ЕЛП 53 - медена, архимедена, овнешка... с трион!

  • 32 893
  • 726
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 5 658
бива, там си е готино - като поръчам една бира, ми носят направо две  Mr. Green
Една от многобройните причини човек да се намира близо до теб. Че кой друг, ако не най-верен приятел може да те избави от злощастната участ да пиеш втората си бира стоплена като я употреби още в оптимална кондиция?

# 691
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 279
Трък.
Рано ми е да ОТкажа в такъв случай.

лекинка корекция  Sunglasses

# 692
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Аз винаги си поръчвам по две бири. Никога досега поръчката ми не е успявала да се стопли на масата.

# 693
  • Мнения: 36 113
милорд, Вие сте с феноменална вместимост, ние сме по-скромни и така е редно   Flutter

# 694
  • n/a
  • Мнения: 3 341
И никой да не ми издърпа ушите, бива ли така?
Затова - едно закъсняло и леко извинително



# 695
  • София
  • Мнения: 5 658
На такава пленителна усмивка как може да се сърди човек   Hug

За вас не знам, ама аз ви пращам поздрави от Камбоджа:

# 696
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
милорд, Вие сте с феноменална вместимост, ние сме по-скромни и така е редно   Flutter

Нека го наречем влагоемност. Звучи някак по-разтеглено във времето. Пък и по-правилно е някак, щото първата бира аз не я поглъщам, ами тя директно ми се попива през небцето.

Вместимостта някак се асоциира с общия обем телесен, и никак не е малка, и леко ме натъжава с бавното си, но упорито нарастване.

Ох, разправял ли съм ви как се опитвах наскоро да диетствам? Как мислех по цял ден за ядене. Измислях нови рецепти и ги преработвах в рими, че да ги запомням. Не знам защо зна всеки кръгъл час съзнанието ми възпроизвеждаше образи на пача - кога топла, кога желирана. Сънувах ядене - курбан чорби в двесталитрови варели, шпалир от чевермета по главната улица в махалата и леген за пране на булката, пълен със ситни сръбски чевапчета. Понякога в сънищата ми имаше перверзии, но да не ви измъчвам. Много тежко време беше. Когато драсках на лист -изобразявах наденички. Надушвах дима на крайпътните скари от километри, като лешояд. и презцялтот това време трябваше да хрупам моркови, да поглъщам разни гумени варени яйца, да кусам овесени ядки, и ей таквиз подобни, при това всичките те бяха в откровено лабораторни количества.

На едно ядене човек трабвало да изяжда толкова, колко е юмрукът му, гласи една мъдрост. Юмрукът ми е точно колкото 5 кюфтета по БДС, ако се притиснат леко. Може да се приеме, че във фугите между тях човек би могъл да подпъхне лучец и някое чушле и да хапне човешки, без да излиза от ограничението.

И сума други храни успях да изчисля така - тяхната юмручна кратност. Хрупайки моркови.

Последна редакция: пт, 30 сеп 2016, 21:48 от Куркума

# 697
  • Мнения: 3 784
Атти  Joy Joy Joy Joy От България ли я купи или нейде навън?

Освен нечовешко, е много погрешно схващането, че от кюфтета се дебелее, а от голямо хрупане на моркови се намалява влагоемния обем. Уви, за лабораторните количества е вярно. Та, милорд, заложете на юмручно кюфте без угризения.  Laughing

# 698
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
...Освен нечовешко, е много погрешно схващането, че от кюфтета се дебелее...

Погрешно е, я! Аз и без кюфтета успявам да дебелея.

Забелязал съм, че различните хора имат различни предпочитания към кюфтетата - едни ги ценят плоски, а други - по-топчести. Повечето залагат на кръгли форми в сечение, но се срещат и квадратни,правоъгълни и ромбовидни. Има и с формата на тор, като гнездо, демек. А има, представете си, и такива хора, които ги предпочитат без лук! И без магданозец! Накъде отива тоя свят, вай, вай!

Като говорим за вместимост, в наше село за бързите пиячи се казва:" Все едно го сипА у мивката".

# 699
  • Мнения: 3 784
 bowuu Малки, плоски, без лук, яйце и хляб. По същество - мляно месо, щедро омесено с подправки, и пъхнато във фурната. Четири на ден в компанията на умерено количество моркови Laughing - идеалното средство за намаляване на обеми по, уви, целия вертикал.  Laughing  

# 700
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 279
bowuu Малки, плоски, без лук, яйце и хляб. По същество - мляно месо, щедро омесено с подправки, и пъхнато във фурната. Четири на ден в компанията на умерено количество моркови Laughing - идеалното средство за намаляване на обеми по, уви, целия вертикал.  Laughing  

 hahaha да прехвърля малко... хоризонтал Blush

# 701
  • SHOOT ME 10 $
  • Мнения: 3 298
Здравейте хора! Познати лица виждам тук и ми се стори интересна раздумката при вас.
Като чета ,говорите за " малки плоски", намаляват обема...с известен риск да бъда тривиален, се сетих за една много сладка рекламка на някакъв шампоан беше - "...уголемява обема и увеличава силата" - на косата ...нали се сещате че не си измих само косата...
А ,по темата,много и на мен ми е трудно да не ям.Пък предпочитам да е драно ,да не е брано.Но не прекалявам ,че то почне ли човек, еле кюфтенцаа...не ми идва на акъла кога да спра. Също като онова,   ...ама преди. Сега "Нова година " я предпочитам пред секса ,че е по-често Mr. Green

Последна редакция: сб, 01 окт 2016, 22:41 от midkoo

# 702
  • София
  • Мнения: 5 658
Ники, камбоджанската придобивка не е моя, за съжаление, довлякох я от бездънния ресурс. Много неуважително от моя страна, че точно на теб ти пускам руски линк, но все се надявам, че по индукция си почнала да го проговаряш този език покрай нас. Пък ако се наложи, ще помагаме  Hug

Куркума, твоите диетствания с овесени ядки ме подсетиха за стария любим виц:
Скрит текст:
- Мичеее, налей ми едно уиски!
- Кво уиски бе, 9 часа сутринта е!
- Е добре де, сипи му малко мюсли!
Торът е поничка, а не гнездо, ама щом ще сме на диета, хайде гнездо да е  Laughing

Систърът настъпил шестиците и нямало кой да постеле червената черга... Наздраве, сис!  Wine Glass

# 703
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
С малко закъснение честит Многознаев на Аттинка! Жив, здрав и щастлив да бъде!  bouquet

По кюфтачената тема и аз да се изкажа (не че ги потребявам, ама ги готвя  Laughing) - каймата (омесена с лук, ситна чушка, яйце и мерудии) се разплесква с вилица на лявата длан, слага се щипка настърган кашкавал и толкова ситно нарязани гъби, с вилицата се загръща, оформя се плоско кифтье и се пържи.

Мидко, привет и тук. От твоите рецепти никой няма да се оплаче  Grinning Ценители в темата - бол.

Последна редакция: нд, 02 окт 2016, 16:29 от Зимна роза

# 704
  • n/a
  • Мнения: 3 341
И замириса на ... кюфте Simple Smile Супер начало на седмицата, да.
Да е вкусна и ароматна да си пожелаем, и удовлетворяваща
във всеки възможен смисъл. И с училището ще да сме свик-
нали, симптомите на систъра ще са отстъпили и така, до пе-
тъка всичко ще е наред  Hug

Добре дошъл на Мидко!  

Вярно, че съм настъпила 6-ците  hahaha Не ми се беше случвало
мнооого отдавна! Наздраве, сис, по този повод  Wine Glass

Общи условия

Активация на акаунт