Слънцезащитен крем 20 фактор?!

  • 1 915
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 18 542
За колко време се изчистиха петната? А колко пъти на ден/седмица се мажеше?

# 16
  • Мнения: 113
Много ти благодаря  Heart Eyes
Ох,тук да отида на дерматолог е доста сложно и май ще пропусна.Ще опитам тази схема на своя глава.Ще продължа да мажа този крем на Ла Рош вечер и ще си купя пак от тяхната серия някакъв с фактор над 20.Не се бях сетила да ги разделя сутрин и вечер  Crazy Дано се избавиш от проклетиите  #2gunfire Аз имам лунчики и малки петънца по брадичката и едно гадно голямо петно на челото от бременността.Слабо забележимо е,но аз си го виждам и ме дразни. Мерси още веднъж.
Този крем,дето сега го позлваш,какъв е,колко струва?
Днес си го купих за 21 лв. в една аптека на Мадрид и довечера почвам да се мажа. Дано свърши работа. Моите петна се появиха след едни лекарства и  #Crazy. Сестра ми казва, че и аз само съм си ги виждала, ама... newsm78

# 17
  • Мнения: 181
За колко време се изчистиха петната? А колко пъти на ден/седмица се мажеше?
Laughingизчистиха се за около месец а, ги мажех сутрин и вечер,единственото кофти от цялата работа беше като почнах да се беля много кофти,ама после лицето става супер

# 18
  • Мнения: 18 542
Аз все още се мацотя с ексфолиращия тоник и вече не се беля така много. Ти спря ли да го ползваш или продължаваш?

# 19
  • Мнения: 27 524
Добре,де,в такъв случай тониците по-ефикасни ли са от избелващите кремове?Аз защо не се лющяяяяяяяяя  #Cussing out

# 20
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз все още се мацотя с ексфолиращия тоник и вече не се беля така много. Ти спря ли да го ползваш или продължаваш?

Моля те Чета, ако можеш пусни снимка или линк да го видя този екфолиращ тоник.
Много ме палите с този тоник!

# 21
  • Мнения: 27 524

чет,абе зяпам ги тези на Ла Рош с високия фактор,обаче в инструкциите изрично се споменава да се намазва лицето наново на всеки 2 часа  #Crazy Едно,че ще излезе много скъпо и второ - кой ще се маца на всеки 2 часа?Ти така ли го ползваш?

# 22
  • Мнения: 391
Аз бях на пилинг и ми казаха един месец задължително да се мажа със слънцезащитен крем над 20 фактор. Взех си 25 фактор на Eucerin и съм много доволна. По цял ден стоя в парка на слънце и изобщо не ме е хванало.

# 23
  • Мнения: 18 542
Вивиан, ето го ексфолиращия тоник

Блонди, мажа се веднъж на ден, не се мацота през 2 часа. Толкова често бих се мазала, ако съм на плажа.  Wink

# 24
  • Мнения: 1 313

 кой ще се маца на всеки 2 часа?
[/quote]

те може би имат предвид ако стоиш през цялото време на слънце, например на плаж. а в ежедневието е различно

# 25
  • Мнения: 4 651

чет,абе зяпам ги тези на Ла Рош с високия фактор,обаче в инструкциите изрично се споменава да се намазва лицето наново на всеки 2 часа  #Crazy Едно,че ще излезе много скъпо и второ - кой ще се маца на всеки 2 часа?Ти така ли го ползваш?

Така пише, но 2 пъти на ден е абсолютно достатъчно, освен ако не работиш на полето Simple Smile Simple Smile.

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 6 938
А крем с висок фактор може ли да предотврати появата на петна и лунички?
Всяко лято ми излизат лунички по носа и скулите Close, през зимата изчезват.

# 27
  • Мнения: 27 524
А крем с висок фактор може ли да предотврати появата на петна и лунички?
Всяко лято ми излизат лунички по носа и скулите Close, през зимата изчезват.

Би трябвало.Това им целта.

# 28
  • Мнения: 18 542
А крем с висок фактор може ли да предотврати появата на петна и лунички?
Това е идеята  Mr. Green обаче ако още не са ти излязли  Wink

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 6 938
Мерси! Какъв фактор да взема? 20 стига ли?
Брюнетка съм, с матова кожа.

Общи условия

Активация на акаунт