Луцифер

  • 86 125
  • 755
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 161
Добър е сериала. Луцифер забавлява много. Особено с Трикси.

# 76
# 77
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
Много е готин Луци.  Crazy

# 78
  • Мнения: 4 097
Много красив е  Mr. Green

# 79
  • Шумен
  • Мнения: 85
Като към визията прибавим и държанието му, се получава неочаквано добра комбинация Grinning Grinning Grinning
Смея да кажа, че подборът на актьорът е отличен.  Sunglasses

# 80
  • София
  • Мнения: 27 310
ахъм, класическа солова акция в действие или как един актьор/герой крепи цяло шоу Simple Smile

# 81
  • Мнения: 36 666
Все още не мога да проумея, защо в Имало едно време го замениха със значително по-зле изглеждащия Шон Магуайър. Rolling Eyes Сигурно, за да не засенчи Регина... или по-скоро Хук (в нета има теории, че един от сценаристите е влюбен в актьора).

# 82
  • Мнения: 9 144
Доколкото имам спомен, Том се появи като Робин само в една серия.
Когато решиха да развиват образа на Робин като love interest на Кралицата, тогава Том вече имаше ангажимент в друг сериал http://www.imdb.com/title/tt3413236/, в главната роля. Така просто самият той е отказал да се върне в OUAT.

# 83
  • Мнения: 36 666
Вярно, че беше по-рано (т.е. преди ролята да стане значима), но можеше някак си да намерят начин да участва той - правено е в други сериали с други актьори; или да изберат актьор, който поне малко прилича на него (не русоляв и безличен).
Не искам да коментирам повече за Имало едно време, понеже не е по темата, а и само като се сетя в какво го превърнаха, се ядосвам... На тях и без това вече не им пука - все едно, че е индийска сапунка - подменят актьори, забравят персонажи и сюжетни линии, подиграват се с иконични литературни персонажи - докато има кой да плаща, ще си карат по инерция и това е...

Прави ми впечатление, че и актрисата, която играе Мейз, изглежда много по-добре в Луцифер, отколкото в Библиотекарите - не съм сигурна на какво се дължи това, може би имат по-добри гримьори?

# 84
  • Мнения: 8 292
Много е тихо тук. Никой ли не е глрдал още новата серия?  newsm78

# 85
  • Мнения: 1 498
Много е тихо тук. Никой ли не е глрдал още новата серия?  newsm78

Аз ще гледам след малко Simple Smile

# 86
  • Мнения: 3 161
"Do not touch the charred crotch."

# 87
  • Мнения: 36 666
Чак сега гледах новия. Харесва ми, но Луци е толкова наивен - как очаква, че майка му ще го послуша  Laughing Rolling Eyes
Скрит текст:
Знам, че сериалът има комедиен елемент, но чак пък толкова... И тази ситуация със семейството на Шарлът - радвам се, че не са ги забравили, но просто не виждам как за когото и да било от тях нещата могат да са нормални... Още повече, че тя просто спря да ходи на работа, защото вече е друг човек (или по-скоро друга личност), но никой не я търси и не задава въпроси - тя не е ли някаква шефка?? Дори неприятният и любовник не се опита да я открие...

# 88
  • Мнения: 88
Скрит текст:
според мен,ако въобще се върне там може да се оправдае,че си е изгубила паметта Simple Smile.Така става по филмите  hahaha

# 89
  • София
  • Мнения: 27 310
Малко нелепо и дразнещо става това с майка му. Няма да е лошо да вкарат малко повече драма и хорър.
Ще видите вие как накрая Луци ще се събере с полицайката.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт