БИБЛИОТЕКА: Изпитани сайтове за козметика и парфюми. Намаления и промоции.

  • 225 617
  • 645
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 89
Честно да ви кажа съм малко скептична да пазарувам козметика онлайн. Единствено съм поръчвала четки и други пособия за гримиране, но парфюми, кремове и гримове - никога. Все се притеснявам, че нещо може да е с изтекъл срок или да не е тествано преди това. А и избягвам ниските цени, все пак са неща, които се слагат върху кожата и може да е опасно.

Никога не съм имала проблем с пазаруването на козметика online, за мен това е по-лесния вариант. За срока на годност винаги можеш да попиташ собственика на магазина за продукта, който си си харесала, а за тествани продукти, не съм чувала, все пак винаги може да отвориш пакета пред куриера и да го върнеш, ако има проблем. Аз по-често имам проблем с използвани продукти от дрогерии DM и Lilly. Няколко пъти попадах на отваряни продукти със следи от пръсти, да не говорим колко пъти самите продавачки са отваряли гримове пред мен за да ми покажат какъв е продукта и го тестват на ръката си, после ми предлагат да си ги купя.

# 151
  • Мнения: 55
Здравейте, момичета!
Радвам се да се включа и още повече се радвам да намеря толкова много изпитани сайтове на едно място.
Аз редовно купувам козметика и парфюми онлайн, включително и козметика за лице и тяло.
Преместих да живея на село, а в селския магазин продават само крем Здраве и Бочко, та се притесних, че трудно ще намирам каквото искам аз. Но нещата се наредиха. Оказа се, че има сайтове, които наистина предлагат отлична козметика и не се наложи  да се лиша от любимите си кремове и парфюми.
Честно казано, на тази тема съм пристрастена и много капризна, защото кожата ми стана доста суха и чувствителна през годините, а една жена като свикне да е хубавица, трудно сваля гарда в това отношение.
Нова съм още тук и ще поразгледам. Търся органична козметика и ще се радвам на препоръки от хора, които са изпитали продуктите и могат да споделят личен опит.

# 152
  • София
  • Мнения: 178
Още малко сайтове за маникюри:
http://www.emocosmetics.com/index.php?id_category=38&control … ory&id_lang=1 - официалната страница на Клариса, италиански гел лак
http://www.vipnokti.com/ - основно декораци, гел лак SNB и китайски
https://nails-art.bg/ - немски гел лак
https://www.nailart-bg.com/ - печати и лакове за печати

Благодаря за полезната информация. Ще ги погледна със сигурност.

# 153
  • София
  • Мнения: 714
Здравейте дами,
един бърз въпрос.
И в enzo.bg и в parfum-bg.com, поръчката ми от парфюми е на една съща цена, та се чудя от къде да ги поръчам?
Според Вас, кой сайт е по надежден?
Преди години съм поръчавала и от двата, но скоро не!

# 154
  • Мнения: 89
Здравейте дами,
един бърз въпрос.
И в enzo.bg и в parfum-bg.com, поръчката ми от парфюми е на една съща цена, та се чудя от къде да ги поръчам?
Според Вас, кой сайт е по надежден?
Преди години съм поръчавала и от двата, но скоро не!

Аз си поръчвам и от двата и досега не съм имала проблеми.

# 155
  • София
  • Мнения: 714
Благодаря IORI4!

Харесах си от тук един парфюм http://eu.feelunique.com/shop/basket?removed=23752
Пише, че доставката е безплатна, но се чудя, къде ще бъде доставен, на адрес, в пощата или на митница ще трябва да ходя?

Някой поръчвал ли е? Моля да сподели!

# 156
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
   Каква митница, сайтът е европейски.

   Има отделна тема за него във форума – цък.

# 157
  • София
  • Мнения: 714
   Каква митница, сайтът е европейски.

   Има отделна тема за него във форума – цък.
Права си!
Благодаря!

# 158
  • София
  • Мнения: 178
Ето тази е, Сладка Чан!
https://www.beautyskin.bg/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BA%D … D0%B8%D1%86%D0%B5
Аз моята като я започнах, снаха ми ми дойде на гости и я пробвахме и на нейната кожа. Преди да сложим маската, кожата и беше суха и като правеше гримаси, ставаше на ситни бръчици - като мачкан лак. Аз затова и предложих да експериментираме, де. Simple Smile
Маската се слага на измита и почистена кожа и се оставя така - да си попие в нея. не се измива. и след 20 минути, кожата на снаха ми изглеждаше по съвсем различен начин - сочна, еластична и нахранена. Тогава се уверих напълно в ефекта от маската. Преди това,- на моята кожа, все си мислех, че си внушавам за ефекта.
Имам и един серум от този сайт, който е по-скъп, но е направо като мехлем за кожата ми и като свърши -  скъп, не скъп, ще си купя пак, защото пък го ползвам с месеци и ми спестява парите, които иначе щях да дам за кремове, че и да се ядосвам от липсата на ефект.
А за кърпичките - откакто ги имам, не купувам тампони за грим и да се чудя къде да ги дявам в тясната ми тоалетка. Ползват се многократно и се перат.

Много ти благодаря за изчерпателната информация. Ще я погледна. Щом има ефект - вярвам ти.

# 159
  • София
  • Мнения: 714
Сладка Чан,
Звучиш като телевизионна реклама! Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 160
  • Мнения: 55
Сладка Чан,
Звучиш като телевизионна реклама! Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Laughing Нали? Simple Smile
Я споделете вие от кои сайтове си купувате кремове за лице.
Аз живея на село и единственият начин да пазарувам козметика, е онлайн.
 Embarassed

# 161
  • София
  • Мнения: 714
Аз предимно си купувам от аптеката. Simple Smile
На Ларош, биодерма, скин код или нукс. Но съм си поръчвала разни био и с алое Вера от iherb.com.

# 162
  • Мнения: 55
Виждам повече добавки там. има и кремове, ама информацията за тях е само на английски.
От кои кремове си доволна от този сайт?
https://www.iherb.com/

# 163
  • Мнения: 190
Аз поръчвам  от enzo.bg, защото моите кремове там са на по-добри цени в сравнение с толемите бюти  шопове. Последно си купувах Day wear на Есте Лаудер от мол и то на промоция с отстъпка.  После му видях цената в ензото и беше по-ниска. На всичкото отгоре уж беше голяма оферта, но се оказа, че за моя тип кожа не мога да си взема от 30 мл., а само то 50 мл. И това става ясно в края на разговора с консултантката. И така - греда с промоцията при мен.
Абонирала съм се за седмичните им промоции на мейла и си ги наблюдавам. Сега чакам другия ми крем - на Неострата, американска козметика, да излезе с някоя отстъпка. Първо го няма в аптеките, второ е много хубав.

# 164
  • Мнения: 55
Аз поръчвам  от enzo.bg, защото моите кремове там са на по-добри цени в сравнение с толемите бюти  шопове. Последно си купувах Day wear на Есте Лаудер от мол и то на промоция с отстъпка.  После му видях цената в ензото и беше по-ниска. На всичкото отгоре уж беше голяма оферта, но се оказа, че за моя тип кожа не мога да си взема от 30 мл., а само то 50 мл. И това става ясно в края на разговора с консултантката. И така - греда с промоцията при мен.
Абонирала съм се за седмичните им промоции на мейла и си ги наблюдавам. Сега чакам другия ми крем - на Неострата, американска козметика, да излезе с някоя отстъпка. Първо го няма в аптеките, второ е много хубав.
Аз от Ензо си купувах парфюми преди. Качествени са, наистина. Сигурно и козметиката е добра. Жалко, че не купувам вече такава. Наложи се да мина на органична, а там няма такава.

Общи условия

Активация на акаунт