MasterChef България - сезон II (18.04. - 24.04.2016г.)

  • 43 418
  • 447
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 714
Цвят от високопланински босилек, израелско русенско варено, бяла дървесна гъба, пюре от черници, соеви джобчета, японско златно къри, сос от ойстери, бакла, галаган или вариация на джинджифил, марципан от червен боб, бананови листа, хариса (или паста от чушки), дроб от треска, малкото пъпешче пепино
тези в червено на мен са ми познати Simple Smile
Леле, на мен почти всички са ми непознати, ще бъде интересно какво ще измислят. При кутията мисля, че могат да използват колкото продукти преценят.

# 16
  • Мнения: 11 830
Пепиното не е точно малко пъпешче! По принцип може да има вкус на пъпеш, но това, което аз съм опитвала нямаше..

# 17
  • София-Младост
  • Мнения: 23 411
Обаче така като гледам ще ги получат в този вид:


Виждам и кивано, но него от години го има на пазара...красиво, скъпо, с вкус на краставица.

# 18
  • Мнения: 5 060
95 % от изброените ми звучат на японски.  Crazy

# 19
# 20
  • Мнения: 31 424
Аз също не познавам тези продукти.

# 21
  • София
  • Мнения: 15 296
Относно анкетата - нека отпадне този, който представи най-слабата чиния ТАЗИ СЕДМИЦА.  Peace
Да се гласува на принципа "този ми е симпатичен-онзи ми е противен" подхожда повече на темите за Биг Брадър.  Laughing

# 22
  • София
  • Мнения: 6 222
По принцип е така, но признавам, че втората ми избраница - Йоана - е точно заради това  Laughing. Иначе "фаворит" за отпадане ми е Елизабет, не стига, че се излага с поведение, но и не ме е впечатлила с готварски умения.
Благодаря за темата!!

# 23
  • София
  • Мнения: 1 365
Относно анкетата - нека отпадне този, който представи най-слабата чиния ТАЗИ СЕДМИЦА.  Peace
Да се гласува на принципа "този ми е симпатичен-онзи ми е противен" подхожда повече на темите за Биг Брадър.  Laughing
Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 7 988
А какво и това израелско русенско варено?

# 25
  • Мнения: 5 060
Подозирам, че е нашето си русенско варено, но вероятно произведено за Израел и надписано с иврит.

# 26
  • Мнения: 3 165
Много шантави продукти довечера.

Да видим кой знае най-много.....

# 27
  • София
  • Мнения: 11 759
Георги ми е най-симпатичен.

А за пръв път ми се случва за толкова време да не разпознавам участници, но Евгени и Лъчо все още ги бъркам по външен вид.

# 28
  • Мнения: X
И миналата година имаха подобна задача с консерви без етикети - тогава Каролина избухна с някакъв много вкусен десерт. Общо взето миналата година във всяко едно готвене някой приготвяше нещо забележително както като вкус, така и като презентация, а тази година всички чинии са доста посредствени и най-честата реплика е "Дано на някой друг, чинията е по-зле от моята" ooooh!.  Георги добре плейтва, но никога не получава похвали за вкуса, при Севда е точно обратното, все на някой нещо не му достига, за да представи една съвършена чиния...

# 29
  • Мнения: 913
Извинявам се ако по-рано се е коментирало, но едва сега се включвам в темата и искам да попитам дали някой е посещавал Мияби на шеф Михалчев и какви са впечатленията? Качество, цени и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт