Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

БИБЛИОТЕКА: Изпитани сайтове за козметика и парфюми. Намаления и промоции.

• 183 806
  • 530
  •   1
Отговори
# 525
Набелязах си някои неща от Makeup.bg , но ниските им цени малко ме съмняват. Всичко наред ли е със сайта? Козметиката им оригинална ли е? Всичко ми изглежда добре на пръв поглед, но разликата в цените на някои продукти в сравнение с други сайтове е голяма.

Сайтът е на същия търговец, който стои и зад Нотино и много други в България; оперират тазлични сайтове, които изглеждат различно, но всичко идва от едно място

Здравей.Аз поръчвам основно от Make up-парфюми и ,козметика.Нямат грешка.Нямам получено менте. За разлика от Парфимо-получих  парфюм-чиста вода. Макар да е препоръчван сайт от доста хора,не съм поръчала повече.Имах база за сравнение с оригинала на въпросният парфюм.Така,че смело с Мейк ъп. Дано съм изтеглила късата клечка с Парфимо и да съм била единичен случай..Макар,че четох за още няколко оплаквания ,точно за конкретният парфюм. Интересно,пиша ревю в pazaruvai-не се одобрява Wink .Пиша за Венера и за  Мейк ъп-одобрено.Аз съм с едно наум за него Simple Smile Не знам на кой им е собтсвеника ама 😁🤷🏽♀. Спокойна вечер.

# 526
  • Бургас
Наред си е сайта/Мейкъп/, поръчвала съм и парфюм и кремове от тях.

# 527
редовно поръчвам от makeup.bg,досега всичко е било супер
но от parfimo ми се е случвало да ми пратят козметика с оставащ срок на годност 3 месеца

# 528
От parfimo ми изпратиха крем с изтекъл срок на годност, а този крем е с 3 г. при неотворена опаковка. Голямо разочарование.

# 529
Оставащи 3 месеца срок си е ок, предполагам е била и доволно преоценена по този повод. В аптеките също виждам редовно много намалена козметика с наближаващ изтичащ срок. 3м е достатъчно време да изразходиш един крем, да речем.

# 530
Notino пускат ли ментета?
Имах странен случай с трите стъпки на Clinique и тоника ме усъмни - на цвят го докарва, но бие на спирт повече и липсваше специфичния аромат. Овлажняващия крем на консистенция и аромат беше същия, но на самата тубичка буквите бяха малко странно напечатани.
Сравнявам ги с абсолютно оригинални.

Общи условия

Активация на акаунт