Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав-настоящи и бъдещи проекти~90~

  • 37 445
  • 736
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 22 247
Скрит текст:
Добро утро прекрасни. Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes
Клари не се отказвай от мечтите винаги има решение.
Патроните много сладички



wavey
Просто са прекрасни, Heart Eyes само като ги погледна и неволно се усмихвам. Grinning
Да е жив и здрав Кадир, и все така успешен в професионален, и личен план както досега, същото го пожелавам, и на Неслиханче-Сладуранче нищо, че не е рожденичка днес. Господ да осветлява съвместният им път, да имат безоблачен семеен живот придружен с няколко чавета. Heart Eyes Heart Eyes
Много им се радвам, от тях струи една неподправеност, едно спокойствие, ами така е когато две души са сродни и се допълват.
Така навремето ми харесваха БУФчетата когато разкриха връзката си пред обществото, но нещо в последно време като, че ли онази естествена магия около тях не я усещам със същата сила както преди, какво ли се промени!? newsm78
Наде  Hug променила ги е известността за жалост  Rolling Eyes просто са си повярвали много и са изгубили баланса между това да бъдеш известен и все пак да си земен  Peace Феновете им за жалост са същите и не приемат че има някой който има повече качества от любимците им говоря не само за българските а за всички фенове
Ето вчера пак прочетох изказвания за Несли от рода "това момиченце много ме дразни" с кое с какво с това че си играе ролята много добре и убедително ли? newsm78 От злоба и завист не могат да се зарадват че любимеца им се снима в момента в един от най-хитовите и успешни сериали.Да не говорим за доброто момиче и актриса Аслъ,която до сега беше добра,но откакто се снима в реклама и се целуна с идола вече не става за нищо  Rolling Eyes Та общо взето какъвто идола такива и феновете и обратното това е комплимент към нас естествено  Laughing   Mr. Green
Ъфкорс  Peace Whistling Mr. Green

# 376
  • Мнения: 15 884
Привет банда Hug Hug Hug Hug
Да ни е жив и здрав сладура-рожденик Party Да има много успешни проекти и да се радва на голямата си любов в лицето на Неслиханче Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Скрит текст:
Клари, не знам какво изживяваш, но каквото и да е, нямаш право да постъпваш така със себе си и близките си Naughty Ако беше пред мен, щях да ти ударя един хубав пердах, а после да те напрегръщам и нацелувам, изпадайки в истерия Sad Ти си силна и не може да те събори нищо Naughty Помни това Naughty Обичаме те Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 377
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526

От Несито
Привет мой герой! Обожавам те!Добре, че си се родил Heart Eyes
Айде от мен да е жив и здрав Тембърчо, скоро в успешен проект да играе и все така да се обичат  txtloves bdbaloni

# 378
  • София
  • Мнения: 13 724
Ирка  newsm10
Уникално послание от Неслихан към Кадир в Инстаграма  smile3521
Hey hero ! Bayılıyorum sana... Iyi ki doğdum

Прекрасно написано и излязло от душата на едно влюбено и щастливо момиче   love001 newsm51



Деси относно "това момиченце много ме дразни"
и аз като го прочетох в първия момент много се подразних и мислех да напиша на тази дама две думи но се отказах защото не искам да навлизам в тази спирала в която е навлязла тя - от първия ден на сериала не може да търпи Неслито  newsm78
дразни я защото инстинктивно изпитва страх от това Бу да не се увлече по нея , защото осъзнава че е красива колкото и да говори друго, защото нашите гълъбчета са много непринудени и се обичат неприкрито а не както го правят нейните любимци потайно и с някакви лайквания и неразбрани символи, защото любовта им стига до естествения завършек - сватба а при Бу и Фе все още не се говори за такава и това определено я тревожи и притеснява.
И с основание защото Бу е красив и харесван знае ли човек кая може да му завърти главата  макар че една сватба не е гаранция но за нея може би е  newsm48

Последна редакция: вт, 19 апр 2016, 15:53 от БлагаВест

# 379
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
привет моми4ета  Hug

4естит рожден ден на Кадир, много успехи в професионален план и да е все така влюбен  Hug Hug Hug

хубав ден на вси4ки ви  Hug

# 380
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Мераба на всички Hug Hug Hug
Ма моа ли да имаме додум парти и да не сложите една торта бе Joy Joy Joy
Скрит текст:
Да ни е здрав,щастлив успешен патрона newsm59 newsm59 newsm59 и все така влюбен и обичан от патронката Laughing
Аз едвам днес успявам да гледам 26 еп.ма тоз Бу ме просълзява бееееееее-невероятен Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 381
  • София
  • Мнения: 13 724
Избира подарък нашето момиче  Heart Eyes


Миме засрамих се  Embarassed Embarassed Embarassed
Ето слагам една торта да се почерпим за здравето на патрона


Кадир вече се е приготвил за партито довечера и ви очаква  smile3534

Последна редакция: вт, 19 апр 2016, 16:11 от БлагаВест

# 382
  • Мнения: 21 201
Линди, точно казано от теб, страхът е голямо нещо. Laughing Mr. Green
Деси, права си, славата рядко прощава, но то си е и до човека.
Леле, че са сладкиииии, Heart Eyes Heart Eyes ама много ми пълнят очите и душа беееееее, влюбени, Party истински, Party непринудени, Party абе the best couple сред младежите в техния бранш.
Пу, пу, пу, bishop да не им е уроки Praynig и лоши очи далеч от тях. smile3513

Последна редакция: вт, 19 апр 2016, 17:24 от Neidjal

# 383
  • Мнения: 9 545

От Несито
Привет мой герой! Обожавам те!Добре, че си се родил Heart Eyes
Айде от мен да е жив и здрав Тембърчо, скоро в успешен проект да играе и все така да се обичат  txtloves bdbaloni

Колко са естествени и истински ! Никакви ненужни  превземки .
Това е от сватбата на Мерве Болур .

# 384
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 740
Толкова са сладки ! Дано вечно се обичат така, като и сега.  People Angel family smile3504

# 385
  • Дубай
  • Мнения: 3 776
Честит рожден ден  на патрона от мен.Пожелавам да е все така земен, усмихнат, много успешни проекти и не на последно място с Несли да сбъднат всяка своя мечта.
Посланието на Несли много чувстве но ,личи си че го обожава.
Сега Здравейте  Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 386
  • Мнения: 464
Здравейте, Компанията Hug Hug Hug
Като сме на рожден ден и аз да поставя нещо за нашия патрон с патронката


Скрит текст:
Клари, в този живот нищо друго не си заслужава освен ти самата. Обичай се, мила - това, което не ни убива ни прави по-силни.Сега си по-силна и ще бъдеш добре. Никога не спирай да опитваш да направиш живота си по-добър и никога, ама никога не се опитвай да спреш! Тук сме, с теб сме love001

# 387
  • Мнения: 30 820
Здрасти Hug Hug Hug

Да ви е жив и здрав патрона Laughing

Mr. Green

# 388
  • Мнения: 464
Joy Joy Joy Ренка, това Любимец 13 Патрон №1 ли е  rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 389
  • София
  • Мнения: 13 724
Joy Joy Joy Ренка, това Любимец 13 Патрон №1 ли е  rotfImbo rotfImbo rotfImbo

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Общи условия

Активация на акаунт