Използвате ли течност за чистачките на колата?

  • 2 210
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 972
И ние ползваме. Купуваме една, която мирише на лимон  Mr. Green не се сещам за името.
А за лятото пак е по-добре с течност - стъклото се измива по-бързо и лесно.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 6 937
взимам от бензиностанцията - за лятото лятна течност, за зимата - зимна.

И аз така, освен това гледам да е готова за употреба, че не ми се занимава да разреждам концентрати, еле пък сама да бъркам нещо!  #Crazy
Обикновено на бензиностанцията някое момче ми я налива. Друго си е да си жена! На мъжа ми никой не му сипва течност за чистачките. Joy

# 17
  • Мнения: 1 558
 И аз използвам готови, но пътувах преди година в кола, чиято течност беше самоделка с ракия......ами шофьора се наложи да духа  Embarassed, на дрегера де!

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Използвам течност целогодишно...
Зимната изобщо не я разреждам... Както я продават - така я сипвам в казанчето на стъкломиячното...
А и лятната също не я разреждам... Просто понякога се случва да долея с вода, защото ми е свършила наличността в багажника, но само докато се придвижа до следващата течностопродавница...
Винаги съм със стъкломиячна течност, просто измиването на прозореца е в пъти по-добро...

# 19
  • Мнения: 6 472
Използваме само през лятото. Купувам произволна, на да е примерно за -40. На няколко пъти купувахме такива за -25, но при големите студове станаха на каша.

# 20
  • Мнения: 2 550
И лете, и зиме си взимам течност от магазина Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт