Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - 50

  • 138 145
  • 757
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 141
Благодаря за новата тема. Дано да е вдъхновение за нови интериори Simple Smile
Една семпла дневна с много светлина

# 16
  • Мнения: 28
Кали 08, това е много добро попадение.
Много ми харесва.Прави изчистени форми , много светлина и светли цветове.
Страхотна е.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 890
Имам един екстериорен въпрос към вас Simple Smile
Какво бихте използвали, за да засенчите дворна площ с размери 6/8 м  newsm78 Баща ми се е заинатил и иска да слага маскировъчна мрежа...

Снимката не е много подходяща, извинявам се.
Става въпрос за частта от конструкцията за асма, която е до къщата.

# 18
  • Перник
  • Мнения: 4 863
vessita, и аз не съм фен на тези мрежи, но докато порасне асмата и това е вариант. Бих предпочела обаче засенчваща мрежа, като тези тук например http://www.asnsport-bg.com/index.php?option=com_content&view … =24&Itemid=33   Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 227
Ей това бих предложила аз, обаче не знам как са като издържливост/поддръжка. Бамбук. http://www.houzz.com/photos/218946/Cooper-House-contemporary-exterior-sydney

# 20
  • Мнения: 5 060
С всякакви текстилна платна също става.
Тук можеш да разгледаш още идеи.
https://www.google.bg/search?q=%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%BE%D0 … UyO0kdC6iOq-4M%3A

# 21
  • Варна
  • Мнения: 141
Едно бяло, което нито е скучно, нито е безлично. Харесва ми.


Целият бял дом
http://decordemon.blogspot.bg/

Гледах Бригада Нов дом. Много са им еднотипни решенията. Кой е спонсор за мебелите, за техниката става ясно  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 286
И аз гледам "Бригада Нов дом" и ме свива сърцето като гледам как разбиват старите мебели с чукове. Разбирам, че искат това да символизира скъсване с всичко старо, но ми е малко прекалено. В повечето случаи това са мебели, които биха могли да се използват след някаква обработка. Снощи разбиха гардероб от сватбата на прабабата...та това си е антика...

# 23
  • Мнения: 2 414
И аз изгледах на запис няколко епизода от Бригадата. Всичко което правят е с по-евтини мебели и уреди. Така наречената шир-потреба в днешно време. Поне обновяват домовете и даряват радост на хората. Гледала съм такива предавания от Канада и САЩ - ами там е съвсем различно - използват се антики, обновяват се старите мебели и всеки дом си има свой дух. И да попитам - някой знае ли от кой магазин е меката мебел - харесах един бял и един сив диван /двойка/?

# 24
  • Мнения: 2 742
Здравейте! Включвам се да следя темата. Предстои ми купуване на диван и искам да го съчетая с пердета, щори, покривки и дребни детайли за украса в хола. За щорите съм се спряла на "Ден и нощ". Стените миналата есен ги направихме бледо розови, а на пода има кафяв мокет, който не ми харесва особено, но няма начин да се смени сега. Та... диванът трябва да е в тези комбинации - кафяво/розово или бежово/кафяво. Ако някой има предложения, ще се радвам да сподели Simple Smile Бюджетът не ни е голям, защото сме под наем в този апартамент и не ми се ще да хвърляме излишни пари, за неща, които отговарят на размерите на тази стая. И тук всъщност е проблемът   Simple Smile
Освен това искам и някакви мебели за терасата. Представям си ги с някакви готини възглавнички, които повдигат настроението  #Crazy

# 25
  • Мнения: 1 685
Ваяна, видях че си питала за подово отопление. Ние сме с такова и тази зима се топлихме само с него. Направихме системата така, че топлата вода преди да достигне конвекторите минава по тръби по целия под. Това ни беше достатъчно и отоплителните тела не сме ги пускали.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 390
Ваяна, видях че си питала за подово отопление. Ние сме с такова и тази зима се топлихме само с него. Направихме системата така, че топлата вода преди да достигне конвекторите минава по тръби по целия под. Това ни беше достатъчно и отоплителните тела не сме ги пускали.

карамелена,много ти благодаря за отговора!  bouquet
 Щом цяла къща може да се отоплява с подово, за апартамент няма да има никакъв проблем.

# 27
  • Мнения: 1 685
Ами всъщност все още нямаме наблюдения за цялата къща, но един етаж цяла зима, два доста по-малко Simple Smile

# 28
  • София
  • Мнения: 1 390
Ами всъщност все още нямаме наблюдения за цялата къща, но един етаж цяла зима, два доста по-малко Simple Smile

Напълно достатъчно ми е като информация, благодаря ти още веднъж!  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 644
Харесах този стол в Юск и ви го споделям в момента е намален на 65 лв. Аз няма къде да го сложа за съжаление.



Общи условия

Активация на акаунт