Някой да има инфо за " Свети Лазар" ?

  • 26 440
  • 116
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 474
Има мнаго отрицателни както и положителни мнения, но по-ксоро бих се замислила по въпроса - ако не дай си боже има проблем с майката или детето, там няма да могат да окажат нужната помощ както в спец. болница. Praynig

# 16
  • София
  • Мнения: 7 242
Чела съм предимно лоши отзиви. Аз също на времето се "излъгах" да раждам в частна клиника - "Райна княгиня" за което съжалявам. От 5 родилки 4 бяхме със секцио /без причина/, а едно от бебетата по спешност изпратиха в МА. Ако пак раждам, ще отида във ВИП-а на МД или Шейново и ще си платя на лекар.
Не искам да те плаша, но хвърли един поглед на тази тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=21055.0

# 17
az rodih tam predi okolo mesec.stra6no sam dovolna ot personala.4istotata tam e na nivo koeto e nai vajno za bebeto i za rodilkata vseki den staqta mi se po4istva6e banqta sa6to belioto mi se smenq6e prez den tova v darjavna bolnica ne moje da ti se slu4i.rajdaneto mi be6e sekcio 6toto az taka si pojelah a pak i bebeto mi se rodi s 30 sm papna vrav izrodi me dr ivet rai4eva stra6no dobra lekarka koqto si razbira ot rabotata.sled operaciqta na 2 den imah bolki no postoqno nqkoq aky6erka idva6e da me vidi kak sam i mi biha bolko yspokoqva6ti.na 3 den ve4e se 4yvstvah ok vseedno ne sam rajdala hodeh si normalno.no za jalost ve4erta vdignah temperatyra ot karmata vednaga izvikaha lekar za da me vidi toi mi nazna4i lekarstva i kaza da se izgejdam.donesaha mi pompa no tai kato mn me bole6e i nemojeh da go pravq sama dejyrnata aky6erka stoq pri men cqla no6t i me izcejda dokato ne mi svali temperatyrata a dr nikolov se obajda6e na vseki polovin 4as za da pita kak sam.naistina symata koqto dadah ne be6e malka no si zaslyjava pone se darjat s teb kato 4ovek
i nai vajnoto se grijat za bebetata kakto trqbva.bebeto moje6 da si go vzeme6 po vsqko vreme dori i moje da go nastanqt pri teb koeto e mn hybavo.nqma ograni4enie na pose6teniqta
mqjat mi idva6e postoqno i si tragva6e kasno ve4er i nikoi ni6to ne ni e kazal a v darjavna bolnica ima 1 4as za svijdanq
hranata tam nqma ni6to ob6to s bolni4nata
ti si izbira6 menuto vseki den
mnogo sam blagodarna na ekipa na bolnica sv.lazar
ako pak rajdam to pak 6te rodq tam
iskreno blagodarq na dr ivet rai4eva i dr nikolov
moq savet kam vsi4ki bade6ti maiki e ako imate vazmojnost izberete tazi bolnica 6te ostanete vpe4atleni i dovolni garantiram

# 18
  • Мнения: 384
Лоши отзиви и от мен!!! boxдва път ги посещавах по време на моята бременност за 3D-диагностика като се бях ориентирала и да раждам през юни живот и здраве там,но се наложи да постъпя в МД по спешност(4см.разкритие) 1 седмица сл.вториа преглед!!!Д-р Лачев ме увери ,че всичко е перфектно и м.шийка е 4,5см.добре ,че ми даде диск с това което е видял в МД се хванаха за главите,опитахме да задържаме ,но в крайна сметка водите ми изтекъха и за мен и мъничкиа ми син всичко приключи!!!!! Cry
Констатациата на Д-р Дяволов и всички като цяло в МД беше СЕРКЛАЖ,и това ,че шийката е била мека се вижда от направениа в Св.Лазер ултразвук,нямам думи!
А аз си мислех,че щом е частна клиника и един преглед е 220лв.,ще си гледат работата 3-и повече,много са зле!Не бих се обърнала към тях повече! Naughty

# 19
  • Мнения: 8
за съжаление моето инфо попада сред отрицателните мнения. попаднах в тази болница по спешност в неделя следобед и поради липса на друг, който да ме прегледа, попаднах на баш шефа (ако не бях унищожила визитката му, щях да споделя името на приказния док). тогава бях бременна в 7 - 8 ма седмица, с кървене, на около 450 км от моя док и единственото място, където успях да стигна в страха ми, беше св. лазар. бях доста уплашена, още повече на следващия ден сутринта имах полет, който не можех да отложа и щях да отсъствам 2 седмици. няма такова безсърдечно отношение, честно, всеки лекар би опитал да вдъхме малко кураж на пациента си, но този беше .... . освен, че след грубия преглед кървенето ми се засили, отношението на док ми е още в главата. помня как на тръгване, след като му хвърлих 160 лв. на бюрото (става въпрос за2006г!!!) го попитах дали със същото бездушие би казал и на дъщеря си подобна новина (мисед). не отговори нищо, дори не ме погледна. нямам думи за хуманността му! не знам за какво прекрасно отношение споделят момичетата, но аз освен груби думи там не видях друго.

# 20
az pak ne sam dovolna ot dqvolov toi mi poiska 800 evro za rajdane i mi otkaza sekcio e za kakvo da davam pari togava nali md e darjavna bolnica v sv. lazar ponesi pla6ta6 i se otnasqt s teb kato s 4ovek.saje;lqvam mn 4e pri teb se e poly4ilo taka

# 21
ZDRAVEITE MAMITA,SLED OKOLO 20 DNI TRQBVA DA RAJDAM OT SAMOTO NA4ALO HODQ NA LEKAR V ARINA KNAGINQ PRI D-R SNEJINA MI4EVA,OSTANAH S VPE4ATLENIE ZA DOBAR LEKAR,NO SASHTO I NA MEN MI PREPORA4AH SEKCIO PORADI TESEN TAS-NEZNAM DALI E TAKA NE SAM SE KONSULTIRALA S DR LEKAR,NO SEGA TUK 4ETA 4E POVE4ETO RAJDANIQ TAM SA TAKA BEZ PRI4INNO-KAKVI SA VPE4ATLENIQTA VI OT BOLNICATA,LEKARITE,CENITE,KOLKO PARI VI ISKAHA ZA SEKCIOTO NA MEN MI KAZAHA MEJDI 1500-1800LV,KAKVO TRQBVA6E DA SI NOSITE ZA RAJDANE ...KAJETE MI VSI4KO NEOBHODIMO NE SAM RAJDALA DO SEGA NQMAM I KOI DA PITAM,6TE 4AKAM OTGOVORITE VI NA E-MAIL MI MI!!!BLAGODARQ VI! Simple Smile

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 4 702
Моя приятелка прави аборт в св. Лазар. Оказа се, че не я бяха изчистили добре и накрая се озова в Шейново с разни гнойща в корема ... Слава Богу вече всичко е ОК.

# 23
  • Мнения: 865
както за всяка друга болница и от тази ще има доволни и недоволни.
аз съм към доволните в случая-там родих дъщеря си и живот и здраве и сина си.аз нямам от какво да се оплача,може би е имало дребни неща,но явно бързо съм ги забравила.лежала съм в МД,заради операция и имам база за сравнение-е,никога повече няма да стъпя в болница от този клас Naughtyа и като гледам тоталът от другите болници-екип,стая,упойка-май е еднакво откъм цена Wink

# 24
  • Мнения: 4 019
Нямам преки впечатления. Една позната през лятото звъннала там да попита за условията за замразяване на стволови клетки. Поканили я любезно на място, а след това още по-любезно й взели 60 лева за консултацията (тя беше бясна) Тази история, разбира се не е пряко свързана с темата....
Иначе от време на време в пресата излиза инфо за някоя известна личност, родила там. Последно четох за Маги Малеева второ раждане, второ секцио

# 25
  • Мнения: 2 653
Аз и преди съм писала по темата.Във всяка една болница се случват инциденти.
Няма значение къде раждаш- трябва да повярваш на лекаря  и да си сигурна в него, за да не си постоянно в очакване да се случи нещо лошо.


# 26
  • Мнения: 9
kolko struva rajdaneto v sveti lazar?molia niakoi koito e rajdal tam da mi kaje 6te sum blagodarna Simple Smile

# 27
  • Мнения: 2 653
Ако си спомням правилно педи 2 години и половина беше или 1800 или 2500(няма значение нормално или секцио).Най-добре отиди в болница , поговори с лекарите- те ще ти обяснят условия, цени, ще ти покажат стаите и т.н.На мен е ми взеха пари за тази информация.

# 28
  • Мнения: 384
От 2400 до 5000 лв.секциото е 1500лв.,останалото се определя от лукса и разположението на стаята.в цената 2400 са вкл.ваксина,преглед за теб и т.н.,но и доста злоупотребяват ,защото ще ти изредят бая неща включени,а сл.това се оказва че се доплащат!Аз не им симпатизирам най-меко казано! #2gunfire

По събери повече мнения преди да им гласуваш такова доверие!А и виж как стоят нещата с микропедиатрите,кек дежурят и тн.
УСПЕХ!

# 29
  • Мнения: 865
не знам какво има струва 5000лв-интересно Thinking
аз за раждане ще платя 3000лв-избрала съм си и анестезиолога и стаята-това е тоталът Peace
единственото,за което взимат много пари,това са прегледите,но все пак никой никого не кара на сила,ако не искаш,си висиш пред ЖК или личен лекар Peace

Общи условия

Активация на акаунт