Енгин Акюрек в нови и стари проекти – Тема 332

  • 46 108
  • 728
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 20 905




Още една, двойка.

# 706
  • Пловдив
  • Мнения: 34 226


Спокойна вечер.

# 707
  • Мнения: 9 375
     Добро утро, Енгинки на Велика Събота!

   Успех в шаренето на яйцата за всички като мен, които ще го правят Peace

   
Скрит текст:


   Надявам се и на нова снимка от Лондон, доста чай изпихме, време е  Simple Smile

   

# 708
  • Пловдив
  • Мнения: 34 226


Здравейте Енгинки. В последния ден на април, с усмивката на Йомер, да свършим несвършеното и какно винаги си чакаме нещо ново. 
araselia, и аз...

# 709
  • Мнения: 20 905
Здравейте,

   




Момичета. Hug

Прекрасна събота да е.

# 710
  • Пловдив
  • Мнения: 34 226


И....  време е за чай.

# 711
  • Мнения: 23 353


Добро утро момичета  Two Hearts

Всички сте много ранобудни, а аз въпреки, че съм на крак от 5,30 часа едва сега успявам да седна на компа и да ви поздравя. На всички които днес ще правят шаренето на яйцата - спорна работа. Аз тази работа я свърших още в четвъртък. Я, каква съм чевръста...значи  newsm03

Ако пък днес се появи  и една нова снимка на Енгин, денят ще стане още по-приятен. При мен е едно облачно и смугло...затова се паркирам пред компа с чашата кафе.

Любител съм на всякаква музика, но на празник предпочитам да слушам и гледам нещо наше. Поздрав за всички - за спорна работа, за приятни кафе или чай-паузи...

И знаете - кой, каквото разбере или види нейде из необятния ФБ  - да сподели...




https://www.youtube.com/watch?v=oGV8Zwf_Duw&list=PL091719E8C … 3606&index=34

# 712
  • Пловдив
  • Мнения: 34 226


Докато Йомер събужда Елиф, аз сколасах с най-важното. Обаче, в спойлер:
Скрит текст:

# 713
  • Мнения: 23 353


Керим и Фатмагюл бяха много по-ранобудни...  Керим обаче супер добре се възползва от уменията на "баш шофьорката" - я, колко комфортно се вози към Ава...

 

Мариянка  Two Hearts много хубави  smile3501

Аз ще продължа днес с музикалния фон. Понеже може и да не ви допада точно този вид музика - в спойлер. 


Скрит текст:

Последна редакция: сб, 30 апр 2016, 11:08 от Марта_49

# 714
  • Мнения: 20 905
          



Цитат
аз сколасах с най-важното. Обаче, в спойлер:

 Поздравления от Мустафа и Йомер за добре свършената работа. Grinning

# 715
  • Пловдив
  • Мнения: 34 226


Ей така да го видим за нов проект, с нова визия.



Ъшъл Юджесой/Недрет от КПА, продължава да споделя в социалните медии за феновете си. Както знаем замина при дъщеря си в Америка. Разходила се е в Чикаго и Ню Йорк. Към снимките е написала:
"Болката върви с теб, но когато си с любимите хора, тя дава радост от живота. Да живееш - това е прекрасно. Дойдох тук, за да се възстановя от счупените парчета. Не съм била права. Огън, този огън. Ти ще се загубиш във вътрешността на гората..."

# 716
  • Мнения: 20 905


Болка...на Йомер.

# 717
  • Мнения: 23 353


Ако не ви е неудобно да си запалите огън в камините, ето кой би ви помогнал с едно-две дървета...  newsm53 навън продължава да е хладно като за почти май месец... А и ние се разглезихме с несвойствено топло време...

Моето тазгодишно творение / всяка година стават еднакво сара-бозави  ooooh!/, че ако не са датите на качване на снимките и различните цветя - трудно ще бъдат различени.


Скрит текст:
2016 година


Козунакът е по габровска рецепта - супер бързо става /5 минутки/ и само за 2,50лв.  newsm53

2015 година


2013 година

# 718
  • Пловдив
  • Мнения: 34 226


Ошашавихме момчето.

# 719
  • Мнения: 23 353


"Рано пиле рано пее, после цял ден... спи"   newsm53

Ах, тази Ава - няма да я забравят...


Общи условия

Активация на акаунт