си кажа Wink Пробвай да слагаш маска за коса след всяко измиване(само по връхчетата), както и кератин и течни кристали

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Добре дошла  bouquet
И аз ще се включа с въпрос, но малко по-късно.
Нека поемеш, първо въздух Wink

# 26
  • Мнения: 521
цъфти ми косата много често и не мога да я пусна дълга , защото постоянно режа връхчета. какво да се прави??? Мерси много. засега не правя маски , ползвам шампуани и балсами  на шфарцкопф шаума или нещо такова. има ли хранителни добавки или нещо такова което да приемам?
мн добър въпрос и аз искам да питам същото.и освен това дълго време си гризах ноктите и сега са мн меки и се белят,как да ги заздравя?

# 27
  • Мнения: 2 910
Здравей и добре дошла  bouquet

# 28
  • Мнения: 5 317
Леле Ели,колко въпросчета те чакат. Crazy Joy Crazy

# 29
  • Мнения: 3 372
Привет и от мен! Може ли да започна с първия си въпрос Wink А той е следния: ноктите ми се делят на две и нищо не им помага? И сега накъде?? newsm78 Какво ще ме посъветваш

Общи условия

Активация на акаунт