Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав-настоящи и бъдещи проекти~90~

  • 37 443
  • 736
  •   1
Отговори
# 420
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 859
и аз се позиционирам... Joy Joy Joy

# 421
  • Мнения: 15 884
Мераба къзлар Hug Hug Hug Hug Hug
Веднага се сбутайте и ми направете място на първия ред Naughty Mr. Green
Скрит текст:
Абе кво става с Васето бе newsm78 Някой нещо знае ли, че вече почнах да я мисля много Rolling Eyes

# 422
  • Мнения: 22 237
Мичоно  Hug Heart Eyes появи се Васето, каза че е ангажирана известно време, но ще се върне  Peace

Актёр Кадир Догулу и его невеста - актриса Неслихан Атагюль, вчера были замечены в Нишанташи. Сначала актриса разместив фото в Инстаграм с подписью :" Я тебя обожаю, хорошо, что ты родился" отпраздновала день рождение Кадира, а вечером устроила имениннику вечеринку-сюрприз. На выходе Неслихан спешно сказала журналистам :" Это была неожиданная ночь, мы весёлом и превосходно провели день. Мы были вместе с семьёй и друзьями, которых не видели длительное время. Все любимые мною люди были со мной и сюрприз закончился". Один из журналистов спросил , что ему подарила невеста, на что Догулу ответил :" Подарок вы и так знаете, много об этом писали".
Догулу подтвердил новость о совместно купленном доме , добавив :" Конечно же купили, скоро мы поженимся.У нас не дом общий, у нас жизнь общая".
Сказав эти слова пара покинула журналистов.

# 423
  • Мнения: 15 884
Мичоно  Hug Heart Eyes появи се Васето, каза че е ангажирана известно време, но ще се върне  Peace


Оффф, отдъхнах си Whistling Еве Hug мерси Heart Eyes

# 424
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Мичоно  Hug Heart Eyes появи се Васето, каза че е ангажирана известно време, но ще се върне  Peace


Оффф, отдъхнах си Whistling Еве Hug мерси Heart Eyes

Добре е,но нема време-като и свърши зора ще пише.Тогава ще почне моя Laughing-ма бош вер,да сме здрави пък....

# 425
  • Мнения: 15 884
Асуто, кат напикано мушкато Mr. Green

Адаш Hug

# 426
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Въх тъз ми изе да я оскубя през еркана бе-мноо ме нерви-чапла Mr. Green

# 427
  • Мнения: 15 884
Тоя па как и пребърка чантата #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 428
  • Мнения: 9 543
Цяла серия ще гледаме същия ден , когато тръгнаха с хеликоптера ...Засега въобще не ми харесва  smile3516

# 429
  • Мнения: 22 237
Асу най-накрая показа истинското си лице  Laughing Laughing Laughing

Лейля им разказа на Сойдерови, че бракът на Нихан е бил фиктивен  Peace

# 430
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 859
Нихан много се ядосва на Кемал...не може да го дигне от диванчето... hahaha hahaha hahaha

# 431
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Кемчо го дава непукист,и телевизия немат Joy да са награбят бе hahaha hahahaимала енергия в излишък (пък той колело ще я кара да карат-оф бе).Нещо не моа фана нишката-озан де е и докога ще се крие и той

# 432
  • Мнения: 15 884
Асу най-накрая показа истинското си лице  Laughing Laughing Laughing

Лейля им разказа на Сойдерови, че бракът на Нихан е бил фиктивен  Peace
Laughing Laughing нека Laughing

Фили Hug Гости Hug

# 433
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Тез у фирмата к'ви са

# 434
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 859
прислужницата май "снесе"информация на Емир... #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт