Луцифер

  • 86 056
  • 755
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 18 244
 Пък според мен последните два епизода бяха добри, но началото на сезона бе зле.
има попадения (Клои прояви нотки на ревност м роследните два епизода, Ела - в нова светлина) но мноооооого бавно се развива действието. Дан ми е все по-симпатичен.
засега най-добрият епизод от този сезон е "мистър и мисис мейзикин смит"

# 346
  • Мнения: 423
Изгледах 8-те серии и сериалът ми става скучноват. Имах хубави очаквания за новия сезон, след като видях края на втори, но не се оправдават. Искам нещо ново, по-интригуващ сюжет. С някой интересен враг или малко повече фентъзи да вкарат. Този интересен враг, може да е грешникът, ще видим.
Ако продължават по този начин - поне престъпленията да са интересни. Завладяващи. А те са много скучни. И то не само в този сезон. Това, заради, което ще продължавам да гледам сериала, е Луцифер. И той стана по-скучен, но добре, че поне още пуска по някоя забавна шега.

# 347
  • Мнения: 453
Изгледах 8-те серии и сериалът ми става скучноват. Имах хубави очаквания за новия сезон, след като видях края на втори, но не се оправдават. Искам нещо ново, по-интригуващ сюжет. С някой интересен враг или малко повече фентъзи да вкарат. Този интересен враг, може да е грешникът, ще видим.
Ако продължават по този начин - поне престъпленията да са интересни. Завладяващи. А те са много скучни. И то не само в този сезон. Това, заради, което ще продължавам да гледам сериала, е Луцифер. И той стана по-скучен, но добре, че поне още пуска по някоя забавна шега.
Да така е,  гледам сериала заради моментите с героите, случаите още от първи сезон са ми скучни, поне те да бяха интересни.

# 348
  • Мнения: 423
В момента, сериалът няма главна история, няма основна линия. Което не е добре, според мен. Просто серия за серия, без смисъл, всяка със супер скучно престъпление.

# 349
  • Мнения: 18 244
 предполагам че има някаква идея но е трудно-уловима. Накараха клоуи да ревнува, луцифер, да стане по-обикновен, върнаха "майката" и  дръпнаха малко в страничен план някои по-втостепенни герои като Мейзикийн и Аменадил. парадоксално - най-добрата серия дотук е "мистър и мисис Мейзикийн Смит", която е центрирана именно около Мейзи. Като цяло искат да покажат човешкото лице и на Клоуи и на Лузи - на нея че не е толкова "ледена", а на него че може да не е само бохема и "наказателят",  а да става и скучен.
предполагам като минат 15-16 серии Луцифер ще се разкрие пред Клоуи но засега е доста  безинетересен сериала. Още във втори в края на втори сезон трябваше да й се разкрие, а не да протакат толкова време, ама пусти комерсиализъм.
*като видях края на втори сезон имах много лоши очаквания- героите трябваше да изпаднат или в баналности  или да умрем от скука.

# 350
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
И умряхме от скука....
Нищо не се случва.

# 351
  • Мнения: 423
Много добра последна серия за годината и още по-добър край, сега ще стане много интересно.

# 352
  • Мнения: 423
В крайна сметка, разбрахте ли защо Луцифер си върна крилата и загуби дяволското си лице ? Каин няма тази сила да му го причини. Луцифер търсише причината извън себе си, но явно причината е в него. Получил е крилата и съответно изгуби лицето си, заради постъпката с майка си. Заради добрината.
Това си го мислих и в началото, но това, че Луцифер търсеше причината в Синерман, ме накара да си помисля, че може да има външна намеса.

# 353
  • Мнения: 31 780
Може наистина да ги е върнал заради майка си, но има и нещо друго.
А за Синерман има още неразкрити неща. Кой е той? Откъде знае толкова много за Луцифер?
Новия инспектор ми е нещо съмнителен.
Иначе помня актьора от Смолвил. Какво келешче беше, а сега какъв е  Laughing

# 354
  • Мнения: 423
.

Последна редакция: нд, 24 дек 2017, 01:22 от Paige

# 355
  • Мнения: 31 780
Paige, ще те набия спамерко    Laughing Не съм гледала последния епизод. Чакам субтитри.
Дотам съм където онзи си избоде сам очите.

# 356
  • Мнения: 9 571
Paige, ще те набия спамерко    Laughing Не съм гледала последния епизод. Чакам субтитри.
Дотам съм където онзи си избоде сам очите.
И аз така. Сега като си я пуснем утре с моя човек ще се правя на умна и прозорлива Joy

# 357
  • Мнения: 423
Леле, съжалявам, мнението ми трябваше да е в офтопик, в случай, че решиш да разбереш какво е станало.
Не знам какво се е объркало, правих и други неща и не си погледнах мнението. Извинявай, много тъпо ми стана.

Още един ли прецаках ? Ами весела Коледа, да не кажете после, че не съм ви подарила подаръци.

Наистина, съжалявам.

# 358
  • Мнения: 9 571
Случва се Simple Smile Сложи го , ако можеш в скрит текст.

# 359
  • Мнения: 31 780
Прощавам ти. Нали иде Коледа. Ама мисли му после  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт