Гримиране – идеи и техники (Тема № 65)

  • 137 183
  • 745
  •   1
Отговори
# 45
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
Веси, когато ги видях - помолих да подострят 2 молива - пастелни лилаво и жълто - и ги пробвах на водната линия. Така прецених как се нанасят, дразнят ли ми ... и установих, че не ми и трябват толкова светли за водната линия. Стоят бледо и сливащи се с бялото - все едно си с бял молив, но без да е тебеширено бяло  Twisted Evil

За бледо лилавия си мислех, ако съм с тъмно лилав грим, може би би се вписал добре, но пак бих предпочела на водната линия да не съм с нещо светло Simple Smile

Та, най-добре отиди, помоли да подострят един и пробвай - виж дразни ли ти. Аз ползвам обикновени моливи на водната линия и не мога да сравня с други. Ако пък имам гел моливи - то не съм разбрала  Twisted Evil Като най-обикновен молив се нанася, но бързо се фиксира и не може да се размазва Simple Smile

За силиконовите моливи - мога да питам Галя от Диор - тя какъв опит има,  но според мен върху ФДТ няма да пишат добре, по скоро на кожа трябва, пък - ако се наложи и над ФДТ пак  Grinning

# 46
  • Мнения: X

И да питам нещо - как поставяте прозрачните полими против "разливане" ва червилото? Аз имам един от ДМ на някаква тяхна марка беше и един на Никс. Но до сега съм ги пробвала по един път. Не знач преди или след ФДТ да ги слагам, преди да нанеса червилото или очертавам вече нанесеното червило  newsm78


Аз имам един на Лореал и съм го ползвала само няколко пъти, но го слагам след ФДТ и преди червилото, даже понякога слагам друг молив след него. Малко излизам от очертанията на устните и стои като много тънка линия едва забележим хайлайтър.

Аленка, ултра черен този молив. Ще ми е интересно ако някой има време и желание да пусне снимки и с другите цветове.

# 47
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Аз имам за момента 2 нюанса:

https://www.instagram.com/p/BES8rvMvn6b/?taken-by=shokoladche_

Ел направи ревю на 3 нюанса:

http://www.eatlovemakeup.com/2016/04/make-up-for-ever-aqua-xl-eye-pencils-m.html

# 48
  • Мнения: 678
О, зарибихте ме много с тези суочове и снимки на моливите, разкошни изглеждат, особено матовите  Heart Eyes Ще ме карате да ги купувам  Mr. Green

# 49
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
Аз първосигнално се залепих за свежите цветове, обаче реално - няма къде да ги ползвам  Twisted Evil

# 50
  • Мнения: 678
Алена, според мен със светли, телесни нюд сенки - няма да изглеждат крещящо. А ако е с по-консервативни цветове/кройка облекло, даже могат да освежат много тоалета  Peace

# 51
  • Мнения: 31 320
Аз си купих два молива на МУФЕ жълт и ментово-зелен, но ме сърбят очите от тревите явно и не съм ги пробвала още.

# 52
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
Ами то жълтото не е крещящо, но за да се открои цвят и да не белее някак - по-скоро си го представям в по-контрастен грим - като залез. Примерно до оранжево ще се откроява Simple Smile

Лилавото също доста белее, а аз на водната линия рядко нося светло, макар, че преди години много носех.

Не че съвсем не бих ги носила, но ще е рядко Simple Smile Някак се обезсмисля покупката Simple Smile Иначе, ако ми паднат от небето - няма да ги върна и още този уикенд ще се нашаря - все пак е Цветница  Heart Eyes

# 53
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 997
О, и аз мисля, че в съчетание с по-бледи цветове може да се получи нещо много хубаво и същевременно ненатрапващо се  Peace

# 54
  • Мнения: 885
Коректора на Мак пролонгър има ли имитации.Една приятелка си д купила от базар.бг но си мисле че е менте Peace

# 55
  • Мнения: 31 320
Коректора на Мак пролонгър има ли имитации.Една приятелка си д купила от базар.бг но си мисле че е менте Peace
Всичко на Мас има страшно много ментета. Никога не бих взела, освен от официалните им магазини.

# 56
  • Мнения: X
Страхотно изглеждат цветовете на моливите, но на водна линия не ми харесва как стоят.

# 57
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
Днес по повод Лазаровден (честито на имениците) правих зелен грим и тъкмо да пробвам новия графитен молив  Laughing Много внимах спиралата да не се набие в основата на миглите и да го зацапа, да стане по-черно ...

Харесва ми, това исках, като ефект Simple Smile Ето снимки:

Скрит текст:








# 58
  • София
  • Мнения: 1 500
Алена, последният грим е страхотен. Браво.  Hug

# 59
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Коя е зелената сянка? Много ми харесва.

Общи условия

Активация на акаунт